• Mladost osvojila Stari plac

8. listopada 2017. u 14:00

RK Nada

Mladost je na krilima Nika Jurišića osvojila Stari plac. Prvi puta od osnutka hrvatske lige. Sasvim zasluženo jer su gosti manje griješili u obrani i bili koncentriraniji u napadu. Pogotovo kod pretvaranja. RK Nada -HARK Mladost 29:34

• Ajmo bijeli ale dobili purgere

7. listopada 2017. u 21:44

Derbi susret prvog kola je pripao bijelima. Gol odluke za Split Tommy je postigao Maro Đuraš petom u 35. minuti. Razlika je na kraju bila dva gola sa čime svakako možemo biti zadovoljni. Futsal Dinamo - MNK Split Tommy 2:4

• Ni Primorje više nije bauk

7. listopada 2017. u 20:30

OVK Split

OVK POŠK se vrača sa punim plijenom sa Kvarnera. Cijelu utakmicu dominirali, rano visoko poveli i utakmicu mirno priveli kraju. Po dva gola za POŠK su postigli Elez, Delić i Kunac. VK Primorje EB -OVK POŠK 7:9

• Brda slavila u Zadru

7. listopada 2017. u 18:57

OK Brda

Brda su pobjedom otvorila prvenstvo. Pobjedom od 1:3 u setovima kod uvijek neugodnih Zadranki. NAše djevojke su bile bolje u prvom, trečem i četvtrom setu dok je zadrankama pripao drugi. OK Zadar-OK Brda 1:3

• Karlovac na jednu pobjedu od titule

7. listopada 2017. u 17:32

BK Nada SM

Kao po nekom uhodanom scenariju ove finalne serije Olimpija 83 je još jednom vrlo brzo došla do sigurnog vodstva koje je po običaju jednostavno sačuvala do kraja utakmice. Nadi SM sada samo ostaje Nada u čudo. BK Olimpija 83-BK Nada SM 13:5

• Nek zazvone Svetog Duje zvona

6. listopada 2017. u 21:26

Jadran je deklasirao Mornar BS u prvoj utakmici Regionalne lige. Utakmice koja je izgubila natjecateljsku draž već u drugoj četvrtini jer je Mornar BS izgledao kao razbijena vojska. VK Jadran -VK Mornar BS 13:8

• POHOD NA TITULU

5. listopada 2017. u 13:53

Nakon duge pauze ljubitelji futsala napokon će doći na svoje. Od ove sezone na Gripama će se imati što vidjeti. Split Tommy u novom ruhu najavljuje pohod na dvostruku krunu, a sve drugo će se smatrati neuspijehom.

• Bejzbolaši u misiji vračanje serije u Split

5. listopada 2017. u 13:49

BK Nada SM

Bejzbolaši Nade SM od petka do nedjelje traže dvije pobjede u Karlovcu kako bi finalnu seriju vratili u Split. Karlovac vodi 2-0 i svakako je bliži osvajanju titule, ali poznavajući naše momke sigurno je da će skupo prodati svoju kožu.

• Bitka za Split - prvi dio

5. listopada 2017. u 13:31

U petak će se u 20,15 sati u okviru 1. kola RWP lige na Poljudu susresti Jadran i Mornar BS. Utakmica je to koja ne znači ništa, a znači sve. Primat u gradu već duže vremena drži Mornar BS, a Jadran to svakako želi promijeniti.

• Karlovcu i druga pobjeda

1. listopada 2017. u 19:25

BK Nada SM

Najgori scenarij za splitski sastav i najbolji za karlovački nakon dvije odigrane utakmice. Još jedna pobjeda karlovčana, ovoga puta još uvjerljivija, a serija se slijedeći vikend seli u Karlovac. BK Nada SM-BK Olimpija 83 3:10

• Utrecht platia buletu

1. listopada 2017. u 13:52

VK Mornar

Utrecht je nakon dva poraza došao kao naručen za popravljanje atmosfere u ekipi. Bilo je naime jasno već nakon prvog poraza da su šanse u prolaz minimalne. Tako se Mornar BS pirovom pobjedom oprostio od Europe. UZSC Utrecht-VK Mornar BS 7:11

• Jadran nastavlja europski put

30. rujna 2017. u 21:51

Jadranaši su rutinski odradili svoj posljednji susret. Ovisno o večerašnjem rezultatu između Ferencvarosa i Verone biti će poznato jesu li 2. ili 3 što je manje bitno. Bitno je da Jadran nastavlja europski put. VK Jadran- ZPC Amersfoort 15:6

• Inter nije imao šanse

30. rujna 2017. u 21:39

Hajdukova igra i dalje ne ulijeva povjerenje. I dalje je sve to sporo, nepovezano sa mali milijun krivih dodavanja i davljenja baluna. Međutim i to je bilo dovoljno za sigurnu pobjedu protiv Intera. HNK Hajduk-NK Inter 2:0

• Drugi poraz, ovoga puta blaži

30. rujna 2017. u 21:35

VK Mornar

Brescia je opravdala ulogu favorita u ovome susretu. Mornar BS je slomljen odmah u prvoj četvrtini kaa je talijanski sastav otišao na tri gola prednosti. Do kraja su samo održavali stečeno vodstvo. VK Mornar - VK Brescia 8:10

• Karlovac do prve pobjede-Karin Grand slam

30. rujna 2017. u 18:00

BK Nada SM

Odlična utakmica na otvaranju serije je pripala Karlovcu. Vidjeli smo čak 6 home runova. Za Nadu SM 2 Ćurković i po 1 Račić i Beaird, a za Karlovac Gales i čovjek odluke P. Karin. BK Nada SM-BK Olimpia 83 8:10