RSS

• Na Zametu pala Kozala

23. studenog 2013. u 21:52

RK Split

Rukometaši su ostvarili vrlo vrijednu pobjedu. Još više veseli što je igra iz utakmice u utakmicu sve bolja i zrelija. Malo pomalo se skupljaju bodovi i planira veliki povratak u Premijerligu. RK Kozala - RK Split 32:35

• Bodovi ostali u Dugom selu

23. studenog 2013. u 20:47

ŽRK Split 2010

Rukometašice se još jednom sa gostovanja vračaju praznih šaka. Domaća ekipa je apsolutno zasluženo odnijela pobjedu. Spličanke su vodile samo na početku utakmice. ŽRK Dugo selo 55 - ŽRK Split 2010 30:26

• Split Tommy već može slaviti povratak u 1. ligu

23. studenog 2013. u 20:40

MNK Split

Malonogometaši su upisali još jednu visoku pobjedu u ligi u kojoj uistinu nemaju ozbiljnog protivnika. Što drugo reći kada već sada možemo konstatirati da je povratak u 1. ligu siguran. MNK Stari grad - MNK Split Tommy 1:8

• Brda slavila u pet setova

23. studenog 2013. u 20:34

OK Brda

Odbojkašice Brda su slavile protiv upornih osječanki. Utakmica je obilovala preokretima, a na kraju su naše djevojke imali više snage da dođu do zaslužene pobjede. Nakon ove pobjede lakše se diše. OK Brda - OK Agrotehnika 3:2

• Nisu izdržale presing Trešnjevke

23. studenog 2013. u 20:27

ŽKK Split

Iako su odigrale solidnu prvu četvrtinu naše košarkašice nisu imale nikakav odgovor na presing igru Trešnjevke. Od druge četvrtine pa do kraja utakmice na terenu je postojala samo jedna ekipa. ŽKK Split - ŽKK Trešnjevka 50:107

• POŠK u zadnjoj sekundi spašavao pobjedu

23. studenog 2013. u 20:20

OVK POŠK

Kao što smo i najavljivali gradski derbi je bio borben i neizvjestan. POŠK je cijelu utakmicu vodio, ali je Jadran neumorno sustizao. Na kraju je Jadran imao zadnji napad za poravnanje i nije uspio. OVK POŠK - VK Jadran 8:7

• Igre u blatu donijele prvi bod

23. studenog 2013. u 20:16

ŽNK Marjan

Iako su najavljivale pobjedu na kraju su Marjanke zadovoljne i remijem. U nemogučim uvjetima za odigravanje utakmice i jednoj i drugoj ekipi treba skinuti kapu do poda. ŽNK Marjan - ŽNK Pregrada 0:0.

• Vikend pun strepnji i nadanja

23. studenog 2013. u 9:50

I ovoga vikenda naši sportaši nastupaju na terenima diljem Lijepe naše i naravno najsportskijeg grada na svitu.Velike su želje i očekivanja. Već sada u ovoj fazi natjecanja je dosta utakmica biti ili ne biti.

• Prva pobjeda sezone

17. studenog 2013. u 18:51

OK Brda

Dugo smo čekali na prvo slavlje odbojkašica Brda. Sa ovom pobjedom su se pomakle sa dna prvenstvene tablice. Pobjeda nije bila laka, dapače cure su se dva puta vračale i u petom setu pobijedile. OK Brda - OK Fortis Volta 3:2.

• U rovovskoj borbi Split bolji

17. studenog 2013. u 18:38

RK Split

Split je upisao i treću pobjedu za redom. Agresivnom igrom su slomili dobroga protivnika. Iako su gosti igrali na rubu incidenta, a Split bez svog golgetera Prskala pobjeda nije dolazila u pitanje. RK Split - RK Hrvatski dragovoljac 28:25.

• Kalamiza sa tri gola na raketni pogon

17. studenog 2013. u 18:10

ŽNK Split

U fer i borbenom gradskom derbiju Split je opravdao ulogu favorita. Marjanke su se puno trudile, ali nisu nalazile odgovora na bržu i bolju igru suparnica. Kalamiza je opet bila neuhvatljiva za svoje protivnice. ŽNK Split - ŽNK Marjan 5:1

• Mornar pao u Herceg Novome

17. studenog 2013. u 8:10

VK Mornar

Jadran HN je uzeo bodove kontra Mornara. Bila je to tvrda utakmica u kojoj je domačin bio za nijansu koncentriraniji, a samim time i bolji što je rezultiralo i konačnom pobjedom. VK Jadran HN - VK Mornar BS 7:6

• POŠK teže od očekivanoga do pobjede

17. studenog 2013. u 8:05

OVK POŠK

Iako to rezultat ne sugerira momci iz Maribora su stvarali probleme gotovo tokom cijele utakmice favoriziranome POŠK-u. Pravo lice je domačin prikazao tek u zadnjoj četvrtini kada je stvorena veća prednost. OVK POŠK - AVK Branik 19:11

• Jadran remizirao sa Primorcem

17. studenog 2013. u 8:01

VK Jadran

U žestokom okršaju dva po mnogo čemu podjednaka rivala nitko nije došao do pobjede. Jadran je najbolje odigrao u drugoj četvrtini kada gosti nisu dali niti jedan gol. VK Jadran - VK Primorac 10:10

• Mimica zatrpao koš Broda

16. studenog 2013. u 19:52

KK Split

U izjednačenoj utakmici žuti su minimalnom prednošću odnijeli još jednu domaću pobjedu. Raspoloženi Mimica je bio jednostavno nezaustavljiv sa 26 koševa, a pripomogao je i Najev sa 17 koševa. KK Split - KK Slavonski Brod 79:77