• ŽARK Split do treće pobjede u nizu

23. listopada 2022. u 10:33

ŽARK Split

ŽARK je došao do treće pobjede u nizu u utakmici u kojoj su bile u zaostatku na samome početku, ali su do kraja uz puno truda i muke bile bolje i pobijedile. Prvo ime susreta je Matea Mažurin sa 9 postignutih pogodaka. ŽARK Split-Sesvete 28:24

• Remi na Poljudu

21. listopada 2022. u 23:40

Na Poljudu je odigran remi u kojemu je i jednoj i drugoj ekipi pripalo po poluvrijeme. Hajduk je bio bolji u prvome kada je poveo golom Livaje, a Dinamo u drugome kada je iz penala pogodio Petković. Gosti zadovoljno idu za ZG. Hajduk-Dinamo 1:1

• Jadran protiv Šabca potvrdio jedinicu

16. listopada 2022. u 12:59

Jadran je protiv Šabca potvrdio jedinicu i sada mirno čeka izvlačenje parova za play-off. Današnja utakmica je dobivena, ali puno teže nego smo to očekivali. Na kraju je presudio gol Butića pola minute prije kraja.VK Jadran-VK Šabac 14:13

• Savona pregažena

15. listopada 2022. u 21:14

Jadran je pregazio Savonu i uvjerljivo prošao u play-off LP. Mladi talijanski sastav nije imao nikakve šanse protiv naših momaka. Sutra ujutro protiv Šabca ćekamo potvrdu prvog mjesta. Savona-Jadran 5:13

• Livaja u zadnjoj sekundi za tri boda

15. listopada 2022. u 21:10

Livaja u zadnjoj sekundi za tri boda čime je oprao gorak okus prvog promašenog penala u seniorskoj karijeri. Hajduk je unatoč lošoj igri još jednom došao do tri boda. Karoglan je izgleda rođen pod sretnom zvijezdom. NK Gorica-HNK Hajduk 0:1

• Jadran slomio Vasas u zadnjoj četvrtini

14. listopada 2022. u 21:58

Jadran je slomio Vasas u zadnjoj četvrtini. Gosti iz Budimpešte su bili u vodstvu gotovo cijelu utakmicu, a onda je golom Zovića na tri minute prije kraja Jadran prešao u vodstvo koje je zapečatio Dobud. VK Jadran-Vasas 13:11

• Visoka pobjeda Jadrana

13. listopada 2022. u 22:01

Jadran je ostvario visoku pobjedu na otvaranju LP na Poljudu. Steaua je pobijedila samo u prvoj četvrtini. Sve ostalo je pripalo Jadranu predvođenim Jerkom Marinićem-Kragićem. Steaua-Jadran 7:17

• Nezaustavljiva Luce

13. listopada 2022. u 10:32

ŽRK Split 2010

Split 2010 ne posustaje. Glatka i sigurna pobjeda u Pločama je podigla letvicu ambicija za ovu sezonu. Odlična obrana i nezaustavljiva Lucija Ercegović su dovele domaći sastav do ludila. ŽRK Dalmatinka-ŽRK Split 2010 20:30

• Hajduk rutinski u kupu

12. listopada 2022. u 17:21

Hajduk je rutinski odradio utakmicu kupa. Od autogola do dva gola Mlakara, te golova Vukovića i Šarića. Domaćini su poentirali iz penala. NK Tehničar-HNK Hajduk 1:5

• Pobjeda Splita 2010

9. listopada 2022. u 19:24

Pobjeda Splita 2010 u odličnoj utakmici. Sve je na kraju odlučio jedan gol Fradelić i jedna obrana Stilinović na nešto više od 2 minute prije kraja. ŽRK Split 2010-ŽRK Sesvete Agroproteinka 29:26

• Prva pobjeda u sezoni

9. listopada 2022. u 18:44

ŽARK Split

Split je došao do prve pobjede i prvih bodova sezone. Zmag je naletio na raspoloženiji sastav predvođen Kljaković-Gašpić koja je ukrcala 10 golova. ŽARK Split-ŽRK Umag 29:24

• Vindija treća

9. listopada 2022. u 18:16

BK Nada SM

Prvenstvo Hrvatske je završeno visokom pobjedom Vindije u Varaždinu. Nada SM je nakon dugo vremena ostala bez finala, a na kraju i bez medalje. BK Vindija-BK Nada SM 14:0

• Awaziem za tri boda

8. listopada 2022. u 21:38

Awaziem za tri boda u zadnjoj sekundi utakmice i za kakav takav mir u kući. Hajduk sa Karoglanom pliva, ali teško. Ovo što gledamo od smjene Dambrauskasa je u najmanju ruku nejasno. m HNK Hajduk-NK Varteks 2:1

• Bejzbolaši izborili majstoricu

8. listopada 2022. u 18:02

BK Nada SM

Bejzbolaši Nade SM su izborili majstoricu u odličnoj utakmici u kojoj su dominirali bacači. Nada je vodila 1:0 do sredine 8. izmjene kada je Vindija povela sa 2:1. Nada u istoj izmjeni radi 3 boda i pobjeđuje. BK Nada SM- BK Vindija 4:2

• Ragbi Nada pala u Zagrebu

8. listopada 2022. u 15:42

RK Nada

Ragbijaši Nade su pali u Zagrebu čime su potvrdilili činjenicu da će ovo prvenstvo biti puno teže za osvojiti. Nada je u padu i to je zvono za uzbunu. RK Zagreb-RK Nada 20:19