• HRS-prekid rukometa do sredine svibnja

9. travnja 2021. u 9:29

HRS je odlučio da se rukometna natjecanja prekinu do sredine svibnja zbog nepovoljne epidemiološke situacije. Jedini glas protiv prekida je bio onaj iz RK Nexe koji su bili mišljenja da se prvenstvo mora nastaviti po dosadašnjem modelu.

• Umut-Krstanović neriješeno

7. travnja 2021. u 20:00

Hajduk je u zadnjoj minuti remizirao na Poljudu nakon što je golom Umuta vodio. Neuobičajeno, ali razlog je jednostavan. Mujakićeva glupost i Krstanovićeva dva gola i onda Umut za kraj. HNK Hajduk-NK Slaven Belupo 2:2

• ZEŠ-ovci sretan vam Uskrs

5. travnja 2021. u 6:38

Svim sportašima i sportskim djelatnicama ZEŠ-a želimo sretan i blagoslovljen Uskrs!!!

• Bod za kraj dobre sezone

3. travnja 2021. u 20:02

OK Brda

Odbojkašice Brda su uzele bod u rezultatski neizvjesnom dvoboju protiv Kaštela. Do petog seta je sve bilo ravnopravno, a onda su gošće pokazale malo više. Dovoljno za pobjedu i dva boda. OK Brda-OK Kaštela 2:3

• Završen regularni dio sezone

3. travnja 2021. u 19:33

OK Split

Za odbojkaše Splita je regularni dio sezone završio još jednom pobjedom. Pobjedom koja nas vodi na treće mjesto u doigravanje za prvaka gdje nas u polufinalu čeka osiječka Mursa. OK Split-OK Centrometal 3:0

• Split pobjedio Dinamo za finale kupa

3. travnja 2021. u 17:36

ŽNK Split

Split je u Zagrebu pobijedio Dinama i osigurao još jedno finale kupa Hrvatske u nogometu. Golove su postigle Bošnjak, Pedić i Pranješ. ŽNK Dinamo-ŽNK Split 0:3

• Livaja i Nayir srušili Lokomotivu

3. travnja 2021. u 14:46

Hajduk je prvenstvo nastavio sa rutinskom pobjedom protiv fenjeraša u Zagrebu. Livajina majstorija u prvom i Nayirov gol glavom u drugom poluvremenu na asistenciju Livaje za nova tri boda. NK Lokomotiva-HNK Hajduk 0:2

• Brda bravo za kraj

1. travnja 2021. u 22:04

OK Brda

Odbojkašice Brda su slavile u Dubrovniku i na taj način pokazale da je ova sezona za njih bila ozbiljna. To što nisu ušle u doigravanje i borbu za naslov prvaka je isključivo pitanje ambicije i sredsrtava Grada Splita. ŽOK Dubrovnik-OK Brda 1:3

• Kakav potop Jadrana

31. ožujka 2021. u 20:49

Jadran je odigrao neprepoznatljivo loše. Kao da je sve dobro ostalo u nedjeljnoj utakmici u Zagrebu. Mladost je od početka utakmice zagospodarila bazenom kao da se željela osvetiti za poraz od prije tri dana. VK Jadran-HAVK Mladost 5:15

• Jadran treći u RWP

28. ožujka 2021. u 18:30

Nije to nekakva velika utjeha, ali smo dobili Mladost u Zagrebu i osvojili 3. mjesto u RWP ligi. U današnjoj utakmici igrači Jadrana su očito bili raspoloženiji nakon poraza u jučerašnjem polufinalu od igrača Mladosti. HAVK Mladost-VK Jadran 8:11

• Split tuguje Šibenik slavi

28. ožujka 2021. u 17:42

Malonogometaši Splita nisu uspijeli nadoknaditi zaostatak iz prve utakmice u Šibeniku. Na Gripama su remizirali što znaći da je za njih sezona završena. Šibenik ide dalje u borbu za prvu ligu. MNK Split-MNK Šibenik 1983 3:3

• Hadžić u zadnjoj sekundi za remi

28. ožujka 2021. u 15:32

ŽNK Split

Split je opasno visio protiv jedinog konkurenta u prvenstvu. Osiječanke su na poluvremenu imale 0:2, a Split se vratio golom Tamile petom i Hadžić doslovno u zadnjim sekundama utakmice. ŽNK Split-ŽNK Osijek 2:2

• Jugu još jedno finale

27. ožujka 2021. u 21:09

Jug AO je dobio Jadrana i izborio još jedno RWP finale gdje ih čeka Radnički. Jug se odlijepio na +3 golom Fatovića u zadnjoj sekundi 2. četvrtine i unatoć iznimnoj borbi naših momaka mirno utakmicu priveo kraju. VK Jug AO - VK Jadran 12:10

• Rutinska pobjeda u Poreču

27. ožujka 2021. u 20:25

OK Split

Splitske odbojkašice su rutinski odradile svoje gostovanje u Poreču. Brza tri seta i nova tri boda. OK Poreč-OK Split 0:3

• Split utrpao 11 komada

21. ožujka 2021. u 15:10

ŽNK Split

Nogometašice Splita nastavljaju svoj niz visokih i uvjerljivih pobjeda. Fenjeraš lige svakako nije mogao parirati prvakinjama pa možemo konstatirati bez velikog uvijanja da su domaće još dobro i prošle. ŽNK Viktorija-ŽNK Split 0:11