• Pali u petom setu

9. ožujka 2013. u 21:59

OK Split

Bila je to prava tvrda muška utakmica u kojoj se Split dva puta vračao. Na žalost u petom setu više nije bilo dovoljno koncentracije za pobjedu. OK Opatija - OK Split 3:2

• Bura opet dominira

9. ožujka 2013. u 18:12

VK Pošk 1937

Napokon je pala zagrebačka Mladost. Djevojke iz Bure slavodobitno izašle iz utakmice u kojoj su dale i više od 100 %. Prvenstvo bi napokon moglo postati zanimljivo. VK Bura - ŽVK Mladost 8:6.

• VIKEND ISTINE

9. ožujka 2013. u 12:53

Bura želi poraziti Mladost.Jadran hoće skalp Medveščaka,a Mornar se želi revanširati Mladosti.Pobjeda Splita kontra Budučnosti u Podgorici bi značila opstanak. Odbojkašice u Rijeci traže prvu pobjedu.Malonogometašima trebaju tri boda sa Murtera.

• Split jači od Medvjeda

6. ožujka 2013. u 22:25

RK Split

Splitski rukometaši su na Gripama upisali 6 pobjedu u sezoni i prvu u ovoj godini. Junak utakmice je Oliver Lušić sa 8 postignutih golova. RK Split - RK Medveščak NFD 29:27

• Rukometašice Splita 2010 ostale u elitinom društvu

3. ožujka 2013. u 19:42

ŽRK Split 2010

Rukometašice su pružile odličnu partiju protiv direktnog konkurenta za plasman. Osiječanke su se trudile, ali to nije bilo dovoljno da se zaustavi ubojiti splitski napad predvođen Anitom Čampom. ŽRK Split 2010 - ŽRK Osijek 27:21

• Nula u Šibeniku

3. ožujka 2013. u 19:28

OK Split

Odbojkaši Splita su kod susjeda u Šibeniku doživjeli još jedan ovosezonski poraz. Niti ovoga puta nisu bili raspoloženi i nisu uspili uzesti niti jedan set. MOK Šibenik - OK Split 3:0

• Burice slavile na Kvarneru

2. ožujka 2013. u 21:47

Bura je bila neumoljiva na Kvarneru. U rovovskoj borbi sa malo postignutih zgoditaka iz bazena su otpuhale igračice riječkog Primorja. ŽVK Primorje - VK Bura 3:7

• Jedno poluvrijeme nije dovoljno

2. ožujka 2013. u 21:23

RK Split

Rukometaši Splita su izgubili još jednu utakmicu u nizu. Ova se razlikovala od prethodnih samo u tome šta su crveni bar jedno poluvrijeme bili ravnopravni. RK Gorica -RK Split 35:25

• Mornar Brodospas razbio Kotorane

2. ožujka 2013. u 21:21

VK Mornar

Mornar Brodospas je razbio goste iz Kotora. Nije ovo prvi put. Čak bi se moglo reći da Primorac postaje redovna mušterija Mornarevaca bilo da se igra doma ili vani. VK Mornar Brodospas - VK Primorac 13:7

• POŠK lako sa Šibenikom

2. ožujka 2013. u 21:19

OVK Split

POŠK je sukladno očekivanjima lako obračunao sa ekipom Šibenika. Utakmica se igrala samo u jednom smjeru, a to je smjer koji je ekipu sa Zente odveo do novih bodova. OVK POŠK - VK Šibenik 12:8

• Mladost nadigrala Jadrana

1. ožujka 2013. u 22:58

Zagrebačka Mladost je na Savi nadigrala splitski Jadran i zasluženo upisala nove bodove. Jadran će svoju priliku morati tražiti protiv nekih drugih suparnika. HAVK Mladost - VK Jadran 14:10

• Ispustili pobjedu sedam sekunda prije kraja

1. ožujka 2013. u 19:28

Bila je to malonogometna utakmica za sladokusce. Solin je cijelu utakmicu vodija, a uporni Split stiza rezultat. Kada su napokon prešli u vodstvo nisu ga sačuvali. Split Tommy - Solin Staročeško 6:6.

• SPORT UŽIVO

1. ožujka 2013. u 11:28

U subotu u 18,00 OVK POŠK - Šibenik i u 19,30 Mornar Brodospas - Primorac LIVE na portalu Slobodne dalmacije.

• Oprostili se od kupa

27. veljače 2013. u 22:59

RK Split

Rukometaši Splita su se oprostili od daljnjeg natjecanja u kupu Hrvatske. Njihov put je stao u osmini finala u Đakovu gdje su poraženi od istoimenog domaćina. RK Đakovo - RK Split 28:22

• Bura u Šibeniku slavila

26. veljače 2013. u 10:14

Niti šibenska Viktorija nije bila dovoljno ozbiljan protivnik za cure iz splitske Bure. Burice su sa lakoćom i u pola snage došle do vrijedne pobjede. VK Viktorija - VK Bura 10:17