RSS

• Švicarci izbušili Nadu SSM - čak 5 HR

18. lipnja 2014. u 16:26

BK Nada SM

Drugi nastup splitski bejzbolaši neće pamtit po dobrome. Švicarski napad doslovno je izbušio Matka Dabu splitskog bacača kojemu se ova utakmica pretvorila u noćnu moru. Splitski napad na to nije imao odgovora. Nada SSM - Challengers 4-8.

• Nada SSM skinila prvaka Austrije-HR Marina Tadića

16. lipnja 2014. u 16:10

BK Nada SM

Odlično otvaranje za splitske bejzbolaše. U izjednačenoj utakmici spličani su bili bolji od Bečana. Bacački dvojac Bierlein i Weary uništili su austrijske napade, a Colović je svojim udarcima predvodio napad. Nada SSM - Vienna Wanderers 4:2.

• I unatoč porazu Nada Split ship management na FF

8. lipnja 2014. u 18:20

BK Nada SM

U finalnoj utakmici lišene bilo kakve natjecateljske neizvjesnosti karlovčani su minimalno slavili. Bejzbolaši splitske Nade SSM su se i unatoč tome plasirali na FF Interlige koje će se održati u Bratislavi u rujnu. BK Olimpija - BK Nada SSM 9:8

• Nada SSM u finalu - Angelsima slomljena krila

7. lipnja 2014. u 14:05

BK Nada SM

Splitski bejzbolaši su u polufinalnom ogledu pobijedili Trnawa Angelse. Ovom pobjedom naplačeni su dugovi za tijesne poraze iz Slovačke. U finalu Nada Split ship management dočekuje pobjednika susreta Karlovac - Apollo. Angels - Nada SSM 2:11.

• Propustili pobjedu u zadnjim trenucima utakmice

27. svibnja 2014. u 10:57

BK Nada SM

Drugi poraz u nizu na teškom gostovanju kod Trnawe. Splićane je još samo jedan izbačeni igrač dijelio od pobjede, ali to se nije dogodilo. Trnawa je na krilima svojih najboljih igrača ostvarila preokret i pobjedu. BK Angels - BK Nada SSM 10:9.

• 12 titula u nizu

24. svibnja 2014. u 21:35

RK Nada

Ragbijaši su u Sinju ostvarili pobjedu u zadnjem kolu prvenstva i proslavili svoju 12 titulu prvaka Hrvatske u nizu. Sasvim zasluzeno, jer titula je osvojena bez izgubljenog boda.RK Sinj-RK Nada 14:57

• Poraženi, ali ne i poniženi

24. svibnja 2014. u 20:32

BK Nada SM

Kakva utakmica. Bejzbolasi Nade su jos jednom odigrali utakmicu za infarkt. Pali su tek u zadnjoj izmjeni jer nisu uspili iskoristiti svoje prilike, a bilo ih je dovoljno. BK Angels - BK Nada SSM 8:7.

• Pobjednička serija prekinuta u Rijeci

22. svibnja 2014. u 11:23

MNK Split

Svemu dođe kraj pa tako i nevjerojatnoj seriji Split Tommya. Naši momci su kontrolirali utakmicu do drugog poluvrimena kada su u 7 minuta dobili 4 gola. I onda spasonosni golovi Laure i Subotića za remi. MNK Grobnik-MNK Split Tommy 6:6.

• Split Tommy iz ponora do pobjede

19. svibnja 2014. u 11:44

MNK Split

U doigravanju za plasman u prvu ligu malonogometaši Split Tommya su prošli put od pakla do raja. Poluvrijeme je bilo neriješeno, a onda je Brod vodio 5:3. Uslijedio je veliki povratak i zasluženo slavlje. MNK Brod 035 - MNK Split Tommy 5:8.

• Nada SSM nezaustavljiva - Ćurković zablistao

18. svibnja 2014. u 16:49

BK Nada SM

Nada je upisala još jednu glatku pobjedu. Veseli što su se igrači Nade odlično snašli protiv vrlo dobrog gostujuće bacača. Ćurković i Račić su dominirali na palici Tomić A. u obrani. BK Nada SSM - BK Vindija 11:1

• Pod Biokovom sve po starome

17. svibnja 2014. u 21:23

RK Nada

Nada je protutnjala Makarskom rivijerom. Domaćini jednostavno nisu mogli pronaći načina da bar postignu počasne poene pa makar i bez polaganja. Još jedna uspješnica trenera Puljiza i njegovih momaka. RK Markarska Rivijera - RK Nada 0:92.

• Titula ostaje na Savi

17. svibnja 2014. u 21:19

VK Pošk 1937

Bura nije uspjela. Uz sav trud i svu želju ništa nije išlo za rukom vaterpolisticama Bure. Najgore je titulu izgubiti u svojoj kući, a to je upravo ono što se dogodilo curama iz Bure. Titula zasluženo ostaje na Savi. ŽVK Bura - ŽVK Mladost 5:11.

• Hajduk poražen - utakmica prekinuta

17. svibnja 2014. u 18:31

HNK Hajduk

Hrvatski derbi je naprasno prekinut. Dinamo će proslaviti naslov prvaka i kako stvari stoje teško je vjerovati da toj dominaciji dolazi kraj. Utakmica nikakva, Leko strijelac za vodstvo Dinama i prekid u 85 minuti. GNK Dinamo - HNK Hajduk 1:0

• Vindija pregažena - povratnički home run Dadića

17. svibnja 2014. u 18:18

BK Nada SM

Bejzbolaši Nade SSM su odigrali izvrsnu utakmicu i ostavili suparničku ekipu bez daha. Što prije nabrojiti, odlične obranbene akcije Pribilovića, Jurjevića i Tomić A. ili triple Ćurkovića i povratnički HR Dadića. BK Nada SSM - BK Vindija 15:1.

• Osijek platia buletu

11. svibnja 2014. u 21:09

HNK Hajduk

Osijek je na Poljud došao sa nadom da mogu uzesti bar bod Hajduku koji u zadnje vrijeme i ne igra dobro. Bod spasa. Međutim Hajduk je baš protiv Osijeka odlučio naplatiti sve frustracije. HNK Hajduk - NK Osijek 4:2