RSS

• Medveščak pobjedio Mornara

8. svibnja 2021. u 23:53

VK Mornar

Medveščak je pobjedio Mornara nakon izvođenja peteraca čime je Mornar ostvario najlošiji rezultat u posljednjih 10-ak godina. VK Mornar-VK Medveščak 16:16

• Livaja iz penala za tri boda u VŽ

8. svibnja 2021. u 19:01

HNK Hajduk

Hajduk je na samome kraju utakmice u Varaždinu pobjedio golom Livaje iz penala. Europski san još živi. NK Varaždin-HNK Hajduk 0:1

• Utakmica sezone na Starom placu

8. svibnja 2021. u 18:29

BK Nada SM

Nada SM i Karlovac su odigrali utakmicu sezone na Starom placu. Odlična utakmica uz 4 home runa i neizvjesnom završnicom uz pobjedu domaćeg sastava. BK Nada SM-BK Olimpija 83 9:7

• Nakon dugo vremena bili smo bolji

5. svibnja 2021. u 19:59

HNK Hajduk

Nakon dugo vremena bili smo bolji i prava je šteta šta nismo pobijedili u derbiju. Dinamo je poveo golom Majera nakon greške Fosatia, a Hajduk izjednačio golom Livaje. Diamatakos je dva puta promašio pobjedu. HNK Hajduk-GNK Dinamo 1:1

• Pobjeda na startu Lige za prvaka

2. svibnja 2021. u 18:03

ŽNK Split

Split je Ligu za prvaka otvorio pobjedom. Dinamo je načela Bukač golom iz kornera što je postala njena specijalnost, a još dva gola je postigla Bošnjak. ŽNK Split-ŽNK Dinamo 3:0

• Nedjeljna pobjeda

2. svibnja 2021. u 15:28

BK Nada SM

Nada SM je udarcem danas odličnog Jakšića prekinula neugodan niz poraza. Jakšić je svakako prvo ime susreta jer je bio solidan i na mjestu bacača. Odličan je bio i Belin koji je udario home run. BK Vindija-BK Nada SM 8:10

• Ljepotica na Poljudu

1. svibnja 2021. u 21:58

HNK Hajduk

U ljepotici kola na Poljudu Hajduk je pobjedio Rijeku. Vidili smo 5 golova, još toliko promašenih prilika i dramatiku do zadnje sekunde ovoga jadranskog derbija. HNK Hajduk-HNK Rijeka 3:2

• Mladost dvokorakom u finale

1. svibnja 2021. u 19:05

VK Jadran

Da je Mladost za Jadrana nerješiva enigma pokazalo se i u ovoj utakmici u kojoj su gosti lako došli do pobjede i zasluženog finala protiv Juga. Jadran će pak u borbu za treče mjesto. VK Jadran-HAVK Mladost 7:9

• Bejzbolaši poraženi u Varaždinu

1. svibnja 2021. u 17:46

BK Nada SM

Bejzbolaši su svoj gubitnički niz nastavili i u Varaždinu gdje ih je pobijedila Vindija. Domaća ekipa je vodila cijelu utakmicu, a Nada svoje prilike nije iskoristila. BK Vindija-BK Nada SM 7:4

• Ragbijašima Nade kup

1. svibnja 2021. u 17:37

RK Nada

Hop cup na kalup Nada nosi ovaj kup. Ragbijaši Nade su u Sinju uzeli kup u finalu u kojem su dominirali nad Zagrebom. Zagreb je tek u zadnjih 5 minuta postigao dva zgoditka kada je sve bilo gotovo. RK Nada-RK Zagreb 33:12

• Jadran pao u prvom poluvremenu

28. travnja 2021. u 21:52

VK Jadran

Jadran je odigrao katastrofalno prvo poluvrijeme i Mladost je stekla pet golova viška što se do kraja nije moglo nadoknaditi. Naš najbolji strijelac je bio Delić sa dva postignuta gola. HAVK Mladost-VK Jadran 10:5

• Dinamo lako do bodova protiv Hajduka

25. travnja 2021. u 22:04

HNK Hajduk

Dinamo je lako došao do nova tri boda protiv Hajduka. Sve je u biti bilo gotovo nakon gola Petkovića iz penala koji je skrivio Vušković, a malo zatim je pobjedu potvrdio
    Kastrati. GNK Dinamo-HNK Hajduk 2:0

• Karlovac razbio Nadu

25. travnja 2021. u 13:30

BK Nada SM

Karlovački bejzbolaši su u drugoj utakmici vikenda razbili splitsku Nadu SM. Splitski sastav nije imao nikakve šanse protiv raspoloženih domačina koji su od početka do kraja dominirali ovim susretom. BK Olimpija 83-BK Nada SM 19:4

• Jadran potvrdio polufinale

24. travnja 2021. u 19:08

VK Jadran

Jadran je potvrdio polufinale protiv Mladosti. Danas je bilo samo +2 za momke sa Zvončaca, ali to naravno ništa ne mijenja. VK Jadran-VK Mornar 13:11

• Karlovac slavio u sedmoj izmjeni

24. travnja 2021. u 17:23

BK Nada SM

Olimpija je prvu utakmicu vikenda dobila u sedam izmjena. Nada SM je pružila solidan otpor u prve četiri izmjene uz puno povjerenje mlađim igračima koji vrijedno skupljaju seniorske minute. BK Olimpija 83-BK Nada SM 12:2