• Sunčani ugašeni u drugoj četvrtini

22. studenog 2020. u 19:42

Jadranaši su upisali uvjerljivu pobjedu protiv Solarisa. Sunčani su nakon dobrog starta i vodstva od 0:2 praktički i ugašeni do kraja druge četvrtine koju je Jadran dao 5 golova. VK Jadran - VK Solaris 13:8

• Mladost se poigrala sa Mornarom

22. studenog 2020. u 18:09

VK Mornar

Na poljudskim bazenima se Mladost poirala sa Mornarom. Razlika u kvaliteti je ogromna, ali zašto je baš morala biti ovolika i u golovima. VK Mornar - HAVK Mladost 7:22

• POŠK dominantno sa KPK

21. studenog 2020. u 22:49

OVK Split

POŠK je dominantno pobijedio našu jedinu otočnu ekipu. Očekivali smo bolji otpor gostiju, ali to je izostalo u ovom susretu u kojoj su naši momci na kraju gledajući odradili laku šetnju. OVK POŠK-KPK 12:5

• Bijelima pobjeda u Koprivnici

21. studenog 2020. u 19:12

Bijeli su u Koprivnici dobili Slavena golom Umuta, te autogolom Solde. Obrana se stabilizirala, a u napadu još uvik to nije sjajno. Prva od tri gostujuće je arhivirana. NK Slaven Belupo-HNK Hajduk 0:2

• U kupu lagano dalje

21. studenog 2020. u 16:57

OK Split

Odbojkaši su lako odradili gostovanje u ZG protiv niželigaša. Lagani plasman u sljedeći krug je odrađen. OK Sheeft-OK Split 0:3

• Težak poraz u Osijeku

18. studenog 2020. u 19:48

ŽRK Split 2010

Rukometašice su teško nastradale u Osijeku. Sva naša nadanja su prestala u prvome poluvremenu kada je domaćin imao + 7. ŽRK Osijek-ŽRK Split 2010 37:27

• Split srušio Alumnusa za polufinale kupa

17. studenog 2020. u 19:56

Split je srušio još jednog prvoligaša i prošao u 1/2 finale hrvatskog kupa. Bila je to još jedna maestralna izvedba našeg sastava i blistava pobjeda koja potvrđuje činjenicu da je Split opasan i jak. MNK Alumnus-MNK Split 3:6

• Visoku pobjedu zasjenila ozljeda Družijanića

15. studenog 2020. u 18:57

Futsal ekipa Splita je nanijela visoki poraz Kninu. Naši strijelci su bili iznimno raspoloženi za paranje mreže domaćina. Pobjedu je na kraju zasjenila ozljeda stopala ponajboljeg Splitovog igrača Družijanića. MNK Knin-MNK Split 2:8

• Bošnjak donijela Splitu pobjedu

15. studenog 2020. u 15:58

ŽNK Hajduk

Bošnjak je donijela Splitu pobjedu u gradskom derbiju odigranom u Hrvacama. Marjanke su do 70 minite odolijevale prvakinjama i imale 1:1. Nisu izdržale jer je Bošnjak sa dva gola u 3 minute presudila pobjednika. ŽNK Marjan-ŽNK Split 1:3

• Jadranu gradski derbi i puno upitnika

15. studenog 2020. u 12:07

Gradski derbi Bure i Jadrana je očekivano pripao Jadranu. Sve se dakle odvijalo po očekivanjima osim što su se Jadranašice nadale da je manja razlika između njih i Mladosti. VK Jadran-VK Bura 10:4

• Pobjeda za kraj sicilijske avanture

15. studenog 2020. u 10:14

Jadran je u zadnjoj utakmici na turniru svladao francuski sastav poprilično uvjerljivo. Prvo poluvrijeme je bilo maestralno za plus 5 našeg sastava, a do kraja se samo odrađivao dobar posao. VK Jadran - Pays D'AIX Natation 11:5

• Žabice prošle i Jadrana

14. studenog 2020. u 22:01

Vaterpolistice Jadrana su poražene od Mladosti u finalu prije finala. Žabice su bile puno bolji sastav i Jadranašice će morati pružiti puno više u finalu. VK Jadran-ŽAVK Mladost 12:17

• Bura i Viktoria remizirale

14. studenog 2020. u 21:01

VK Pošk 1937

Vaterpolistice Bure su remizirale sa Viktoriom. Bila je to jedna ravnopravna utakmica u kojoj su i jedna i druga ekipa nisu iskoristile svoje prilike za pobjedu pa je remi na kraju najpravedniji ishod ovog susreta. VK Bura-ŽVK Viktoria 12:12

• Tri odlična seta i poraz

14. studenog 2020. u 20:51

OK Split

Odbojakši Split su poraženi u Osijeku. Odigrali su naši momci odlično prva tri seta, ali je domačin ipak vodio 2:1 u setovima. Četvrti set više nismo bili ravnopravni i domačin je zasluženo slavio. OK Mursa Osijek-OK Split 3:1

• Ugasile se nadomak pobjede

14. studenog 2020. u 20:14

OK Split

Odbojkašice Splita su furiozno krenule u susret, iznenadivši favorizirane Vukovarke uzevši prva dva seta. I onda kada smo se svi ponadali da bi mogli uzesti sva tri boda naše cure su se ugasile, a Vukovarke slavile. OK Split-ŽOK Enna Vukovar 2:3