• Split rutinski do pobjede

8. studenog 2020. u 20:00

Malonogometaši Splita su stigli do još jedne rutinske pobjede. Heroji su doduše vodili 0:2, ali su naši momci to brzo preokrenuli. MNK Split-MNK Heroji 2007 6:3

• Marjanke pobjegle sa začelja

8. studenog 2020. u 15:27

ŽNK Hajduk

U derbiju začelja Marjanke su uzele tri važna boda na gostovanju u Slavonskom Brodu. Golove su postigle Dugandžić, Prskalo i Baraban. ŽNK Viktorija-ŽNK Marjan 1:3

• Brda herojski do dva boda

7. studenog 2020. u 22:18

OK Brda

U gradu heroju odbojkašice brda nisu imale milosti za domačina. U prevrtljivoj utakmici su prvo povele, pa onda sljedeća dva seta izgubile da bi došle do velike pobjede i dva boda sa neugodnog gostovanja. ŽOK Enna Vukovar-OK Brda 2:3

• Ivušić spasio bod Osijeku

7. studenog 2020. u 19:04

Hajduk baš nema sreće pa niti onda kada izgleda da je skoro i nemoguće ne ugrabiti je. Sveukupni dojam je da su bijeli zaslužili pobjedu, ali Ivušić je obranio penal Jradiu u zadnjoj sekundi utakmice. HNK Hajduk-NK Osijek 1:1

• Čudesni Družijanić i prolaz Splita

4. studenog 2020. u 22:09

Bila je ovo noć čudesnog Družijanića i ekipe Splita koja je nakon gola Gotovca za vodstvo AFCU- a zagospodarila parketom i lakoćom prošla u 1/4. finale. Družijanićev drugi gol je bio pravo remek djelo. AFCU-FC Split 2:5

• Crvene završile europski put

4. studenog 2020. u 19:59

ŽNK Split

Nogometašice Splita su se posklizle na prvoj europskoj skalini. Prvakinje Poljske su bile okomitije i ubojitije od naših cura. Naš počasni pogodak za oproštaj od Europe je postigla Medić. KS Gornik Leczna - ŽNK Split 4:1

• Boro Primorac preuzima seniore

4. studenog 2020. u 18:57

Boro Primorac preuzima prvu ekipu. Konstatacija novog trenera je da ovaj igrački kadar vrijedi puno više od igre koju prikazuje i svakako više od mjesta na tablici.

• Junački izborena pobjeda

2. studenog 2020. u 6:32

RK Nada

Nada je na junački izborila pobjedu u derbiju. Tvrda i zanimljiva utakmica je ponudila gomilu uzbuđenja. Prvo poluvrijeme 0:0, drugo poluvrijeme vodstvo Nade, pa preokret Mladosti i pred sam kraj Perić za pobjedu. RK Nada -HARK Mladost 14:10

• Pobjeda Mladosti uz veliki otpor Splita

31. listopada 2020. u 20:40

OK Split

Split je izgubio, ali je pružio snažan otpor favoriziranom protivniku. Prvi set su izgubili iznad 30 poena, drugi tijesno sa dva razlike, a što je najvažnije i u trećem su pokazali zube. OK Split-HAOK Mladost 0:3

• Gradski derbi Brdima

31. listopada 2020. u 20:34

OK Brda

Odbojkašice Brda su pobijedile Splita u gradskom derbiju i osvojile tri vrijedna boda. OK Brda-OK Split 3:1

• Istra svladala Hajduka

31. listopada 2020. u 19:08

Istra je golom Vuka pobijedila očajne bijele. Hajduk još jednom nije pokazao ništa dobroga u svojoj igri. Međutim i takvi nikakvi su imali penal za pobjedu koji na žalost Caktaš nije realizirao. NK Istra 1961-HNK Hajduk 1:0

• Marjanke ostale na bodu

31. listopada 2020. u 18:17

ŽNK Hajduk

Marjanke su dugo vodile golom Granić i na kraju ipak ispustile bodove u ovoj utakmici. Presudila je sa dva gola Šunjić, a naše cure će na prvu pobjedu još pričekati. ŽNK Marjan-ŽNK Neretva 1:2

• Dujmović hat-trick

31. listopada 2020. u 17:28

ŽNK Split

Split nastavlja sa pobjedama, a Dujmović sa dobrim igrama. Danas je postigla hat-trick za visoku pobjedu svoje ekipe. ŽNK Split-ŽNK Agram 5:1

• Slobodan Gutović - predsjednik ZEŠ-a

30. listopada 2020. u 20:44

Na IO ZEŠ-a odlučeno je da će sljedeći mandat na mjestu predsjednika ZEŠ-a biti Slobodan Gutović predstavnik Odbojkaškog kluba Brda.