Bijelima pobjeda u Koprivnici

21. studenog 2020. u 19:12 / KLUB: HNK Hajduk

Bijeli su u Koprivnici dobili Slavena golom Umuta, te autogolom Solde. Obrana se stabilizirala, a u napadu još uvik to nije sjajno. Prva od tri gostujuće je arhivirana. NK Slaven Belupo-HNK Hajduk 0:2

U Koprivnici je prekinut crni niz Hajduka, U Koprivnici smo dobili nazad Simića. U Koprivnici je Umut Nayir postigao svoj prvi gol u bijelom dresu. To je za sada sasvim dovoljno jer važno je krenuti sa mrtve točke.
Hajdukova igra je danas izgledala kudikamo zrelije u obrani, dok smo se u napadu i dalje mučili. Prvo poluvrijeme za zaborav osim gola Umuta za vodstvo. Drugo poluvrijeme puno bolje i konkretnije, autogol Solde za konačnu potvrdu tri boda i još nekoliko prilika koje nismo iskoristili. Prva pobjeda na tri gostovanja je ostvarena. Sada slijedi Lokomotiva, a onda stariji brat Dinamo.