• Razgovor sa Damirom Polićem trenerom POŠK-a

9. studenog 2016. u 9:20

OVK Split

U susret drugom derbiju 2.RWP lige POŠK-a i Primorca obavili smo razgovor sa trenerom POŠK-a Damirom Polićem. Rezime je "kvaliteta je na našoj strani i samo nas pobjeda zanima".

• Tommy rasplakao Square u Gospinom polju

6. studenog 2016. u 20:00

Sa teškoga gostovanja Split Tommy nosi sva tri boda. Utakmica je bila dramatična do samoga kraja. Split je vodio 0:3, a onda je Square do kraja stizao rezultat i postigao dva pogotka za konačni rezultat. MNK Square-MNK Split Tommy 2:3

• Derbi pripao Osijeku

6. studenog 2016. u 15:21

ŽNK Split

Crvene su izgubile derbi protiv Osijeka. Gošće su opravdale reputaciju favorita, a golove su postigle Baban iz penala, Culek i Andrlić. ŽNK Split-ŽNK Osijek 0:3

• Mornar BS propustio tri gola razlike

5. studenog 2016. u 21:38

VK Mornar

Mornar BS je izgubio dva boda na Slanoj bari i svakako nezadovoljan ide kući. Vodili su naši momci većinu utakmice imali i plus 3 pet minuta prije kraja susreta. Međutim nisu sačuvali teško stećenu prednost. VK Vojvodina-VK Mornar BS 11:11

• Nezadovoljne remijem

5. studenog 2016. u 21:28

ŽRK Split 2010

Da je neko prije utakmice našim curama ponudio bod protiv Zameta objeručke bi ga prihvatile, ali nakon odigrane utakmice i konstantnog vodstva i propuštene pobjede u zadnjim trenucima ne može se biti zadovoljan. ŽRK Split 2010-ŽRK Zamet 28:28

• Rijeka preokretom do pobjede protiv Hajduka

5. studenog 2016. u 16:54

Rijeka je pobijedila Hajduka. Reklo bi se zasluženo s obzirom na broj propuštenih prilika na ovoj utakmici. Međutim treba konstatirati da je Hajduk poveo golom Futacsa, a nije znao sačuvati teško stećeno vodstvo. HNK Rijeka-HNK Hajduk 2:1

• Jadran još ne zna za pobjedu

3. studenog 2016. u 17:34

Jadran je opet poražen. Utakmicu su bolje otvorili domačini koji su u 1/4 imali 3:0. Jadran je do poluvremena izjednačio na 4:4. U zadnje dvije četvrtine je briljirao vratar Mladosti Marcelić i bodovi su ostali u Zagrebu. HAVK Mladost-VK Jadran 8:7

• Futacsev "čardaš" za rođendan Torcide

30. listopada 2016. u 19:04

Napokon se i to dogodilo. Slavlje je potpuno jer je Hajduk slavio na rođendan Torcide vrhunskim golom Futacsa. Mađarski centarfor je baš za tu priliku zaplesao svoj najbolji "čardaš" u bijelom dresu. HNK Hajduk-NK Osijek 1:0

• Lubina donijela pobjedu

30. listopada 2016. u 17:54

ŽNK Split

U rastrganoj utakmici sa puno prilika za Split Lubina je bila najprisebnija i dva puta pogodila mrežu domaće ekipe za nova tri boda. ŽNK Katarina zrinski-ŽNK Split 1:2

• BVSC Zuglo i Posillipo idu dalje

30. listopada 2016. u 11:40

OVK Split

POŠK se porazom oprostio od ovogodišnjeg izdanja Eurocupa. Mađari su ipak bili prevelik zalogaj za momke trenera Polića koji danas osim Franičevića(5) i Kunca(2) nije imao dovoljno raspoloženih igrača. BVSC Zuglo-OVK POŠK 13:11

• Vrijedna pobjeda u Pločama

29. listopada 2016. u 21:49

Naše cure su ostvarile drugu ovosezonsku pobjedu. iako možda rezultat sugerira dramatiku ove utakmice ipak nije bilo tako. Split 2010 je kontolirao situaciju, ali su na kraju malo stali pa se Dalmatinka približila. ŽRK Dalmatinka-ŽRK Split 2010 20:21

• Posillipo rasparao POŠK-ovu mrežu

29. listopada 2016. u 18:41

OVK Split

POŠK nije uspio pružiti otpor favoriziranim talijanima. Nakon izjednačene prve četvrtine uslijedio je totalni black-out u drugoj i pogotovo trečoj četvrtini kada su igrači Posillipa izbušili Anićev gol. OVK POŠK - C.N. Posillipo 7:13

• POŠK golom Butića izborio remi

28. listopada 2016. u 22:42

OVK Split

POŠK je remizirao sa Mladosti u 1. utakmici 2. kruga Eurocupa. POŠK-ovci su odigrali srčano i hrabro. Cijelu utakmicu su se vračali iz zaostatka koji je na kraju bio velika dva gola razlike. HAVK Mladost-OVK POŠK 8:8

• Bolji za puno više od jednog gola razlike

28. listopada 2016. u 21:00

Na Gripama se odigrala jedna čudna utakmica. Utakmica u kojoj je Split Tommy imao mali milijun šansi, A Uspinjača niti jednu da bi na kraju Split Tommy minimalno slavio. MNK Split Tommy-MNK Uspinjača 3:2