• Mršavi remi Splita

13. veljače 2023. u 10:04

Split je remizirao protiv lidera prvenstva pa sada do kraja ovisi o drugima, a ne samo o sebi. Porto Tolero-Split 2:2

• Bod iz Osijeka

11. veljače 2023. u 20:38

OK Split

Odbojkašice Splita iz Osijeka donose jedan bod. Varljiva utakmica je otišla na stranu domaćina na razliku. Split je poveo sa 0-1 u setovima, Osijek je preokrenuo na 2-1, Split poravnao i stvarno je malo falilo. Osijek-Split 3:2

• Hajduk prebrodio Varaždin

11. veljače 2023. u 17:01

Hajduk je prebrodio Varaždin. Nije dobro izgledalo sve do trenutka kada je Varaždin ostao sa igračem manje. Livajino primanje i gol za prste polizat za novo vodstvo, a dva Pukštasa su bila šlag na kraju za potvrdu pobjede. Varaždin-Hajduk 1:4

• Jadran na Savi potvrdio jedinicu

10. veljače 2023. u 22:18

Jadran je na Savi potvrdio jedinicu prije doigravanja. Mladost je bila bolja u prvom dijelu utakmice dok ih je blok služio, a onda su stvari sijele na svoje mjesto i Jadran je mirno utakmicu priveo kraju. Mladost-Jadran 9:12

• Split otpuhao Šibenik sa Gripa

10. veljače 2023. u 16:29

Split je maestralnim drugim poluvremenom otpuhao Šibenik sa Gripa u velikom derbiju. Gosti su prvo poluvrijeme vodili 0:2, ali drugo je bilo sasvim druga prića.
    Split TRUMM-Šibenik 1983 7:2

• CNAB rješio Jadrana u prvom poluvremenu

7. veljače 2023. u 20:20

CNAB je na Poljudu deklasirao Jadrana. U prvom poluvremenu je sve bilo riješeno kada su gosti imali 0:6. Njihov gol je bio zaključan pune 22 minute i upravo je ta činjenica demoralizirala naše momke. Jadran-CNAB 5:9

• Drugi poraz u nizu

5. veljače 2023. u 19:45

Bijeli su poraženi drugu utakmicu u nizu. Rijeka je odigrala zrelije i zasluženo vodila sa 0:2. Hajduk se u sudačkoj nadoknadi imao prilike vratiti, ali je Labrović obranio drugi Livajin penal. Hajduk-Rijeka 1:2

• Jadran uzeo jedinicu Jugu

4. veljače 2023. u 21:42

Jadran je furioznom igrom u drugome poluvremenu uzeo jedinicu u prvenstvu. Jug je dva puta imao dva gola prednosti, ali su uporni jadranaši stizali i na kraju prestigli. Prva je to pobjeda nad dubrovčanima nakon 4 poraza u nizu. Jadran-Jug AO 11:9

• Uvjerljivo slavlje Splita 2010

4. veljače 2023. u 20:09

ŽRK Split 2010

Rukometašice Splita 2010 su uvjerljivo slavile protiv Bjelovara i time zadržale visoko 4. mjesto na prvenstvenoj tablici. Bjelovar je sada dva boda ispod nas. Split 2010-Bjelovar 30:20

• Lagana šetnja

4. veljače 2023. u 20:05

ŽARK Split

Akademke su se na Gripama poigravale sa fenjerašicama. Visoka i očekivana pobjeda.
    Split - Trogir 39:23

• Spličanke slavile u Kaštelima

2. veljače 2023. u 10:05

OK Split

Spličanke su slavile u Kaštelima u utakmici u kojoj kaštwlqnke nisu imale nikakvih šansi. Naše cure su izgubile samo jedan set. Marina Kaštela-Split 1:3

• Pobjede sva tri splitska kluba

1. veljače 2023. u 16:57

Sva tri splitska kluba su ostvarila pobjede u prvenstvu, Najuzbudljivije je bilo u utakmici Mornara i Medvešćaka u kojoj je Mornar na kraju slavio 14:12, dok je POŠK sa 14:7 i Jadran sa 23:14 razbio Zadra odnoano Primorje EB.

• Hladan tuš na Drosini

29. siječnja 2023. u 19:24

Hajduk je doživio hladan tuš na Drosini. Istra je odlično postavila igru, a za realizaciju je bio zadužen Ante Erceg koji je posebno raspoložen kada igra protiv bijelih. Istra 1961-Hajduk 3:0

• Jadran iščupao bod

24. siječnja 2023. u 20:34

Jadran je na Poljudu u zadnjim sekundama utakmice iščupao bod koji im daje kakve takve šanse da mogu na F8 Lige prvaka. Ovo je bila još jedna utakmica koju je trebalo dobiti, ali nismo. Jadran-Radnički 10:10

• Vladovićev hat-trick

23. siječnja 2023. u 15:25

Vladović je hat-trickom trasirao put Splita do visoke pobjede. Zanimljivo je da ga je postigao u prvome poluvremenu. Split je na diobi 2. mjesta sa Šibenikom, a lider Porto Tolero bježi bod. Split-Genius 6:1