• Bejzbolaši izgubili petu u nizu

23. travnja 2022. u 18:11

BK Nada SM

Bejzbolaši splitske Nade SM su izgubili petu utakmicu u nizu. Ovoga puta ih je pobijedila Vindija i to sasvim zasluženo. Splitski napad je imao samo 3 udarca što je nedovoljno za nešto više. BK Nada SM-BK Vindija 4:8

• Hajduk ostaje u igri

21. travnja 2022. u 0:11

Hajduk je golom Kalinića pobijedio Dinamo. Gol vrijedan tri boda i nadanja da se može do titule već ove godine. Hajduk je napokon slavio kada je to bitno. Nakon večerašnje predstave i dalje živimo svoje snove. HNK Hajduk-GNK Dinamo 1:0

• Sretan Uskrs

17. travnja 2022. u 11:16

Svim sportašima i sportskim radnicima želimo sretan i blagoslovljen Uskrs.

• Gol Vukovića za tri boda

15. travnja 2022. u 22:53

Hajduk je golom Vukovića dobio Goricu i uknjižio tri boda. Igra bijelih nije bila na zadovoljavajućoj razini, barem ne na onoj koja bi garantirala pobjedu nad Dinamom u srijedu. Ali niti srijeda nije daleko. HNK Hajduk-NK Gorica 1:0

• Jadran dvokorakom u finale

15. travnja 2022. u 21:19

Jadran je dvokorakom ušao u finale PH. Nakon punih 27 godina splitski gigant ima priliku postati prvak Hrvatske. Naravno niti u ovoj utakmici sunčani nisu imali nikakve šanse. VK Solaris-VK Jadran 8:17

• Jadran rutinski do pobjede

13. travnja 2022. u 20:45

Jadran je ostvario prvu pobjedu u polufinalnoj seriji. Rutinski i očekivano. Sunčani su se držali četvrtinu i po, a onda je počela kanonada. Golova kao na traci. VK Jadran-VK Solaris 17:9

• Dva poraza Nade SM u Zagrebu

10. travnja 2022. u 16:28

BK Nada SM

Nada SM je u Zagrebu poražena od istoimenog kluba. Dvije utakmice loše obrane i mršavog napada su vodile u sigurne poraze. Nada SM je na omjeru 0:4.

• Hajduk na kraju slomio Šibenik

9. travnja 2022. u 22:12

Hajduk je sigurnu pobjedu još jednom neforsiranom greškom u obrani doveo u pitanje. Na kraju je krenula opsada gostujućeg gola koja je urodila golom Eleza za tri boda i nastavak sna o tituli. HNK Hajduk- GNK Šibenik 2:1

• Pobjeda u zadnjoj minuti

9. travnja 2022. u 20:38

ŽRK Split 2010

Naše rukometašice ne posustaju. Još jedna pobjeda ovoga puta u zadnjoj minuti. ŽRK Split 2010-ŽRK Trešnjevka 30:29

• Novi Beograd prvak RWP lige

3. travnja 2022. u 23:48

Novi Beograd je prvak RWP lige. Naš Jadran se odlično držao u utakmici do 3 minute prije kraja 3/4.-ine. A onda je domačin ovog turnira prvi puta prešao u vodstvo koje do kraja nije ispuštao. VK Novi Beograd-VK Jadran 14:11

• Jedno malo ništa u Osijeku

3. travnja 2022. u 23:43

Hajduk je još jednom ove sezone odigrao jedno malo ništa. Utakmica kao preslika one sa Dinamom na Poljudu. Bez ikakvog rizika, bez ikakve prilike i na kraju samo bod koji nam ne znači puno. NK Osijek-HNK Hajduk 0:0

• Debakl

3. travnja 2022. u 13:06

BK Nada SM

Bejzbolaši Nade SM su doživjeli debakl u drugom kolu PH. Karlovčani su prohujali Starim placom i u pet izmjena ostvarli nestvarnih 22 boda. BK Nada SM-BK Olimpija 83 1:22

• Split se oprostio od prve lige

3. travnja 2022. u 0:39

Split se neočekivanim porazom oprostio od prve lige. U utakmici biti ili ne biti naši momci su u potpunosti podbacili. Hajduk je uzeo sva tri boda koja mu života znače i na taj način gurnuo Torcidu prema prvoj ligi. MNK Split-MNK Hajduk 2:4

• Jadran u finalu RWP

2. travnja 2022. u 21:37

Jadran je pobjedio Juga i izborio veliko finale RWP lige. U utakmici poroznih obrana Jadranova je ipak za nijansu bila bolja. Najbolji strijelac je bio Marinić-Kragić sa 7 pogodaka. VK Jug AO-VK Jadran 16:18

• Karlovac lako do pobjede

2. travnja 2022. u 17:43

BK Nada SM

Karlovački bejzbolaši su ostvarili očekivanu pobjedu na početku nove sezone. Nada SM nije pružila veliki otpor. Mršava tri boda i sve je bilo gotovo u 7. izmjeni. BK Nada SM - BK Olimpija 83 3:14