RSS

• Omiš im dobro došao

22. prosinca 2019. u 2:31

KK Split

Omiš je žutima odlično došao za liječenje beogradskih rana. Novi play je pojačanje, Perković odličan, a sveukupni dojam može to i bolje. KK Split-KK Zabok 92:77

• Promašili finale

20. prosinca 2019. u 19:53

MNK Split

Split je ispao u polufinalu kupa od Uspinjače. Poveli smo golom Perića, potom primili tri, da bi konačni rezultat postavio Jezin iz akumulacije. MNK Split-MNK Uspinjača-Gimka 2:3

• Split na dvije utakmice minusa

20. prosinca 2019. u 8:10

KK Split

Split je porazom u Beogradu otišao na dvije utakmice minusa od zone play offa. Sedmi je ovo poraz žutih u još jednoj blijedoj ABA2 sezoni. Izgubljena su sva gostovanja i domača utakmica protiv Borca. KK Dynamic VIP PAY- KK Split 86:78

• Od punog plijena ostao samo bod

15. prosinca 2019. u 21:33

OK Split

Odbojkašice Splita su imale pobjedu na pladnju. Vodile su 2:0 u setovima i opasno namučile Kaštelanke. Nakon toga više nije bilo goriva i gošće su zasluženo došle do pobjede. OK Split-ŽOK Marina Kaštela 2:3

• Caktaš vratio Hajduk na drugo mjesto

15. prosinca 2019. u 19:34

HNK Hajduk

Caktaš i njegova dva gola iz drugog poluvremena su vratila Hajduk na drugo mjesto prvenstvene tablice. Ovo bi trebala biti i zadnja utakmica trenera Burića po nekim najavama. HNK Hajduk-NK Istra 1961 2:1

• Dva boda iz Osijeka

14. prosinca 2019. u 23:35

OK Split

Odbojkaši Splita i dalje gaze sve pred sobom. U Osijeku su dva puta vodili, da bi na kraju odlučili pobjednika u posljednjem setu. Split je šesti i ozbiljno se priblžava vrhu tablice. OK Mursa Osijek-OK Split 2:3

• Prva pobjeda Skelina

14. prosinca 2019. u 20:05

KK Split

Split je pobijedio u Gorici što im već godinama nije bilo lako. Obrana je solidno odradila svoj posao dok je u napadu odgovornost preuzeo Perković i sa 29 postignutih koševa bio prvo ime susreta.. KK Gorica-KK Split 81:87

• Mladost prvak Hrvatske

14. prosinca 2019. u 16:36

RK Nada

Mladost je novi prvak Hrvatske u ragbiju. Nada je bolje otvorila utakmicu i do 65. minute imala prednost. Onda je Mladost postigla dva lagana zgoditka što je bilo dovoljno za titulu. Mladost-Nada 26:18

• Brda slavila protiv fenjeraša

14. prosinca 2019. u 15:37

OK Brda

Brda su ostvarile pobjedu protiv fenjeraša lige. Naše cure su slavile u tri seta i sa ovom pobjedom došle do 12. boda u sezoni. OK Olimpik-OK Brda 0:3

• Barcenoleta prohujala Poljudom

14. prosinca 2019. u 3:24

VK Jadran

Barcenoelta je prohujala Poljudom. Jadran je u ovoj utakmici bio nedorastao protivnik. Gosti su odradili unaprijed upisanu pobjedu, a ovim porazom Jadran ostaje na sedmom mjestu svoje grupe. VK jadran Zodiac CNAB 5:13

• Iskustvo presudilo pobjednika

14. prosinca 2019. u 3:10

MNK Split

Iskustvo je presudilo pobjednika u utakmici prvoga i zadnjega u ligi. Splitovi momci su dali sve od sebe u ovoj utakmici. Ginuli su na parketu ko jedan, ali to nije bilo dovoljno da bi se pobjedilo lidera prvenstva. MNK Split MNK Novo vrijeme 0:2

• Filipović razmontirao žute

12. prosinca 2019. u 18:59

KK Split

Goran Filipović je razmontirao svoj bivši klub. Posebno je bio motiviran pokazati da je splitska uprava pogriješila kada ga nije vidjela za prvog playa. Split je odigrao najgore ove sezone. Široki - Split 103-84

• Poznati parovi FF kupa u futsalu

10. prosinca 2019. u 21:38

MNK Split

Poznati su parovi FF kupa koje će se održati 20./21. prosinca u karlovačkoj dvorani Mladosti.
    Split u polufinalu ide na Uspinajću dok Vrgorac ide na Olmissuma.

• Sinjanke slavile na Gripama

8. prosinca 2019. u 22:01

ŽRK Split 2010

Rukometašice Sinja su slavile na Gripama i odmaglile prema sredini tablice dok su naše cure šestim porazom u nizu kliznule prema donjem dijelu tablice i predstoji im teška borba za opstanak u ligi. ŽRK Split 2010-ŽRK Sinj 25:30

• Skelin se vratio na klupu žutih

8. prosinca 2019. u 21:52

KK Split

Uprava kluba je povukla potez koji su ruku na srce svi očekivali. Radi loših rezultata i smjenjen je Ante Grgurević, a na njegovo mjesto se vrača Ivica Skelin bivši trener žutih iz ere TOTALNOG ŽUTILA.