• Fatović presudio Jugu

13. listopada 2023. u 21:53

Jadranaši uzdignutim rukama odlaze iz Gruža. U odličnoj utakmici u kojoj je svaka ekipa imala svoje serije, na kraju je ipak slavio Jadran golom Fatovića uz zvuk sirene. Jug AO-Jadran 11:12

• Osijek slavio u derbiju

9. listopada 2023. u 20:57

ŽNK Split

Osijek je slavio u derbiju u Splitu čime je napravio veliki korak ka obrani naslova prvaka Hrvatske. Crvene su dale sve od sebe, imale svoje prilike koje nisu iskoristile i na kraju minimalno izgubile. Split-Osijek 0:1

• Hajdučice uzele bod

9. listopada 2023. u 17:03

ŽNK Hajduk

Hajdučice su u Sesvetama uzele bod pred sam kraj utakmice. Dinamo je dva puta vodio, a Hajduk se vraćao. Opet je briljirala Grebenar koja je upisala gol i asistenciju. Dinamo-Hajduk 2:2

• Naš Jadran bolji u Trebinju

7. listopada 2023. u 21:08

Naš Jadran je u Trebinju pobjedio Novljanskog imenjaka. Tvrda utakmica je rješena 4 minute prije kraja golom Bukića sa igračem više. Druga pobjeda u dva kola za 100% niz. Jadran (HN)-Jadran 10:11

• Rijeka izbila na vrh tablice

7. listopada 2023. u 20:35

Rijeka je golom iz penala došla do pobjede i prvog mjesta. Hajduk više nije lider prvenstva, a napadačkoj krizi se ne nazire kraj. Dojam je da bijeli nebi u ovoj utakmici dali gol do sutra. Rijeka-Hajduk 1:0

• Split upisao i drugi poraz

7. listopada 2023. u 0:28

Drugi poraz Splita u prvenstvu. Split je minutu prije kraja došao do poravnanja, ali nije izdržao. U istoj minuti je domaćin preko Horvata došao do pobjede. Brod 035-Split 4:3

• Hajdučicama gradski derbi

2. listopada 2023. u 18:41

ŽNK Hajduk

Hajdučice su slavile u gradskom derbiju protiv Splita čime su zasijele na prvo mjesto tablice. Igračica odluke je bila Grebenar koja je postigla dva gola. Hajduk-Split 3:1

• Sahiti za pobjedu u derbiju

2. listopada 2023. u 1:22

Hajduk je golom Sahitia pobjedio Dinamo i zadržao prvo mjesto na tablici HNL-a. Jednostavna je to akcija bila. Ispucavanje Lučića na glavu Trajkovskoga, spuštanje u prostor na Sahitia koji bježi i pogađa. Hajduk-Dinamo 1:0

• Odbojkašice u ništa, odbojkašima set

30. rujna 2023. u 23:30

Splitska odbojka nije dobro započela sezonu. Odbojkašice Brda i Splita su poražene bez osvojena seta protiv kaštelanki i karlovčanki, dok su odbojkaši Splita uzeli 1 set protiv Siska.

• Split pao u zadnjih deset minuta

30. rujna 2023. u 23:24

ŽARK Split

Rukometašice Splita su pružile jak otpor neugodnom domačinu. Držale se do zadnjih 10 minuta utakmice u egalu, ali kratka klupa je na žalost došla na naplatu. Sesvete-Split 34:28

• Sinjani do lake pobjede

30. rujna 2023. u 15:32

RK Nada

Sinjani su na Starom placu došli do lake pobjede. Odličnom obranom limitirali su naše momke na 0 poena u prvom poluvremenu i samo 12 na kraju utakmice. Sinjani su ovom pobjedom istakli kandidaturu za obranu naslova. Nada-Sinj 12:41

• Anić donio preokret

27. rujna 2023. u 23:14

Pobjeda Jadrana na Poljudu na otvaranju LP. Zvezda je vodila i imala peterac za +3. Obrana Anića i dva brza gola Fatovića za poravnanje nakon čega slijedi golijada naših momaka. Jadran-Crvena Zvezda 16:13

• Posustale u zadnjih deset minuta

25. rujna 2023. u 9:30

ŽRK Split 2010

Split 2010 je poražen u Labinu u utakmici sa dva lica. Naše cure su kontrolirale susret do 45 minute, a onda se Rudar približio, malo zatim i poveo i to vodstvo održao do kraja. Rudar-Split 2010 26:24

• Sahiti rastjerao crne oblake

24. rujna 2023. u 12:05

Hajduk je pobijedio u utakmici u kojoj je samo pobjeda igrala. Strijelac jedinog gola na utakmici je bio Sahiti koji je nakon dugo vremena odigrao solidnu utakmicu
    Hajduk-Lokomotiva 1:0

• Loš početak i pobjeda na kraju

17. rujna 2023. u 23:02

Split 2010 je u Solinu odigrao svoje domaćinstvo. Loš ulazak u utakmicu je naplačen u zadnjih 10 minuta kada je utakmica prelomljena na našu stranu. Split 2010-Koka 23:19