• Hajduk usamljen na vrhu

12. studenog 2023. u 23:11

Hajduk na reprezentativnu stanku odlazi pobjedom. Bijeli su usamljeni na vrhu sa solidnom bodovnom zalihom prednosti ispred Rijeke i Dinama. Pukštas, Šarlija i Krovinović za tri boda. Hajduk-Varaždin 3:1

• Dalmatinski derbi pripao Dalmatinki

12. studenog 2023. u 21:35

ŽRK Split 2010

Dalmatinka iz Ploća je slavila u dalmatinskom derbiju u kojem smo vidjeli puno dobrog rukometa. Naše cure su bile na gol zaostatka od domaćina do samog kraja. Dalmatinka-Split 2010 28:25

• Raspad Splita na Gripama

12. studenog 2023. u 10:21

Split je doživio pravi raspad na Gripama. Jezera su suvereno vladala parketom i upisala visoku i sasvim zasluženu pobjedu. Split-Jezera 2:9

• Koka slavila na Gripama

11. studenog 2023. u 21:48

ŽARK Split

Ova utakmica je u zadnjih 10 minuta otišla na stranu gošća iz Varaždina. Do tada se igralo uglavnom gol za gol uz jedno odvajanje Splita od +4 na početku drugog dijela. Split-Koka 25:26

• Hajduk opet lider HNL-a

8. studenog 2023. u 19:45

Hajduk golom Livaje u Osijeku izbio na prvo mjesto. Više od same pobjede koja je mogla biti i izaraženija veseli igra Hajduka u prvom poluvremenu. To je ono što želimo gledati. Osijek-Hajduk 0:1

• Gradski derbi Splitu 2010

5. studenog 2023. u 0:09

Gradski derbi splitskih rukometašica je pripao Splitu 2010. Bila je to od početaka do kraja jednosmjerna utakmica u kojoj domaće nisu ispuštale vodstvo. Od prvog gola Ercegović do zadnjeg Rubić. Split 2010-Split 31:24

• Hajduk jedva protiv Rudeša

5. studenog 2023. u 0:00

Hajduk je došao do pobjede protiv Rudeša, ali to nije izgledalo uvjerljivo. Dapaće izgledalo je kao da će gosti odnijeti bod sa Poljuda. Igra bijelih je i dalje spora. Da nije bilo lucidnosti Dajakua i pospremanja Trajkovskoga... Hajduk-Rudeš 1:0

• Poraz u Beogradu zakomplicirao

31. listopada 2023. u 22:39

Poraz Jadrana u Beogradu je zakomplicirao sve. Jadran će sada teško do prvog mjesta u skupini što ga gura u težu grupu u nastavku LP. Naravno pod uvjetom da dobije zadnje dvije utakmice u Splitu. Crvena Zvezda-Jadran 12:11

• Dva gola dovoljna za prolaz

31. listopada 2023. u 17:05

Hajduk je prošao dalje u kupu. Dva gola i ne baš uvjerljiva predstava su bila dovoljna za pobjediti Jadrana. Prvi gol je bio autogol Martića na ubačaj Pukštasa, a drugi je odmjerni udarac Sahitia. Jadran Luka Ploće- Hajduka 0:2

• Iz plus tri do minus dva

29. listopada 2023. u 20:18

RK Split

Rukometaši Splita su poraženi na Gripama. Deset minuta prije kraja su imali +3 i na žalost ispustili pobjedu iz ruku. Malo sudačkih grešaka i evidentan fizički pad gurnuli su goste koji su na krilima Gvozdanovića slavili. Split- Dubovac Gaza 23:25

• Posustale u zadnjih deset minuta

29. listopada 2023. u 20:04

Rukometašice su poražene u Čakovcu. Držale su se u egalu do 50. minute utakmice, a onda više nije bilo snage. Pad su iskoristile domaće rukometašice i zasluženo slavile. Zrinski-Split 2010 28:22

• Odbojkašice i odbojkaši Splita poraženi

29. listopada 2023. u 12:11

Odbojkašice i odbojkaši Splita su poraženi u susretima protiv Kaštelana. Laganih 3:0.za goste u oba dva susreta su gorka realnost splitske odbojke. I Marina Kaštela i Ribola Kaštela nose puni plijen iz Splita.

• Livaja prekinuo post, Hajduk pobjedio

27. listopada 2023. u 20:33

Livaja je golom iz penala prekinuo golgeterski post, a Hajduk je pobjedio u Koprivnici. To bi ukratko bilo sve bitno iz ove utakmice. Slaven Belupo-Hajduk 0:1

• Leki otkaz, Karoglanu nova prilika

23. listopada 2023. u 21:10

Nije se dugo čekalo da Ivan Leko dobije otkaz ili ipak je. Ovisno kako gledate na situaciju u Hajduku. Neki su ga već htjeli maknuti nakon Paoka, a neki poslije poraza od Istre. Na kraju mu je presudio Osijek. Na klupu se vraća Karoglan.

• Split 2010 izborio remi

23. listopada 2023. u 0:51

Rukometašice su izborile remi u utakmici u kojoj su opasno visile. U jednom trenutku smo bili na -5, ali smo se nekakvim mini serijama i obranama vratarke Pavković došli do boda. Split 2010-Dugo Selo 55 24:24