RSS

• Studenti bolji od Splita

17. ožujka 2024. u 20:24

MNK Split

Studenti su slavili protiv Splita u utakmici u kojoj su dva puta bili u vodstvu. Nakon početnog minusa uporni Split je izjednačio na 3:3, ali vise nije bilo ni sreće ni ideje za dalje. Universitas-Split 5:3

• Split u polufinalu Hajduk ispao

17. ožujka 2024. u 20:20

Nogometašice Splita su pobjedom protiv Agrama od 1:0 izborile polufinale kupa dok je Hajduk ispao visokim porazom od Osijeka 0:3.

• Titula sve dalje

16. ožujka 2024. u 23:04

HNK Hajduk

Hajduk je poražen od Lokomotive i titula je 9 kola prije kraja prvenstva sve dalje. Više ne ovisimo samo o sebi, a to je loš scenarij. Glupost Mikanovića i nerealizirani penal Livaje su presudili ovu utakmicu. Hajduk-Lokomotiva 1:2

• Borba za opstanak se nastavlja

16. ožujka 2024. u 23:00

Borba za opstanak se nastavlja i to punom žestinom. Odbojkaši Splita su slavili u gostima protiv Medicinara Trnje, a odbojkašice Brda kod Osijeka. Poraz za potvrdu zadnjeg mjesta su upisale odbojkašice Splita kod Neba.

• Jadran osvojio Superkup

15. ožujka 2024. u 1:31

VK Jadran

Jadranaši su u drugom hrvatskom izdanju superkupa slavili protiv Jug AO. Jadran je bio za nijansu bolji suparnik u utakmici u kojoj je samo prvu četvrtinu bio u zaostatku. Jadran- Jug AO 13:11

• Brda preokretom do slavlja

11. ožujka 2024. u 18:20

OK Brda

Brda su preokretom došla do još jedne vrijedne pobjede. Gošće iz Rijeke su vodile dva puta, ali su naše cure sve to uspijele vratiti. Brda-Rijeka CO 3:2

• Split u pet minuta slomio protivnika

10. ožujka 2024. u 17:39

MNK Split

Malonogometaši Splita su u pet minuta slomili protivnika. Sve se zbilo u drugom poluvremenu kada je Split golovima Rendića, Pavičića i Čule otišao na dva gola prednosti što je bilo nedostižno za goste. Split-Nova Gradiška 4:2

• Gorica kapitulirala u prvom poluvremenu

9. ožujka 2024. u 23:08

HNK Hajduk

Gorica je kapitulirala u prvom poluvremenu. Bijeli su bili rastrčani i efikasni. Mrežu Turopoljaca je prvi naćeo Livaja, a posao su završili Benrahou i Pukštas. Gorica-Hajduk 0:3

• Lokomotiva protutnjala Splitom

9. ožujka 2024. u 23:03

ŽRK Split 2010

Lokomotiva je protutnjala Splitom lakše od očekivanoga. Najavljivao se derbi, ali ga nismo imali prilike vidjeti. Nismo bili mi blizu gošćama iz Zagreba. Split 2010-Lokomotiva 29:40

• Odbojkašice izgubile, odbojkaši dobili

9. ožujka 2024. u 22:56

OK Split

Split je danas polučio polovičan uspijeh. Cure su u uzbudljivoj utakmici poražene od Osijeka 3:2, a momci su pobijedili Rovinj sa 3:1

• Loše vijesti iz Beograda

9. ožujka 2024. u 0:39

VK Jadran

Loše vijesti nam dolaze iz Beograda gdje je naš sastav upisao poraz u LP. Jadran je pao reklo bi se odma. Već u prvoj četvrtini je bilo 4 razlike za domačina koji je utakmicu mirno priveo kraju. Novi Beograd-Jadran 15:11

• Odbojkašice poražene na gostovanjima

7. ožujka 2024. u 12:41

Odbojkašice Splita i Brda su poražene na neugodnin gostovanjima u Rijeci odnosno Zagrebu. Split je od Rijeke
    izgubio 3:0, a Brda od Mladosti 3:1

• Nada se oprostila od finala

6. ožujka 2024. u 11:41

RK Nada

Ragbijaši Nade su u Sinju trebali pobjedu da ostanu utrci za finale prvenstva. Međutim naišli su na branitelja naslova raspoložene i u ovome trenutku bolje Sinjane.
    Osim početnog vodstva Nada nije uspijela parirati. Sinj-Nada 27:12

• Krovinovićev gol za tri boda

4. ožujka 2024. u 9:21

HNK Hajduk

Hajduk je minimalnom pobjedom savladao Istru. Bila je to još jedna teška pobjeda bijelih. Veliko mučenje do ulaska Dajakua. I onda asistencija za Krovinovića koji posprema za tri boda. Hajduk-Istra 1961 1:0