• Sesvete prejake za Split 2010

18. siječnja 2014. u 19:25

ŽRK Split 2010

Nastavak prvenstva nije donio ništa dobro našim curama. Sesvete su bile prevelik zalogaj. Visoki poraz je realno stanje viđenoga i sasvim je sigurno da ćemo u nastavku prvenstva gledati borbu za opstanak. ŽRK Sesvete - ŽRK Split 2010 32:23

• Bura startala sezonu pobjedom

18. siječnja 2014. u 19:08

VK Pošk 1937

Napokon je počelo i prvenstvo u ženskom vaterpolu. Ove sezone čak tri ekipe sa pravom pucaju na naslov prvaka. Splitska Bura je u Šibeniku uz 9 pogodaka Butić I. uvjerljivo slavila za prvu pobjedu sezone. ŽVK Viktorija - VK Bura 10:15

• Šibenik uspješno apsolviran

13. siječnja 2014. u 0:07

OVK Split

Bodovi iz Šibenika se već odavno smatraju upisanima i prije samoga početka utakmice. Tako je bilo i ovoga puta. POŠK je mogao postići još više golova pa je rezultat za domaćina dobar. VK Šibenik - OVK POŠK 9:16

• Budva minimalno slavila protiv Jadrana

13. siječnja 2014. u 0:02

Nisu se Jadranaši uspjeli nametnuti u samome početku utakmice pa ih je to na kraju koštalo i minimalnog poraza. Iako poraženi i ovoga puta su momci sa Zvončaca pokazali da se bore do kraja. VK Budva M-tel- VK Jadran 9:8

• Mladost neporažena kod Mornara

12. siječnja 2014. u 23:55

VK Mornar

Kakva je to tvrda utakmica bila. Pravi pravcati derbi. Mornar je odigrao lošije prvo poluvrijeme, ali se zato u trećoj četvrtini u potpunosti vratio u utakmicu. Imali su i vodstvo koje nisu obranili. VK MOrnar BS - HAVK Mladost 5:5

• SRETNA VAM I USPJEŠNIJA 2014

31. prosinca 2013. u 17:53

Svim članicama ZEŠ-a, njihovim sportašima, upravama i svima onima koji su dali sebe za spas splitskog ekipnog sporta u ovim teškim i bremenitim vremenima, želimo što bolju, uspješniju i sretniju 2014.

• Sretan Božić svim članovima ZEŠ-a

26. prosinca 2013. u 9:24

U ove blagdanske dane kada poruke ljubavi i sreće dolaze sa svih strana i kada su ljudska srca otvorenija Zeško Vam svima želi Sretan Božić sa porukom da ljubav dijelite sa svima jer se ljubav dijeljenjem umnožava.

• Kup ostaje u Zagrebu

22. prosinca 2013. u 19:02

Mladost je teško porazila splitsku Buru u finalu kupa. Žabice su potpunu dominaciju okrunile još jednim peharom u svojim vitrinama. HAVK Mladost - VK Bura 14:1

• Primorje opravdalo ulogu favorita

21. prosinca 2013. u 17:39

Riječko Primorje je lako obračunalo sa Jadranom u polufinalnoj utakmici hrvatskog kupa. Pobjeda naravno nije bila upitna, a Jadran nije pružio značajniji otpor tako da Primorje odmorno ide u finale. VK Primorje EB - VK Jadran 14:6

• Iz poraza u pobjedu vrijednu finala

21. prosinca 2013. u 17:31

Kakav preokret u režiji splitske Bure. Nakon treče četvrtine gubile su sa visokih 7:4, ali su ipak smogle snage pa su zadnju četvrtinu riješile sa 5:0 u svoju korist čime su se plasirale u finale kontra Mladosti. VK Bura - ŽVK Jug 9:7

• Jadran u subotu uživo kontra Primorja

20. prosinca 2013. u 20:33

Jadranaši otvaraju final four prvim polufinalnim susretom protiv favoriziranog Primorja EB. Utakmica je na rasporedu u subotu u 16,15. Prijenos pratite na : http://www.furkisport.hr/havkmladost

• Prva pobjeda u gostima

15. prosinca 2013. u 21:07

OK Brda

Odbojkašice Brda su na najbolji način završile prvi dio sezone. Opravdale su ulogu favorita i uknjižile tri boda na gostovanju što im je donijelo 7. mjesto na tablici. Optimistično se gleda na nastavak natjecanja. ŽOK Vodnjan - OK Brda 0:3.

• Razbijanje Biograda

14. prosinca 2013. u 23:09

RK Split

Rukometaši Splita su se na najbolji mogući način oprostili od ove godine. Nakon niza lošijih rezultata uslijedila je i visoka pobjeda protiv inferiornih gostiju iz Biograda. RK Split - RK Biograd 35:19

• Čupava pobjeda za mirniji zimski san

14. prosinca 2013. u 22:09

Iako su naše rukometašice kvalitetnija ekipa lokalni derbiji mogu biti zeznuti. To se pokazalo i ovoga puta. Naše djevojke su na kraju slavile, ali se mora priznati da je bilo čupavo. ŽRK Split 2010 - ŽRK Vranjic 21:19

• Jadran majstor kup utakmica

14. prosinca 2013. u 19:40

OVK Split

Ponovno su se Jadranaši plasirali na FF kupa Hrvatske. Čini se kako su se specijalizirali za ovo natjecanje. POŠK je na poluvremenu imao +2, ponekad i +3, ali je na kraju Jadran slavio. OVK POŠK - VK Jadran 11:12