• Brda se nedaju

27. siječnja 2019. u 19:32

OK Brda

Odbojkašice Brda su u tri seta porazile Poreč čime je ostvaren zacrtani cilj. Skupljena je minimalna bodovna razlika za drugi dio natjecanja koji mogu biti veoma važni u borbi za opstanak. OK Poreč-OK Brda 0:3

• Odbojkaši uzeli tri boda u Osijeku

26. siječnja 2019. u 22:24

OK Split

Odbojkaši Splita su pobijedili u posljednjoj utakmici prvog dijela natjecanja u Osijeku. Na žalost ta tri boda im nisu pomogla da se plasiraju između četiri ekipe koje će odlučivati o novom prvaku Hrvatske. OK Mursa Osijek-OK Split 1:3

• Druga pobjeda za redom

26. siječnja 2019. u 19:56

ŽRK Split 2010

Split 2010 se probudio iz zimskog sna i povezao dvije pobjede koje život znače. Nakon Dalmatinke, pao je i Umag u utakmici u kojoj su naše cure skoro cijelu utakmicu bile u vodstvu. ŽRK Split 2010-ŽRK Umag 33:29

• Miroljubivi derbi na Gripama

25. siječnja 2019. u 20:57

Split i AFCU su podijelili bodove u gradskom derbiju. Splitu je pripalo prvo, a AFCU-u drugo poluvrijeme ove utakmice u kojoj niti jedni niti drugi nisu bili dovoljno konkretni za sva tri boda. MNK Split-AFCU 1:1

• Damonte odveo BPM do pobjede

23. siječnja 2019. u 21:45

BPM je cijelu utakmicu bio za gol dva izad Jadrana da bi na 1,10 prije kraja nakon dva neiskorištena igrača više naše ekipe Damonte pogodio za prvo vodstvo i konačni rezultat. BPM Sport management-VK Jadran 9:8

• Goropadni Split i preplašeni Rovinj

20. siječnja 2019. u 17:10

OK Split

Rovinj je pregažen kao plitak potok u svega tri seta. Bila je to borba mačke i miša koji ovoga puta nije izvukao živu glavu. OK Split-OK Rovinj 3:0

• Alumnus kapitulirao na parketu

19. siječnja 2019. u 21:30

Alumnus je još jednom poražen na parketu. Opran je gorak okus sa usana iz prvog dijela sezone. Sve nade studenata je sa prva dva gola pokopao Kirevski. Do kraja su Marić i Ćorluka potvrdili pobjedu. Alumnus-Split 1:4

• Mornar remizirao kod Partizana

19. siječnja 2019. u 21:20

VK Mornar

Mornar je remizirao kod Partizana i sada je usamljen na petom mjestu. Gosti iz Beograda su imali plus 1 na poluvremenu, ali su mornarevci u drugom malo pomalo došli do boda. VK Mornar-VK Partizan 13:13

• Eksplodirale u Pločama

19. siječnja 2019. u 20:35

Velika pobjeda u Pločama. Nakon 7 poraza naše cure su prekinule negativan niz. Sada su uhvatile zraka za nastavak borbe za opstanak. ŽRK Dalmatinka - ŽRK Split 2010 22.38

• Deset razlike za Jadrana

19. siječnja 2019. u 19:18

OVK Split

Razlika na tablici je najavljivala i razliku u kvaliteti u bazenu. Jadran je uvjerljivo slavio, a POŠK nema sa čime biti zadovoljan jer deset razlike je previše. OVK POŠK - VK Jadran 7:17

• Mladost protutnjala Brdima

19. siječnja 2019. u 19:14

OK Brda

Mladost nastavlja svoj impesivni niz pobjeda u ovoj sezoni. Naše cure su dale sve od sebe, ali bolje od ovoga nije moglo. OK Brda-HAOK Mladost 0:3

• Jednu četvrtinu sanjali o pobjedi

12. siječnja 2019. u 19:46

OVK Split

Poškovci su prvu četvrtinu vodili sa golom razlike i bilo je to razdoblje utakmice kada su sanjali o pobjedi. Nakon te prve uslijedile su preostale tri u kojima su gosti iz Herceg novoga deklasirali naš sastav. OVK POŠK-VK Jadran Carine (HN) 7:13

• Kratke za dva gola

12. siječnja 2019. u 19:41

Rukometašice Splita 2010 su poražene od Koke, ali su u ovoj utakmici pružile solidan otpor favoriziranim gošćama. Na kraju su u dramatičnoj završnici ostale kratke za dva gola. ŽRK Split 2010-ŽRK Koka 32:33

• Mornar učvrstio petu poziciju

11. siječnja 2019. u 23:09

VK Mornar

Mornar je u mini derbiju za sredinu tablice pobjedio direktnog konkurenta za peto mjesto. Mornare je do pobjede vodio dvojac Vrdoljak i Akrap koji su postigli 5 od 7 golova. VK Mornar-VK Šabac 7:5

• Šamaranje Partizana u Beogradu

11. siječnja 2019. u 22:28

Svi znamo da ove sezone Partizan nije onaj pravi. Tek mršava 4 boda i predzadnje mjesto na tablici to sugeriraju, ali uvijek ih lijepo dobiti. Jadranaši su u ovoj utakmici bili neumoljivi. VK Partizan - VK Jadran 3:9