ZEŠ Split | Novosti http://zes-split.hr/ Novosti hr 2011 Zajednica ekipnih šprtova Grada Splita 10 Sun, 17 Mar 2024 19:24:55 Studenti bolji od Splita Studenti su slavili protiv Splita u utakmici u kojoj su dva puta bili u vodstvu. Nakon početnog minusa uporni Split je izjednačio na 3:3, ali vise nije bilo ni sreće ni ideje za dalje. Universitas-Split 5:3 Sun, 17 Mar 2024 19:24:55 http://zes-split.hr/novost/10127/Studenti-bolji-od-Splita http://zes-split.hr/novost/10127/Studenti-bolji-od-Splita Split u polufinalu Hajduk ispao Nogometašice Splita su pobjedom protiv Agrama od 1:0 izborile polufinale kupa dok je Hajduk ispao visokim porazom od Osijeka 0:3. Sun, 17 Mar 2024 19:20:24 http://zes-split.hr/novost/10126/Split-u-polufinalu-Hajduk-ispao http://zes-split.hr/novost/10126/Split-u-polufinalu-Hajduk-ispao Titula sve dalje Hajduk je poražen od Lokomotive i titula je 9 kola prije kraja prvenstva sve dalje. Više ne ovisimo samo o sebi, a to je loš scenarij. Glupost Mikanovića i nerealizirani penal Livaje su presudili ovu utakmicu. Hajduk-Lokomotiva 1:2 Sat, 16 Mar 2024 22:04:14 http://zes-split.hr/novost/10125/Titula-sve-dalje http://zes-split.hr/novost/10125/Titula-sve-dalje Borba za opstanak se nastavlja Borba za opstanak se nastavlja i to punom žestinom. Odbojkaši Splita su slavili u gostima protiv Medicinara Trnje, a odbojkašice Brda kod Osijeka. Poraz za potvrdu zadnjeg mjesta su upisale odbojkašice Splita kod Neba. Sat, 16 Mar 2024 22:00:21 http://zes-split.hr/novost/10124/Borba-za-opstanak-se-nastavlja http://zes-split.hr/novost/10124/Borba-za-opstanak-se-nastavlja Jadran osvojio Superkup Jadranaši su u drugom hrvatskom izdanju superkupa slavili protiv Jug AO. Jadran je bio za nijansu bolji suparnik u utakmici u kojoj je samo prvu četvrtinu bio u zaostatku. Jadran- Jug AO 13:11 Fri, 15 Mar 2024 00:31:53 http://zes-split.hr/novost/10123/Jadran-osvojio-Superkup http://zes-split.hr/novost/10123/Jadran-osvojio-Superkup Brda preokretom do slavlja Brda su preokretom došla do još jedne vrijedne pobjede. Gošće iz Rijeke su vodile dva puta, ali su naše cure sve to uspijele vratiti. Brda-Rijeka CO 3:2 Mon, 11 Mar 2024 17:20:02 http://zes-split.hr/novost/10122/Brda-preokretom-do-slavlja http://zes-split.hr/novost/10122/Brda-preokretom-do-slavlja Split u pet minuta slomio protivnika Malonogometaši Splita su u pet minuta slomili protivnika. Sve se zbilo u drugom poluvremenu kada je Split golovima Rendića, Pavičića i Čule otišao na dva gola prednosti što je bilo nedostižno za goste. Split-Nova Gradiška 4:2 Sun, 10 Mar 2024 16:39:18 http://zes-split.hr/novost/10121/Split-u-pet-minuta-slomio-protivnika http://zes-split.hr/novost/10121/Split-u-pet-minuta-slomio-protivnika Gorica kapitulirala u prvom poluvremenu Gorica je kapitulirala u prvom poluvremenu. Bijeli su bili rastrčani i efikasni. Mrežu Turopoljaca je prvi naćeo Livaja, a posao su završili Benrahou i Pukštas. Gorica-Hajduk 0:3 Sat, 09 Mar 2024 22:08:51 http://zes-split.hr/novost/10120/Gorica-kapitulirala-u-prvom-poluvremenu http://zes-split.hr/novost/10120/Gorica-kapitulirala-u-prvom-poluvremenu Lokomotiva protutnjala Splitom Lokomotiva je protutnjala Splitom lakše od očekivanoga. Najavljivao se derbi, ali ga nismo imali prilike vidjeti. Nismo bili mi blizu gošćama iz Zagreba. Split 2010-Lokomotiva 29:40 Sat, 09 Mar 2024 22:03:23 http://zes-split.hr/novost/10119/Lokomotiva-protutnjala-Splitom http://zes-split.hr/novost/10119/Lokomotiva-protutnjala-Splitom Odbojkašice izgubile, odbojkaši dobili Split je danas polučio polovičan uspijeh. Cure su u uzbudljivoj utakmici poražene od Osijeka 3:2, a momci su pobijedili Rovinj sa 3:1 Sat, 09 Mar 2024 21:56:08 http://zes-split.hr/novost/10118/Odbojkasice-izgubile%2c-odbojkasi-dobili http://zes-split.hr/novost/10118/Odbojkasice-izgubile%2c-odbojkasi-dobili