• Split slavio u Dubrovniku

14. studenog 2021. u 19:56

Malonogometaši Splita su uzeli puni plijen na neugodnom gostovanju u Dubrovniku. Pobjedili su suparnika koji može biti konkurent za prvo mjesto i to posebno raduje. MNK Ombla-MNK Split 3:5

• Split poražen od Dinama

14. studenog 2021. u 18:26

ŽNK Split

Split je nakon minimalne pobjede u Rijeci, doživio isto tako minimalan poraz u Maksimiru. I unatoč tome što su naše djevojke imale milijun šansi, Dinamo je pogodio za prvi poraz crvenih. ŽNK Dinamo-ŽNK Split 1:0

• Split slavio u uzbudljivom susretu

13. studenog 2021. u 21:09

OK Split

Odbojkaši Splita su slavili u zanimljivom susretu. Iako su naši momci slavili u 4 seta za pobjedu su se morali dobro oznojiti. Gosti su pružali otpor do zadnje poena. OK Split-MOK Centrometal 3:1

• Pao Dinamo na Poljudu

9. studenog 2021. u 20:21

Jadran je ostvario prvu pobjedu u grupnoj fazi Lige prvaka. Dinamo je većim dijelom utakmice bio u inferiornom položaju, sve do posljednje četvrtine kada se opasno približio. Za više od toga nije bilo vremena. VK Jadran-VK Dinamo Tbilisi 15:13

• Još jedan remi Splita

8. studenog 2021. u 16:55

Split je u utakmici sa Mejašima propustio pobjedu i povratak na vrh prvenstvene tablice. Mejaši su odigrali odličan susret, vodili su 4:1, a Split se na krilima Tunjića vratio u utakmicu. MNK Mejaši-MNK Split 4:4

• Uzeli prvi set i stali

7. studenog 2021. u 6:37

OK Split

Split je u Kaštelima ludom borbom uzeo prvi set, ali to je na žalost bilo sve. Kaštelani su do kraja vrlo lako došli do sljedeća tri seta i slavili. OK Ribola Kaštela-OK Split 3:1

• Brdima samo bod

7. studenog 2021. u 6:33

OK Brda

Brda su i dalje samo na jednoj pobjedi u prvenstvu što nakon 6 odigranih kola zabrinjava. I danas su naše cure imale 2:1 u setovima da bi na kraju uzere utješan bod. OK Brda-ŽOK Osijek 2:3

• Ljubičić otvorio, Sahiti završio

6. studenog 2021. u 19:28

Hajduk je došao do pobjede i tri boda, ali ne baš uvjerljivom igrom. Istina čekalo se samo kada će bijeli dati gol i to se dogodilo kada je Ljubičić glavom prekinuo golgeterski post. HNK Hajduk- NK Hrvatski dragovoljac 2:0

• Valdas Dambrauskas je novi trener Hajduka

2. studenog 2021. u 19:15

Valdas Dambrauskas je novi trener Hajduka. Očekivano s obzirom na dobre odnose sa sportskim direktorom i činjenicom da ga je navijački puk već odavno želio vidjeti na klupi bijelih.

• Jakobušić smijenio trenera

1. studenog 2021. u 9:50

Gustafsson više nije trener Hajduka. Tako je odlučio Jakobušić, a razlog je poraz u Koprivnici. Završila ješvedska era na Poljudu, zanimljivo samo nekoliko dana nakon objave strategije kluba u kojoj je kontinuitet struke označen kao bitan.

• Split minimalno slavio

31. listopada 2021. u 18:03

ŽNK Split

Split je minimalno slavio protiv Rijeke. Reprezentativna stanka je zamalo uzela danak. Rijeka je imala i penal, ali na svu sreću mi smo imali Bukovec koja je spasila sva tri boda. ŽNK Rijeka-ŽNK Split 0:1

• Krizi se ne nazire kraj

31. listopada 2021. u 17:57

Hajduk je porazom u Koprivnici nastavio sa krizom kojoj se ne nazire kraja. Domaći sastav je bio konkretniji, a Hajdukova obrana uglavnom zbunjena. NK Slaven Belupo-HNK Hajduk 3:2

• Ozbiljni Split i neozbiljne Bačvice

30. listopada 2021. u 22:07

Split je sa pola gasa deklasirao Bačvice. Bačvice koje ni po čemu nisu zaslužile ništa bolje od ovoga što im se dogodilo, a dogodio im se ozbiljni Split koji je profesionalno odradio ovu neozbiljnu utakmicu. MNK Split-MNK Bačvice 13:0

• Solaris rutinski rješen

30. listopada 2021. u 22:01

Jadran je očekivano uzeo pobjedu na Crnici i sada je sasvim jasno da će se prvak tražiti u sudarima sa Dubrovčanima. VK Solaris-VK Jadran 8:12

• Dramatika i pobjeda Splita 2010

30. listopada 2021. u 19:03

ŽRK Split 2010

U ludoj infarktnoj utakmici u kojoj su naše djevojke 12 minuta prije kraja imale visokih +4 nakon čega se domaćin vratio u utakmicu, da bi Ana Lovrić i Ivona Strinić u samoj završnici osigurale pobjedu. ŽRK Trešnjevka-ŽRK Split 2010 28:29