• Freze, traktori otišli su bodovi

17. listopada 2021. u 19:16

Hajduk je posrnuo u Šibeniku i to poprilično naivno. Mina izvrsnim udarcem od grede u prvom i Čurić iz penala kojega neki drugi suci nikada nebi sudili za veliko narančasto slavlje. GNK Šibenik-HNK Hajduk 2:0

• Visoka pobjeda Splita

16. listopada 2021. u 22:00

Futsal se vratio. Prva utakmica nove sezone na Gripama je protekla u potpunoj dominaciji našeg sastava. FC Split-MNK Heroji 2007 7:1

• Revanš u ZG formalnost

16. listopada 2021. u 19:58

Jadran je već u prvom susretu stekao nedostižnu prednost pa će uzvrat u ZG biti samo formalnost. U Splitu će se ove godine igrati Liga prvaka. VK Jadran-HAVK Mladost 14:7

• Golijada na Gripama

13. listopada 2021. u 22:35

ŽRK Split 2010

Na Gripama smo vidjeli pravu golijadu u režiji naših rukometašica. ŽRK Split 2010-ŽRK Zelina 42:25

• Predigra pripala Jadranu

13. listopada 2021. u 21:50

Predigra u prvenstvu je u potpunosti pripala Jadranu. Mladost je cijelim tijekom ove nesvakidašnje utakmice bila inferiorna. Prvi dio trilogije je uspješno rješen. HAVK Mladost-VK Jadran 7:15

• Kuglice su spojile Jardran i Mladost

11. listopada 2021. u 12:56

Žrijeb je na zadnjoj stepinici za ulazak u LP spojio dva hrvatska kluba. Jadran i Mladost će u dvije utakmice odlučivati o prolasku u LP-a. Prva utakmica je na rasporedu 16.10. u Splitu dok je revanš 20.10. u Zagrebu. Poraženi ide u 1/4. finale EK-a.

• Deset razlike za kraj

10. listopada 2021. u 14:16

Jadran je trećom pobjedom zaključio splitski kvalifikacijski turnir. Izboreno je prvo mjesto i sada čekamo protivnika na zadnjoj prepreci za ulazak u LP. To će biti Mladost, Budapest ili Savona. VK Oradea-VK Jadran 8:18

• Slavile u petom setu

9. listopada 2021. u 22:40

OK Split

Dramatična, ali i zaslužena pobjeda naših odbojkašica. U trileru petog seta su bile bolje, preciznije i na kraju krajeva odlučnije da dođu do pobjede. OK Split-OK Kaštela 3:2

• Jadran slomio Barcelonu

9. listopada 2021. u 19:36

Jadran je slomio Barcelonu i osigurao to prvo mjesto sa kojega će čekati protivnika u posljdnjoj fazi kvalifikacija za LP. Sutra je još jedna utakmica, ali treba biti optimističan nakon današnje predstave. VK Jadran-Barcelona 8:4

• Preokret Splita u Tisnome

9. listopada 2021. u 2:38

Split je preokretom došao do pobjede proriv vrlo dobrih Jezera. Gubili su naši momci 4:2, ali su u igri igrač golman došli do vrijedne pobjede na otvaranju prvenstva. MNK Jezera-MNK Split 4:5

• Jadran ide prema LP

8. listopada 2021. u 20:44

Jadran je pobjedom otvorio kvalifikacijski turnir LP. Primorac je izgleda bio idealan sparing partner prije sutrašnjeg dvoboja sa Barcelonom. VK Jadran-VK Primorac 16:7

• Bod iz Osijeka

3. listopada 2021. u 21:31

Bijeli su išćupali bod na vrućem gostovanju. Osijek je bio bliže pobjedi, na kraju krajeva imali su i rano vodstvo. Zanimljivost ove utakmice da su golove za oba dvije ekipe postigli mađarski reprezentativci. NK Osijek-HNK Hajduk 1:1

• Crvena eksplozija u Osijeku

3. listopada 2021. u 17:58

ŽNK Split

Nogometašice Splita su u Osijeku u potpunosti nadigrale prvakinje Hrvatske i na taj način ozbiljno istaknule kandidaturu za naslov. Po dva gola u svakom poluvremenu za veliku pobjedu. ŽNK Osijek - ŽNK Split 0:4

2. listopada 2021. u 22:21

OK Split

Odbojkašice Splita su u Slavoniji ostale bez dva boda. To bi bio najtočniji opis ove utakmice u kojoj se Osijek vratio iz mrtvih. ŽOK Osijek-OK Split 3:2

• Uzele prvi set pa stale

2. listopada 2021. u 22:16

OK Brda

Brda su odlično krenula u ovaj susret uzevši prvi set prvakinjama. Imale su veliku priliku da uzmu i drugi, ali su neobjašnjivo stale. Gošće su došle daha i rutinski utakmicu privele kraju. OK Brda-HAOK Mladost 1:3