• Europa izborena, Lokomotiva ostaje

22. svibnja 2021. u 18:57

Europa izborena, Lokomotiva ostaje u ligi. Bijeli su golovima Livaje i Biuka došli do pobjede i istaknutog cilja.
    To su Europske kvalifikacije u sljedećoj sezoni. Teška utakmica u kojoj je Hajduk bio bolji. HNK Hajduk-NK Lokomotiva 2:0

• Nada SM razbila Zagreba

22. svibnja 2021. u 17:21

BK Nada SM

Bejzbolaši Nade SM su razbili Zagreba. Ključni trenuci utakmice su se dogodili u 3. i 8. izmjeni kada je Jakšić udario za 3 baze i asistirao za 5 bodova svoje ekipe. BK Zagreb- BK Nada SM 1:13

• Marjanke izborile opstanak

16. svibnja 2021. u 20:18

ŽNK Hajduk

Nakon remija u zadnjem kolu Marjanke su kod najbližih konkurenata uzele tri boda. Vrijedna pobjeda koja znaći opstanak u prvoligaškom društvu. ŽNK Viktorija-ŽNK Marjan 1:2

• Hajduk slavio u Šibeniku

16. svibnja 2021. u 19:57

Bijeli su pobijedili u Šibeniku i tako zadržali nadu za kraj. Livaja i Jakoliš za nova tri boda. GNK Šibenik - HNK Hajduk 0:2

• Prvaka ćemo dobiti u Osijeku

16. svibnja 2021. u 18:59

ŽNK Split

Veliki derbi ženskog nogometa je ponudio sve osim pobjednika. Osijek je vodio 0:2, a Split izjednačio na 2:2. Zadnjih 20-ak minuta usljedila je opsada gostujućeg gola, ali bezuspješna. ŽNK Split-ŽNK Osijek 2:2

• Teško izvojevana pobjeda

16. svibnja 2021. u 13:49

BK Nada SM

Splitska Nada SM je uzela i drugu pobjedu vikenda. Odlične bacačke predstave Olića za Nadu SM i Streleca za Vindiju su držale egal sedam izmjena. Do kraja je splitski sastav napravio bod više i pobjedio. BK Nada SM-BK Vindija 6:5

• Jones Grand slam i pobjeda Nade SM

15. svibnja 2021. u 17:29

BK Nada SM

Nada SM je ubilježila važnu pobjedu. Vindija se držala do 3. izmjene, a onda je usljedio Grand slam Jonesa koji je ovu utakmicu usmjerio prema splitskoj pobjedi. BK Nada SM - BK Vindija 12:2

• Na krilima mladih nada do pobjede

13. svibnja 2021. u 16:41

ŽRK Split 2010

Split 2010 je na krilima mladih nada Marendić i Romić stigao do velike pobjede nad favoriziranim osječankama. ŽRK Split 2010-ŽRK Osijek 27:26

• Bravo bili

12. svibnja 2021. u 21:56

Bravo bili. Napokon smo dočekali dan da drugorazredne ekipe izgube u Splitu kad prođu Klis. Prvo poluvrijeme iz snova uz 4 gola i rušenje mita o Gorici. Do kraja sve pobjediti i nadati se Europi. HNK Hajduk-NK Gorica 4:0

• Jadran treći u PH

12. svibnja 2021. u 21:29

Jadran je u Šibeniku priveo sezonu kraju. Na očekivani način, visokom pobjedom za treće mjesto u prvenstvu. VK Solaris-VK Jadran 8:13

• Nastavak prvenstva i poraz

9. svibnja 2021. u 20:54

Rukometašice su se napokon vratile na parkete. Naše djevojke su novi početak odradile u Pločama, gdje je Dalmatinka pokazala više i zasluženo slavila u ovoj utakmici. ŽRK Dalmatinka-ŽRK Split 2010 29:21

• Marjanke remizirale sa Donatom

9. svibnja 2021. u 20:21

ŽNK Hajduk

Marjanke su uzele bod zlata vrijedan. Posljednje mjesto je sve dalje. ŽNK Marjan-ŽNK Donat 1:1

• Split slavio u Zagrebu

9. svibnja 2021. u 20:19

ŽNK Split

Crvene su uzele nova tri boda u Zagrebu. Agram je pružio solidan otpor pa čak i zabio dva gola. ŽNK Agram-ŽNK Split 2:5

• Karlovac slavio sa deset razlike

9. svibnja 2021. u 14:04

BK Nada SM

Karlovčani su u drugoj utakmici vikenda pokazali zbog čega su trenutno prva ekipa prvenstva Hrvatske. Konstantni pritisak u napadu i solidna obrana za laganih 10 razlike u 7. izmjeni. BK Nada SM-BK Olimpija 83 5:15

• Jadran razbio Solarisa

9. svibnja 2021. u 0:09

Jadran je u prvoj utakmici za 3. mjesto bio puno bolji od Solarisa. Ovo je uglavnom bila jednosmjerna utakmica koja je samo zakratko, pred kraj druge četvrtine bila.u kakvom takvom egalu. VK Jadran-VK Solaris 11:5