• Jairo za pobjedu uz crveni karton

10. studenog 2019. u 17:21

Hajduk je pobjedio Osijeka u više nego zanimljivoj i dramatičnoj utakmici. Bijeli su vodili 2-0, Osijek poravnao početkom drugog poluvremena. Hajduk je disao na škrge, ali je Jairo postigao gol za novo vodstvo i konačni rezultat. Hajduk-Osijek 3:2

• Splitska južina otpuhala Juga

8. studenog 2019. u 20:44

Jadran je pobjedio Juga i ostvario prvu pobjedu u LP. Jadranaši su odigrali odlično obranu, a na nju se nadovezao i Anić sa super važnim o branama. Pobjednički gol je postigao Visković. Jadran-Jug AO 12:11

• Mornar pružio solidan otpor

3. studenog 2019. u 0:16

VK Mornar

Mornar je pružio solidan otpor favoriziranom Jadranu. Bilo je tako dijelova utakmice kada je utakmica bilai više nego ravnopravna. Mornar-Jadran 7:9

• Svakome po bod

2. studenog 2019. u 23:56

Svakome po bod u derbiju začelja na Gripama. Splitu je pripalo prvo poluvrijeme, a. Uspinjači drugo. Zadnjih pola minute smo igrali sa igračem više, ali nismo ništa napravili. Split-Uspinjača 2:2

• Repriza kod Gorice

2. studenog 2019. u 19:22

Hajduk je još jednom poražen kod Gorice. Istim rezultatom kao i kupu, a golove za domaće su postigli isti igrači kao i u kupu Lovrić i Suk. Hajduk je igrao bolje, ali ni to nije pomoglo. Gorica-Hajduk 2:1

• Sveto trojstvo splitskog sporta u krizi

31. listopada 2019. u 15:30

"Sveto trojstvo" splitskoga sporta je u krizi, a treneri nemaju ili energije ili znanja da stvari pokrenu na bolje. Damir Burić igra nedopadljivi nogomet, Ante Grgurević nepozantu verziju košarke, a Ivan Asić kaže da bi nešto promijenio.....

• Hajduk se oprostio od kupa

30. listopada 2019. u 20:12

Hajduk se porazom u Velikoj gorici oprostio od daljnjeg natjecanja u kupu Hrvatske. Očekivano teška utakmica je otišla na stranu Gorice jer su bili konkretniji i ubojitiji u završnici. Gorica-Hajduk 2:1

• Poraz u dalekoj Rusiji

29. listopada 2019. u 19:40

Sintez je u trečoj četvrtini slomio Jadrana i uzeo pobjedu. Jadranova obrana i dalje ne ulijeva povjerenje, a danas niti u napadu nismo imali svoj dan. Naročito je upečatljivo Šetkinih 0/8. Sintez Kazan-Jadran 16:11

• Veliki povratak Mornara

26. listopada 2019. u 21:25

VK Mornar

Mornar je napravio pravi mali podvig u Šabcu. Gubili su naši momci 12:6 i na kraju došli do vrijednoga boda. Šabac-Mornar 12:12

• Iznenađenje u Kaštelima

26. listopada 2019. u 20:45

OK Split

Odbojkašice Splita su pobjedile Marinu Kaštela, nanjevši im prvi poraz u sezoni. Za naše cure je ovo prva pobjeda u sezoni, a s obzirom da je pobjeda odnesena u tri seta na teškom gostovanju radi se o prvoklasnom iznenađenju. Marina Kaštela-Split 0:3

• Nada slavila u derbiju kola

26. listopada 2019. u 18:10

RK Nada

Nada je slavila u derbiju kola ragbijaškog prvenstva Hrvatske. Nada -Zagreb 26:12

• Pobjeda uz najsmješniji gol HNL-a ikada

26. listopada 2019. u 17:51

Hajduk je zadržao svoj 100% učinak na domačem terenu. Slaven Belupo je u prvom poluvremenu načeo Jairo da bi ih u drugome dokrajčio Juranović najsmješnijim golom HNL-a ikada. Hajduk-Slaven Belupo 2:0

• Nije prošlo pozitivno za Jadrana

25. listopada 2019. u 22:22

Nije prošlo poztitivno za Jadrana u prvom ovogodišnjem ogledu sa zagrebačkom Mladosti. Gosti su lakočom pobijedili i svojom odličnom igrom istaknuli kandidaturu za najviše dosege ove sezone. Jadran-Mladost 9:13

• Jug nedodirljiv za Jadrana

22. listopada 2019. u 21:32

Jug je još uvijek nedodirljiv za Jadrana. I tako iz utakmice u utakmicu iz sezone u sezonu Jadranu uvijek nešto fali. Nekad više, a nekad manje, ali fali. Jug AO - Jadran 15:11

• Prvi Superligaški bod

20. listopada 2019. u 19:50

OK Split

Odbojkašice Splita su osvojile svoj prvi Superligaški bod. Gubile su naše cure 0:2 u setovima i uspijele su se vratiti u utakmicu, što više malo je nedostajalo da osvoje dva boda. Split-Poreč 2:3