RSS

• Sinjanke slavile na Gripama

8. prosinca 2019. u 22:01

ŽRK Split 2010

Rukometašice Sinja su slavile na Gripama i odmaglile prema sredini tablice dok su naše cure šestim porazom u nizu kliznule prema donjem dijelu tablice i predstoji im teška borba za opstanak u ligi. ŽRK Split 2010-ŽRK Sinj 25:30

• Magloviti poraz u Osijeku

8. prosinca 2019. u 17:58

ŽNK Split

Split je poražen u maglovitom Osijeku. Utakmica je odigrana na rubu neregularnosti zbog magle. Drugo poluvrijeme je kasnilo 15-ak minuta, a domače su se uz sudački poguranac bolje snašle u vremenskim neuvjetima. ŽNK Osijek-ŽNK Split 1:0

• Opet minimalni poraz Splita

7. prosinca 2019. u 22:32

MNK Split

Malonogometaši Splita su se ove sezone pretplati na minimalne poraze i začelje prvenstvene tablice. U paklenoj atmosferi Cibonine dvorane tri puta su vodili i na kraju izgubili. Futsal Dinamo - Split 5:4

• Odbojkaši Splita do treče pobjede u nizu

7. prosinca 2019. u 19:52

OK Split

Odbojkaši Splita su u velikoj formi. Dolaskom Omrčena u klub stvari izgledaju puno svjetlije. Ovo je treča pobjeda u nizu naših odbojkaša u kojoima protivnicima nisu dozvolili osvajanje niti jednog seta. OK Split OK Kitro Varaždin 3:0

• I dalje nema pobjede u gostima

7. prosinca 2019. u 19:32

HNK Hajduk

Hajdukov nevjerojatni niz bez pobjede u gostima i dalje traje. Inter je spretno poveo autogolom Simica i nakon gola Eduoka do kraja utakmice lako odolijevao jalovim napadima Hajduka. NK Inter- HNK Hajduk 1-1

• F8 sve dalje

3. prosinca 2019. u 22:53

VK Jadran

F8 je sve dalje i dalje za našeg Jadrana. Novljanski Jadran je večeras uvjerljivo pobijedio pokazavši nam kako se igra moderni i ubojiti vaterpolo. VK Jadran-VK Jadran Carine 6:12

• Rijeka slavi visoku pobjedu

1. prosinca 2019. u 21:22

HNK Hajduk

Visoka pobjeda Rijeke na Poljudu je nešto što se jednostavno ne može tolerirati. I publika je upravo tako i reagirala na još jedan povijesni debakl našeg Hajduka. HNK Hajduk-HNK Rijeka 0:4

• Lubina probila bunker Dinama

1. prosinca 2019. u 18:20

ŽNK Split

Dinamo je došao u Split skupo prodati kožu. Bunker plavih je držao neko vrijeme, a onda je Lubina otvorila vrata pobjedi. U drugom dijelu još je dala jedan gol za potvrdu pobjede. Split - Dinamo 2:0

• Gradski derbi pripao Splitu

30. studenog 2019. u 21:17

OK Split

Split je u pet setova zanimljive odbojke došao do slavlja u gradskom derbiju. Brda su dva puta vodila, a Split se vračao, te u petom setu pobjedio. OK Split - OK Brda 3:2

• Split dobio Medicinara

30. studenog 2019. u 18:58

OK Split

Split je dobio lidera prvensta Medicinara i uzeo 10. bod u sezoni. Odlična igra je okrunjena pobjedom u tri seta, a domači sastav je imao priliku vidjeti Omr;čena u punom sjaju. MOK Medicinar Trnje- OK Split 0:3

• Loše vijesti sa Rudeša

30. studenog 2019. u 18:22

RK Nada

Ragbijaši Zagreba su na Rudešu pobijedili Nadu koja je na ovu utakmicu stigla u krnjem sastavu. Desetkovani ozljedama i bolestima naši momci su ipak pružili solidnu partiju. RK Zagreb-RK Nada 23:14

• Olmissum preokretom do pobjede

29. studenog 2019. u 17:39

MNK Split

Olmissum je pobijedio Splita i dodatno mu zakomplicirao status u ligi. Vodio je splitski sastav 0:2 golovima Perića i Tešije, a onda se ukazao Pavić sa dva gola i Jurić za pobjedu. Olmissum-Split 3:2

• Jezin odveo Split na FF kupa

26. studenog 2019. u 22:45

MNK Split

Split je odigrao najbolju utakmicu kada mu je to najviše trebalo. U eliminacijskoj utakmici zabljesnuo je Jezin koji je postigao hat-trick, dok je obrana bila granitna. MNK Split-MNK Crnica 4:1

• Split apaurin za favorite

23. studenog 2019. u 22:17

OK Split

Odbojkašice Splita su skinule još jednog od favorita. Vukovarke su imale 2-0 u setovima a onda su popile apaurin sa Poljuda. Split-Enna Vukovar 3-2

• Još jedan remi

23. studenog 2019. u 21:45

MNK Split

Split i Crnica su odigrali neriješeno u utakmici koja nije plijenila niti lijepim potezima niti ritmom. Split je rano poveo, Crnica preokrenula i na kraju Split poentirao iz penala za remi. Split-Crnica 2-2