• Lider na koljenima-Split slavi

11. siječnja 2020. u 20:06

OK Split

Odbojkaši Splita su skinuli lidera lige i to na gostovanju u Rijeci. Potpuno razbijanje u tri seta i šesta pobjeda u nizu je stvarno za zamisliti se koliko daleko može Split u ovoj sezoni . MOK Rijeka - OK Split 0:3

• Starta odbojka i futsal, Cibona na Gripama

7. siječnja 2020. u 19:52

Ovoga vikenda se nastavlja prvenstvo u odbojci i futsalu. U subotu odbojkašice Brda ugošćuju Kaštelanke dok odbojkaši Splita gostuju u Rijeci. U nedjelju futsal Split dočekuje Alumnus iz Sesveta, a Split Cibonu na Gripama.

• Mnogo gore nego lani

3. siječnja 2020. u 23:22

Ekipni sport u najsportskijem gradu na svitu je i dalje klinički mrtav. Naše največe perjanice Hajduk, Jugoplastika i Jadran gledaju u leđa svojim zagrebačkim kolegama. Prvaci smo u baseballu i ženskom nogometu.

• ČESTITAMO BOŽIĆ SVIM ZEŠ-ovcima

24. prosinca 2019. u 15:30

Čestit Božić svim sportašima i vrijednim sportskim djelatnicima u klubovima članovima ZEŠ-a.

• NAPRAVITI HAJDUKA BOLJIM

23. prosinca 2019. u 17:25

Hajduk je dobio novog trenera. To je sukladno očekivanjima Igor Tudor koji potpisuje zadnji Hajdukov trofej, kup iz 2013.g.
    Na predstavljanju je bio poprilično emotivan, a plan mu je jednostavan i stane u tri riječi. NAPRAVITI HAJDUKA BOLJIM

• Split Novu godinu gleda sa 4. mjesta

22. prosinca 2019. u 14:16

OK Split

Odbojkaši Splita će u Novu godinu sa četvrtoga mjesta, a ispred njih su samo Sisak, Mursa Osijek i Rijeka. Sve je naravno krenulo na bolje za naše momke dolaskom Omrčena od kada ne znaju za poraz. OK Split-OKM Centrometal 3:0

• Promašili finale

20. prosinca 2019. u 19:53

Split je ispao u polufinalu kupa od Uspinjače. Poveli smo golom Perića, potom primili tri, da bi konačni rezultat postavio Jezin iz akumulacije. MNK Split-MNK Uspinjača-Gimka 2:3

• Od punog plijena ostao samo bod

15. prosinca 2019. u 21:33

OK Split

Odbojkašice Splita su imale pobjedu na pladnju. Vodile su 2:0 u setovima i opasno namučile Kaštelanke. Nakon toga više nije bilo goriva i gošće su zasluženo došle do pobjede. OK Split-ŽOK Marina Kaštela 2:3

• Caktaš vratio Hajduk na drugo mjesto

15. prosinca 2019. u 19:34

Caktaš i njegova dva gola iz drugog poluvremena su vratila Hajduk na drugo mjesto prvenstvene tablice. Ovo bi trebala biti i zadnja utakmica trenera Burića po nekim najavama. HNK Hajduk-NK Istra 1961 2:1

• Dva boda iz Osijeka

14. prosinca 2019. u 23:35

OK Split

Odbojkaši Splita i dalje gaze sve pred sobom. U Osijeku su dva puta vodili, da bi na kraju odlučili pobjednika u posljednjem setu. Split je šesti i ozbiljno se priblžava vrhu tablice. OK Mursa Osijek-OK Split 2:3

• Mladost prvak Hrvatske

14. prosinca 2019. u 16:36

RK Nada

Mladost je novi prvak Hrvatske u ragbiju. Nada je bolje otvorila utakmicu i do 65. minute imala prednost. Onda je Mladost postigla dva lagana zgoditka što je bilo dovoljno za titulu. Mladost-Nada 26:18

• Brda slavila protiv fenjeraša

14. prosinca 2019. u 15:37

OK Brda

Brda su ostvarile pobjedu protiv fenjeraša lige. Naše cure su slavile u tri seta i sa ovom pobjedom došle do 12. boda u sezoni. OK Olimpik-OK Brda 0:3

• Barcenoleta prohujala Poljudom

14. prosinca 2019. u 3:24

Barcenoelta je prohujala Poljudom. Jadran je u ovoj utakmici bio nedorastao protivnik. Gosti su odradili unaprijed upisanu pobjedu, a ovim porazom Jadran ostaje na sedmom mjestu svoje grupe. VK jadran Zodiac CNAB 5:13

• Iskustvo presudilo pobjednika

14. prosinca 2019. u 3:10

Iskustvo je presudilo pobjednika u utakmici prvoga i zadnjega u ligi. Splitovi momci su dali sve od sebe u ovoj utakmici. Ginuli su na parketu ko jedan, ali to nije bilo dovoljno da bi se pobjedilo lidera prvenstva. MNK Split MNK Novo vrijeme 0:2

• Poznati parovi FF kupa u futsalu

10. prosinca 2019. u 21:38

Poznati su parovi FF kupa koje će se održati 20./21. prosinca u karlovačkoj dvorani Mladosti.
    Split u polufinalu ide na Uspinajću dok Vrgorac ide na Olmissuma.