• Loše vijesti sa Rudeša

30. studenog 2019. u 18:22

RK Nada

Ragbijaši Zagreba su na Rudešu pobijedili Nadu koja je na ovu utakmicu stigla u krnjem sastavu. Desetkovani ozljedama i bolestima naši momci su ipak pružili solidnu partiju. RK Zagreb-RK Nada 23:14

• Olmissum preokretom do pobjede

29. studenog 2019. u 17:39

Olmissum je pobijedio Splita i dodatno mu zakomplicirao status u ligi. Vodio je splitski sastav 0:2 golovima Perića i Tešije, a onda se ukazao Pavić sa dva gola i Jurić za pobjedu. Olmissum-Split 3:2

• Jezin odveo Split na FF kupa

26. studenog 2019. u 22:45

Split je odigrao najbolju utakmicu kada mu je to najviše trebalo. U eliminacijskoj utakmici zabljesnuo je Jezin koji je postigao hat-trick, dok je obrana bila granitna. MNK Split-MNK Crnica 4:1

• Split apaurin za favorite

23. studenog 2019. u 22:17

OK Split

Odbojkašice Splita su skinule još jednog od favorita. Vukovarke su imale 2-0 u setovima a onda su popile apaurin sa Poljuda. Split-Enna Vukovar 3-2

• Još jedan remi

23. studenog 2019. u 21:45

Split i Crnica su odigrali neriješeno u utakmici koja nije plijenila niti lijepim potezima niti ritmom. Split je rano poveo, Crnica preokrenula i na kraju Split poentirao iz penala za remi. Split-Crnica 2-2

• Jug u finalu na Mladost

23. studenog 2019. u 21:38

Jadran nije po drugi puta uspio iznenaditi Juga. Dubrovački sastav je ovoga puta bio spreman i silno motiviran da pokaže da je bolji u čemu su itekako uspjeli. Jug AO -Jadran 17-8

• Adio Janice snježna kraljice

23. studenog 2019. u 13:28

Prije tri godine Janica Kostelić imenovana je prvom državnom tajnicom Središnjeg državnog ureda za šport, a sada je na osobni zahtjev Vlada razrješila te dužnosti. Razlozi nepoznati, a ostavštinu tek treba rezimirati.

• Ista meta, isto odstojanje

22. studenog 2019. u 20:09

Nakon još jednog derbija konstatacija je ista meta isto odstojanje. Dinamo i dalje bježi četiri boda i ima utakmicu manje. Večeras je Dinamo bio europski samo prvih 15-20 minuta, a onda ravnopravno. Dinamo-Hajduk 1-1

• Crnica u subotu i utorak

21. studenog 2019. u 22:16

Split je u 1/4 finala dobio Crnicu. Kocka je tako htjela pa će nakon subotnjeg prvenstvenog ogleda na Gripama isti suparnici na istom mjestu u utorak odlučivati o putniku na FF kupa.

• Noć vratara i pobjeda Szolnokia

19. studenog 2019. u 21:12

Strašna utakmica je odigrana u Mađarskoj. Na malo golova sa čudesnim obranama vratara obje ekipe Nagya i Anića koji su bili na 75%. Butić je postigao sve naše golove, a imali smo napad za remi koji smo baš zaslužili. Szolnoki Dozsa-Jadran 5:4

• Split prošao Pulu u kupu

18. studenog 2019. u 20:39

Split je ostvario visoku pobjedu nad Pulom u kupu Hrvatske. Naši momci su u ovoj utakmici u potpunosti opustili kočnice i zasluženo ostvarili prolaz u četvrtfinale. Futsal Pula-MNK Split 2:9

• Brda ispustila pobjedu

18. studenog 2019. u 13:38

OK Brda

Brda su vodila 2-0 u setovima i na kraju lovila peti set za potvrdu pobjede i dva boda u ovoj utakmici. OK Brda- ŽOK Osijek 3:2

• Mornar remizirao u Beogradu

16. studenog 2019. u 20:34

VK Mornar

Mornar je uzeo bod u Beogradu, ali imaju za čim žaliti jer su u se golovima Ćalića čudesno vratili u utakmicu, poveli i u zadnjoj minuti propustili pobijediti. Partizan-Mornar 12:12

• Prva pobjeda odbojkaša Splita

10. studenog 2019. u 21:37

OK Split

Odbojkaši Split su ostvarili prvu pobjedu u prvenstvu čime su pobjegli sa začelja. Utakmica protiv Zadra je rješena uz tri seta, a samo je prvi bio tijesan. OK Split-OK Zadar 3:0

• Pele čini razliku

10. studenog 2019. u 21:34

Split je poražen u Dubrovniku i ostaje usamljen na začelju prvenstvene tablice. Utakmica je manje više bila ravnopravna, a razlika koja je na kraju možda i preizražena je djelo brazilca Pelea koji je postigao poker golova. Square-Split 6:3