• Mornar odigrao kao favorit - Marinić Kragić 4 gola

14. studenog 2014. u 22:18

VK Mornar

Mornar Brodospas je u Zagrebu lako pobjedio Medveščak. Osim pobjede koju su svi očekivali još više veseli pristup mornaravaca koji su odigrali odlično prvo poluvrijeme, pa su kasnije i dica dobila priliku. VK Medveščak-VK Mornar BS 9:16

• Brda bolja od kaštelanki-treća u nizu

12. studenog 2014. u 23:18

OK Brda

Druga ekipa Marine Kaštela nije bila dostojan protivnik našim curama koje su upisale već treću pobjedu u nizu. Kaštelanke su napravile po petnaestak poena u setu. Sada u Sinj po nastavak niza.OK Brda-ŽOK Marina Kaštela II 3:0

• Dabrovi uništili Split

10. studenog 2014. u 23:08

RK Split

Split se dobro nasanjkao u Varaždinu. Opet su crveni primili preko 30 golova i to je apsolutno katastrofalno. Obrana več duže vremena ne postoji i naravno visoki porazi su neminovnost. RK Varaždin 1930 - RK Split 34:21

• Kratki za jedan gol

9. studenog 2014. u 21:10

RK Split

Rukometaši Splita su bili blizu dobroga rezultata na gostovanju u zagrebačkom predgrađu. Izgubili su sa jednim golom razlike što je prihvatljivo s obzirom na prijašnje poraze. I dalje su zacementirani na dnu tablice. RK Dubrava - RK Split 29:28

• Pobjeda - Kalamiza 3 gola

9. studenog 2014. u 21:06

ŽNK Split

ŽNK Split je je ostvario visoku pobjedu protiv Omble. Naravno to se i očekivalo kada se zna trenutno stanje na tablici i roster igračica. Kalamiza je još jednom bila ba visini zadatka te je opet zabila 3 gola. ŽNK Split - ŽNK Ombla 6:0

• Jadran slavio u derbiju začelja

9. studenog 2014. u 1:15

Vaterpolisti Jadrana su nakon dugo vremena osjetili draž pobjede. Uspijeli su pobijediti uvjerljivo najlošiju ekipu lige mariborski Branik. Ono sto svakako fascinira u ovome dvoboju je veliki broj golova. VK Jadran - AVK Branik 14:10

• OVK POŠK dobija 13 komada

8. studenog 2014. u 21:24

OVK Split

POŠK je pregažen u Beogradu.Momci trenera Polića izgledali su kao dječji vrtić. Dječji vrtić koji nije pokazao ama baš ništa protiv protivnika koji nije bolji od Mladosti. Sa ovim porazom su se doveli u nezavidan položaj.VK Partizan - OVK POŠK 13:3

• Pobjeda - vodili 2:0 i onda se čupali

8. studenog 2014. u 21:07

Hajduk je opet pobjedio. To su nova tri boda i dokaz da su bijeli u naletu. Hajduk je vodio 2:0 i imao komodnu situaciju da utakmicu privede kraju bez stresa. Međutim Osijek je da gol i stvarao nelagodu do kraja utakmice. HNK Hajduk - NK Osijek 2:1

• Mornar misli ozbiljno-Marinić Kragić 4 gola

8. studenog 2014. u 20:22

VK Mornar

Mornarevci su deklasirali Jadran(HN). Malo se ko nada da će utakmica završiti ovako visokim rezultatom. Odlična obrana je trasirala put do pobjede. Napad staloženo i sigurno do pobjede. VK Mornar BS - VK Jadran(HN) 11:4

• Loš ulaz u utakmicu ih koštao poraza

8. studenog 2014. u 17:52

ŽRK Split 2010

Da je kojim slučajem izbrisati prvih 15-ak minuta ove utakmice Split 2010 bi vjerojatno slavio. Ali to naravno nije moguće. Prvi gol iz igre je postigla Kežić tek u 15 minuti, što reći na to. ŽRK Bjelovar - ŽRK Split 2010 34:27

• Ni jugo ih ne može zaustaviti - Šarić 9 golova

8. studenog 2014. u 14:55

ŽARK Split

Pobjednički niz rukometašica Splita se ne može zaustaviti. Razlika u kvaliteti je bila preočita pa je trener Rogulj dao priliku svima. Najbolja je bila Ana Šarić sa 9 postignutih golova. ŽRK Hvar - ŽRK Split 19:31.

• Puna šaka brade u Osijeku - 3 gola Jelovčića

7. studenog 2014. u 21:39

Split Tommy je nakon poraza došao do zaslužene pobjede u Osijeku. Od samoga početka naši momci su se postavili autoritativno i kroz cijelu utakmicu vodili. Jelovčić je imao svo dan. MNK Osijek Kelme - MNK Split Tommy 2:5

• Sparing završen u drugom poluvrimenu

5. studenog 2014. u 22:19

VK Mornar

Mornar Brodospas je odradio dobru sparing utakmicu protiv zanimljive ekipe Vojvodine. Gosti su se dobro suprostavili u prvom dijelu utakmice, a onda više nije bilo pravog odgovora na pritisak Mornara. VK Mornar BS -VK Vojvodina 13:7

• Prvi poraz Split Tommya

5. studenog 2014. u 21:49

Nije velika šteta zbog prvog prvenstvenog poraza. Tim više šta je on doša u ovoj fazi prvenstva. Murter se pokazao kao dobra ekipa koja ima visoke ambicije. Naše momke očekuje teško gostovanje u Osijeku. MNK Murter Royal - MNK Split TOMMY 3:2

• Jadran nastradao na Banjici

5. studenog 2014. u 21:42

Teško da će igraći Jadrana po ičemu dobrome pamtiti ovaj susret sa starim rivalima iz Beograda. Puna mreža splitskoga kluba još jednom ukazuje da je stanje na Zvončacu ozbiljno i da nešto hitno treba poduzeti. VK Partizan RBA- VK Jadran 18:4