• Čudo se nije dogodilo-Everton ide dalje

24. kolovoza 2017. u 23:05

Četiri godine za redom Hajduk zapinje na zadnjoj stepenici za ulazak u skupine Europske lige. Slučajno ili ne i ovoga puta je suparnik bio bolji i zasluženo prošao dalje. HNK Hajduk-FC Everton 1:1

• TONI KUKOČ-četvrti Hrvat u FIBA kuči slavnih

24. kolovoza 2017. u 17:06

KREŠIMIR ĆOSIĆ o budučnosti Jugoplastike: "Odlazim uvjeren u blistavu budućnost vašeg kluba. Imate zlato među klincima. Imate novog, ako ne i jačeg igrača od Dražena Petrovića." Pokazao je prstom na Kukoča i bio je u pravu.

• Malo veselja i Saidov hat-trick

20. kolovoza 2017. u 21:15

Hajduk je napunio mrežu Rudeša i uz tri gola Saida. Bila je to igra velikog i maloga u kojoj je veliki kažnjavao sve greške maloga. Uza sve to Rudeš je u prvom dijelu dobio dva isključenja. NK Rudeš-HNK Hajduk 0:4

• Dva glupa gola presudila Hajduku

17. kolovoza 2017. u 23:02

Everton je uzeo pobjedu u prvoj utakmici i to poprilično uvjerljivu s obzirom na viđeno u ovih 90 minuta. Hajduk je primio dva glupa gola, a Ohandza jedinu priliku nije realizirao. FC Everton-HNK Hajduk 2:0

• Ohandza za tri boda

12. kolovoza 2017. u 0:42

Hajduk se dugo mučio u ovome susretu. Prvo poluvrijeme je spašavao Letica, a u drugome je Ohandza dao gol i riješio pitanje pobjednika. HNK Hajduk-NK Slaven Belupo1:0

• Dinamo kvalitetu naplatio

6. kolovoza 2017. u 21:42

Dinamo je pobjedio u prvom ovosezonskom derbiju. Hajduk nije imao dovoljno raspoloženih pojedinaca, dok je u Dinamu uz Olma opet zablistao Soudani koji bijelima redovito pogađa. Dinamo-Hajduk 3:1

• Erceg presudio dosadnim Dancima

3. kolovoza 2017. u 22:24

Bijeli su sa dva gola Ante Ercega prošli dosadne Dance. Utakmicu su držali pod kontrolom od početka do kraja ne dopustivši niti jednu priliku za goste. Svoje prilike iskoristili i prošli dalje. HNK Hajduk-Brondby IF 2:0

• BRONDBY PRED PUBLIKOM

31. srpnja 2017. u 18:25

Hajduk će u četvrtak u 20,30 ugostiti Brondby na punom Poljudu. Hajdukova je žalba djelomično usvojena. Kazna je smanjena na 35.000 Eura i zatvaranja dijela gledališta. Zatvoren će biti ulaz "U" koji je ispao krnjo u ovom maskenbalu.

• Said i Vlašić slomili Cibaliu

30. srpnja 2017. u 20:57

Hajduk je uzeo 3 boda kod fenjeraša vinkovačke Cibalie. Ni ovoga puta nije bilo lako. Cibalia je već u početku utakmice promašila dvije velike prilike, a Hajduk je počeo igrati tek u drugom dijelu kada je Said zamijenio Onandzu. Cibalia-Hajduk 1:2

• Bez golova u Danskoj

27. srpnja 2017. u 22:00

Brondby i Hajduk su odigrali prvih 90 minuta u Danskoj. Niti jedna ekipa nije bila u izrazitoj prilici za postizanje pogodaka. Nastavlja se tako problem preciznog pasa u završnici što Hajduk jednostavno mora popraviti. Brondby IF-HNK Hajduk 0:0

• Krava koja prolije mlijeko

23. srpnja 2017. u 20:57

Gledali smo utakmicu u kojoj je Hajduk bio krava koja je prolila mlijeko. Prvo poluvrijeme 0:2 i još tri prilike. Drugo neka druga prića. Nakon šanse za 0:3 Inter postiže dva gola i promašuje pobjedu. NK Inter-HNK Hajduk 2:2

• Ohandza odveo Hajduk dalje

20. srpnja 2017. u 21:02

Hajduk je pobjedom u Sofiji izborio prolaz dalje. Nakon gomile propuštenih prilika Levski je iz prve pogodio za 1:0. Ušao je Ohandza i odma poravnao i osigurao prolaz. FK Levski-HNK Hajduk 1:2

• "Crni" startali pobjedom

16. srpnja 2017. u 23:06

Hajduk je prvenstvo otvorio u novom crnom dresu. I nije bilo sve crno. Igra i rezultat su ispali bijeli. Ohandza, Erceg i Nižić su pogađali za sigurnu pobjedu. NK Lokomotiva-HNK Hajduk 1:3

• Bogovski rezultat u Dugopolju

13. srpnja 2017. u 22:39

Bijeli nakon prvih 90 minuta imaju bogovski rezultat. Strijelac jedinog gola na utakmici je Futacs iz penala. Mogli su bijeli do uvjerljivije pobjede, ali ništa zato. Igra je bila dobra, a Levski uglavnom bezopasan. HNK Hajduk-FC Levski 1:0

• HAJDUK U DUGOPOLJU OTVARA NOVU SEZONU

12. srpnja 2017. u 11:30

Hajduk će u četvrtak u 20,30 sati u Dugopolju otvoriti novu sezonu. Prva utakmica je uvijek zahtjevna, a ova će biti još i zahtjevnija jer je protivnik Levski iz Sofije. Dobar protivnik sa vojskom vjernih navijača.