• Mornaru treći poraz, Jadranu treća pobjeda

25. veljače 2023. u 16:54

Mornar je ubilježio i treći poraz. Radnički je bio bolji sa 14:9 dok je Jadran ugrabio i treću pobjedu posljednjeg dana turnira slavivši protiv Partizana sa18:6. Jadran na FF ide na Radnički, a Jug na Novi Beograd.

• Split kiksao

25. veljače 2023. u 1:46

Split je kiksao na jedinoj mogućoj prepreci za povratk u elitno društvo. Jezera su kako stvari stoje odnijele sve snove za ovu godinu. Split TRUMM-Jezera 2:6

• Bukić spasio Jadrana, Mornar izgubio

24. veljače 2023. u 18:29

Bukić je u zadnjoj minuti spasio Jadrana sramote 11:12. Jer kako drugačije objasniti situaciju u koju se Jadran doveo u zadnjoj četvrtini. Mornar je pak lagano poražen od Partizana 6:11

• Jadran uvjerljiv, Mornar neuvjerljiv

23. veljače 2023. u 21:22

Prvoga dana splitskoga turnira Jadran je prešao preko Radničkoga kao da ga nema 15:3. Bila je to potpuno drugačija utakmica od one iz LP, dok je Mornar nasradao od Crvene zvezde 18:10

• Hajduk jedva do tri boda

19. veljače 2023. u 19:28

Hajduk je jedva došao do tri boda protiv fenjeraša. Loša igra je ovoga puta prošla nekažnjeno. Livaja i Kalinić za pobjedu i kakav takav mir pred derbi u Zagrebu. Hajduk-Gorica 2:1

• Split slomio Rijeku u petom setu

19. veljače 2023. u 10:37

OK Split

Odbojkaši Splita su odigrali tešku utakmicu protiv Rijeke. Bio je to susret preokreta u kojoj su se svi setovi osim zadnjeg odlučujućeg dobivali na razliku. Rijeka je dva puta bila u vodstvu i izgubila. Split-Rijeka 3:2

• Split 2010 juri prema trećem mjestu

18. veljače 2023. u 18:32

ŽRK Split 2010

Split 2010 je na neugodnom gostovanju u Istri ostvario važnu i uvjerljivu pobjedu. Od prve minute do kraja utakmice naše cure nisu ispuštale vodstvo. Sada su na dva boda od trećeg mjesta. Umag-Split 2010 23:28

• Težak poraz akademki

18. veljače 2023. u 18:29

ŽARK Split

ŽARK je teško nastradao u Bjelovaru. U neravnopravnom dvoboju domaće su bile puno bolje i zasluženo slavile sa ovolikom razlikom. Bjelovar-ŽARK Split 38:28

• Spličankama sva tri boda

18. veljače 2023. u 18:22

OK Split

Odbojkašice Splita su uzele sva tri boda u susretu protiv Rijeke. Gošće su bile bolje samo u drugome setu, ali to im nije bilo dovoljno. Split-Rijeka CO 3:1

• CNAB još jednom bolji

18. veljače 2023. u 18:17

CNAB je još jednom pokazao da je bolji od Jadrana i ozbiljno istaknuo kandidaturu za titulom prvaka Europe ove sezone. Što se naših momaka tiće mi i dalje sanjamo F8. Zodiac CNAB- Jadran 8:6

• Mršavi remi Splita

13. veljače 2023. u 10:04

Split je remizirao protiv lidera prvenstva pa sada do kraja ovisi o drugima, a ne samo o sebi. Porto Tolero-Split 2:2

• Bod iz Osijeka

11. veljače 2023. u 20:38

OK Split

Odbojkašice Splita iz Osijeka donose jedan bod. Varljiva utakmica je otišla na stranu domaćina na razliku. Split je poveo sa 0-1 u setovima, Osijek je preokrenuo na 2-1, Split poravnao i stvarno je malo falilo. Osijek-Split 3:2

• Hajduk prebrodio Varaždin

11. veljače 2023. u 17:01

Hajduk je prebrodio Varaždin. Nije dobro izgledalo sve do trenutka kada je Varaždin ostao sa igračem manje. Livajino primanje i gol za prste polizat za novo vodstvo, a dva Pukštasa su bila šlag na kraju za potvrdu pobjede. Varaždin-Hajduk 1:4

• Jadran na Savi potvrdio jedinicu

10. veljače 2023. u 22:18

Jadran je na Savi potvrdio jedinicu prije doigravanja. Mladost je bila bolja u prvom dijelu utakmice dok ih je blok služio, a onda su stvari sijele na svoje mjesto i Jadran je mirno utakmicu priveo kraju. Mladost-Jadran 9:12

• Split otpuhao Šibenik sa Gripa

10. veljače 2023. u 16:29

Split je maestralnim drugim poluvremenom otpuhao Šibenik sa Gripa u velikom derbiju. Gosti su prvo poluvrijeme vodili 0:2, ali drugo je bilo sasvim druga prića.
    Split TRUMM-Šibenik 1983 7:2