RSS

• Ragbijaši Nade pobijedili uporne sinjane

11. listopada 2014. u 20:11

RK Nada

Na Starom placu je napokon odigrana prava muška utakmica. Nije pobjeda domače ekipe nikako dolazila u pitanje, ali je prvo poluvrijeme bilo izvrsno i Sinjani su pokazali zube. RK Nada - RK Sinj 36:8

• Puni plijen protiv Đakova

11. listopada 2014. u 20:07

RK Split

Napokon jedna dobra, pa čak i vrlo dobra utakmica Splita u novoj sezoni. Tijekom utakmice vodstvo je na trenutke bilo i dvocifreno. Onda je uvedena mlađa ekipa pa je Đakovo došlo na razuman minus. RK Split - RK Đakovo 33:30.

• Ništa od finala - ispustili pobjedu na kraju

11. listopada 2014. u 16:09

BK Nada SM

Olimpija 83 Karlovac je tijesno pobijedila Nadu SSM u polufinalnom dvoboju kupa. Karlovčani su se tako revanširali spličanima za poraz u finalu prvenstva Hrvatske. Zanimljivo, istim rezultatom. BK Olimpija 83 - BK Nada SSM 4:3.

• Jadran izgubio u zadnjoj četvrtini

9. listopada 2014. u 2:52

VK Jadran

Velika drama na poljudskim bazenima je donijela slavlje ekipi Budve. Šteta jer su jadranaši bili bolja ekipa sve do zadnje četvrtine. Gosti su utakmicu zaključili sa 2 pogotka što im je bilo dovoljno za pobjedu. VK Jadran-VK Budva 8:9

• Mornaru i drugi poraz - Strahinja utrpao 5 komada

9. listopada 2014. u 2:44

VK Mornar

Mornarevci su upisali svoj drugi poraz u Regionalnoj ligi. Crvena Zvezda je na krilima svoga najboljega igrača Strahinje Rašovića bila prevelik zalogaj. VK Crvena Zvezda - VK Mornar BS 9:7.

• Pukli u zadnjoj četvrtini - Radnički odličan

8. listopada 2014. u 19:57

OVK Split

Igrači OVK POŠK-a su na svojoj koži osjetili snagu ekipe iz Kragujevca. Na put su otišli bez centra Pavlovića koji je puno falija u ovoj utakmici. Držali su se tri četvrtine, a onda su nestali. VK Radnički - OVK POŠK 13:6.

• Jos jedan mršavi remi Igora Tudora

5. listopada 2014. u 18:10

HNK Hajduk

Hajduk je remizirao sa Rijekom. Bolje je reči da bijeli još jednom nisu uspili sačuvat vodstvo i uknjižit pobjedu. Greška Milića za gol Rijeke. Ništa novo na Poljudu. HNK Hajduk - HNK Rijeka 1: 1

• Nada SSM u FF kupa

5. listopada 2014. u 16:39

BK Nada SM

Kao sta se moglo pretpostaviti Sisak je bia samo formalnost. FF kupa je izboreno . Polufinale sa Olimpijom 83. Može li bolje za kraj sezone. BK Nada SSM-BK Sisak 12: 0

• Pavić i Fetič donijeli prvu pobjedu

4. listopada 2014. u 21:30

MNK Split

MNK Split Tommy je minimalno slavio na Gripama. Bodovi su upisani i to je najvažnije u ovome trenutku, a pobjeda je teško izborena. Trenutak lucidnosti tandema Petrić - Fetič je bio dovoljan za puni plijen. MNK Split Tommy - MNK Novi Marof 2:1

• Jadran deklasiran u Rijeci

4. listopada 2014. u 20:46

VK Jadran

Favorizirano Primorje EB je očitalo pravu malu lekciju jadranašima. Brzi i nadasve efikasni vaterpolo sa jedne straen i rteško mučenje splitskih igrača sa druge strane. Jadran je u teškoj situaciji. VK Primorje EB - VK Jadran 16:4

• POŠK startao pobjedom - Pavlović briljirao

4. listopada 2014. u 20:42

OVK Split

POŠK je osvjetlao obraz splitskih vaterpolskih klubova i u prvom kolu je pobijedio Budvu. Trener Polić je zabetonirao obranu sa Jelovinom na golu, a u napadu je briljirao tandem Pavlović - Prižmić. Vrlo važna pobjeda. OVK POŠK - VK Budva 11:8

• Bjelovarski krešendo - Split potučen do koljena

4. listopada 2014. u 20:26

RK Split

Sramota u Bjelovaru. Split je izgubio i to nije ništa neuobičajeno i nenormalno u sportu, ali je definitvno zabrinjavajuće da se ne upotrijebi koja druga riječ apsolutna nemoć splitskih rukometaša. RK Bjelovar - RK Split 39:22

• Sesvete razmontirale Split 2010

4. listopada 2014. u 20:16

ŽRK Split 2010

Rukometašice su još jednom odigrale loše. Rijetko je koja igračica Splita 2010 danas bila raspoložena za igru pa je rezultat na poluvremenu ukazivao na pravu katastrofu. ŽRK Sesvete Agroproteinka - ŽRK Split 2010 35:22

• Jug i dalje prejak - Mornar podbacio

4. listopada 2014. u 20:01

VK Mornar

Prva četvrtina je bila prava nočna mora za mornarevce. Jug CO je pogađao apsolutno sve, a Mornar niti iz peterca. Kada se tome još pridoda katastrofalna realizacija igrača više visoki poraz je jedina opcija. VK Mornar BS - VK Jug CO 8:16.

• Zagreb odnio pobjedu - Nada SSM u baraž

4. listopada 2014. u 19:42

BK Nada SM

Prvaci Hrvatske su poraženi u prvoj utakmici polufinalnog turnira kupa Hrvatske u Zagrebu. Matija Grofelnik na mjestu bacača i veliki broj pogrešaka splitske obrane su kumovale iznenađenju prvog dana. BK Zagreb - BK Nada SSM 7:6