RSS

• Francuzi razbijeni Jadan u baražu za LP

15. rujna 2019. u 11:20

VK Jadran

Jadranaši ne posustaju u Beogradu i ruše sve pred sobom. Tri utakmice i tri pobjede za baraž LP. Francuski sastav danas nije imao nikakve šanse pa je kapitulaciju potpisao več u drugoj četvrini. VK Jadran-Pays D'AIX Natation 16:9

• Razbili autsajdere

14. rujna 2019. u 22:12

VK Mornar

Mornar je ubilježio prvu pobjedu na turniru koja im neće puno značiti ako sutra ne pobjede. Belgijski autsajderi nisu pružili nikakav otpor u ovoj utakmici. VK Mornar-AZSC Antwerp 18:7

• Jadranu druga pobjeda u Beogradu

14. rujna 2019. u 20:13

VK Jadran

Jadran je ostvario i drugu pobjedu na beogradskom kvalifikacijskom turniru LP čime se približio baražu. U drugoj utakmici je pregažen domačin Crvena zvezda. Ključna je bila treča četvrtina koju je Jadran dobio 6:1. VK Crvena zvezda-VK Jadran 9:14

• Pali u drugom poluvremenu

13. rujna 2019. u 23:04

VK Mornar

Mladi mornarevci su se dobro držali u prvom europskom ispitu. Vodili su prvo poluvrijeme, ali u drugome su popustili i izgubili prvu utakmicu što bitno kompromitira želje za prolazom u daljnje natjecanje. VK Mornar-CN Mataro 5:7

• Bitna pobjeda na otvaranju

13. rujna 2019. u 22:43

VK Jadran

Jadran je upisao prvu pobedu na beogradskom turniru. Srušen je nominalno drugi sastav grčke lige u iznimno zanimljivoj utakmici. Utakmici u kojoj je Jadran imao čak četiri puta tri gola prednosti. NC Vouliagmeni - VK Jadran 9:10

• Jadran izvukao Beograd

2. rujna 2019. u 13:39

VK Jadran

Jadranaši će svoj put prema baražu LP tražiti u Beogradu od 13.9.-15.9. Dvije ekipe idu dalje, a uz Jadrana tu su domačin Crvena zvezda, grčki NC Vouliagmeni i francuski Pays D'AIX Natation.

• Jradi raspametio Poljud

31. kolovoza 2019. u 20:32

HNK Hajduk

Bassel Jradi je razveselio krcati Poljud, a je Hajduk slavio u prvom derbiju sezone. Gol je postignut na jedini mogući način ubačajem Juranovića koji su cijelu utakmicu totalno izluđivali plavu obranu. HNK Hajduk-GNK Dinamo 1:0

• Mance presudio derbi

26. kolovoza 2019. u 9:30

HNK Hajduk

Mance je na asistenciju Šorše presudio ovaj zanimljiv derbi u kojoj su i jedni i drugi imali po nekoliko izglednih prilika za gol. Opći je dojam da je domačin bio za nijansu bolji suparnik. NK Osijek-HNK Hajduk 1:0

• Gorica ispračena sa tri gola u mreži

19. kolovoza 2019. u 0:10

HNK Hajduk

Gorica je sa Poljuda ispračena sa tri gola u mreži. Dva puta je strijelac bio Jairo, a jednom Juranović nakon izvrsnog solo prodora. HNK Hajduk-NK Gorica 3:0

• Prvi poraz ranije od očekivanoga

12. kolovoza 2019. u 19:39

HNK Hajduk

Prvi poraz je na veliku žalost stigao ranije od očekivanoga. Propuštena je tako velika prilika da se zasjedne na čelo tablice, ali prvenstvo je tek počelo. NK Slaven Belupo-HNK Hajduk 2:1

• Još jedan minimalni poraz

10. kolovoza 2019. u 14:05

ŽNK Split

Nogometašice Splita su ubilježile i svoj drugi poraz u premijernom nastupu u Ligi prvaka. Nisu se naše djevojke osramotile. Dapaće dojam je puno bolji od rezultata. Strijelac jedinog gola je bila Dujmović. Minsk-ŽNK Split 2:1

• Split izgubio dobivenu utakmicu

7. kolovoza 2019. u 22:41

ŽNK Split

Split je imao na konopcima favorizirane Ukrajinke. Naše cure su golovima Lubine i Pedić vodile do zadnje minute susreta, a onda su domačinke izjednačile iz penala i na kraju u 3. minuti nadoknade došle do pobjede. ŽNK Split - Zhytlobud - 1 2:3

• Eduok gol i dvije asistencije

4. kolovoza 2019. u 19:52

HNK Hajduk

Hajduk nastavlja sa pobjedama u prvenstvu i dalje ima 100% učinak. Današnji junak je Eduok koji je postigao svoj drugi gol u prvenstvu i tome pridodao dvije asistencije. HNK Hajduk-NK Lokomotiva 3:0

• Varaždin slomljen u drugom dijelu

29. srpnja 2019. u 16:05

HNK Hajduk

Varaždinci su najavljivali veliku utakmicu protiv Hajduka, a primili su veliku pljusku. Hajduk im je i bez neke posebe igre uvalio tri gola i uzeo bodove. NK Varaždin-HNK Hajduk 0:3

• Bastardi di Spalato - Nada SM prvaci Hrvatske

27. srpnja 2019. u 20:15

BK Nada SM

Bejzbolaši Nade SM su prvaci Hrvatske. Nakon najduže finalne serije u povijesti hrvatskog baseballa, spličani su bili bolji i zasluženo uzeli deseti naslov državnih prvaka. BK Olimpija 83 - BK Nada SM 8:13