Alumnus zasluženo do slavlja

27. rujna 2019. u 21:47 / KLUB: MNK Split

Split je sezonu otvorio minimalnim porazom. Minimalnim u rezultatskom smislu, ali prikazana igra nije
bila na zadovoljavajućoj razini. Alumnus je bio konkretniji i opasniji, te je zasluženo uzeo bodove. MNK Alumnus-MNK Split 3:2

Znali smo da će i ova sezona biti teška. Pogotovo u početku kada se ekipa još uigrava jer realno trener Strunje nije niti imao vremena da to malo bolje posloži. Alumnus je bio bolji većim dijelom ove utakmice dok je Split samo na trenutke izgledao ravnopravno. Poveli su naši momci golom Ćorluke na izvrsnu asistenciju Hrstića i držali to vodstvo do tri minute prije kraja kada je Markić sa leđa otresao Caputa. U drugome dijelu Alumnus je bio još i opasniji sa dvije vratnice i dva gola. Drugi za prvo vodstvo na utakmici je postigao Perković nakon sretne i spretne kontre, dok je onaj za pobjedu postigao Pezelj tri minute prije kraja. Malu nadu za makar jednim bodom nam je pružio Hrstić kada je pogodio za 2:2, ali trebmo biti pošteni i priznati sami sebi da niti to nismo zaslužili.