RSS

• Split zasjeo na prvo mjesto

25. studenog 2018. u 17:08

ŽNK Split

Nogometašice Splita su od danas lideri prvenstva. U derbiju svih derbija su pobijedile prvakinje iz Osijeka i uzele titulu jesenskih prvakinja. Golove su postigle Bošnjak i Driesse. ŽNK Split-ŽNK Osijek 2:0

• Rijeka nadigrala Brda

24. studenog 2018. u 20:13

OK Brda

Rijeka je nadigrala Brda u utakmici u kojoj su pružile najbolji susret u dosadašnjem dijelu prvenstva. Naše djevojke su bile konkurentne samo u trečem setu. OK Brda-HAOK Rijeka CO 1:3

• Niz poraza se nastavio u Igalu

24. studenog 2018. u 19:25

VK Jadran

Jadran je opet poražen čime su i službeno ušli u negativan niz. Ovoga puta nisu uspijeli pobijediti imenjaka iz Herceg Novoga. VK Jadran Carine-VK Jadran 11:7

• Kirevski briljirao, Split pobjedio

23. studenog 2018. u 21:33

MNK Split

Split je pobjedio i napravio iskorak prema sredini tablice. Prvo ime susreta je Toni Kirevski koji je postigao dva gola, ali onaj prvi najbitniji pred sam kraj prvog dijela je bio pravo malo remek djelo. MNK Split-MNK Osijek Kelme 3:1

• MM novi trener malonogometaša Splita

22. studenog 2018. u 14:21

MNK Split

Govorkanja i želje kluba su od danas realizirane. Marinko Mavrović je novi trener MNK Splita. Želimo mu sve najbolje u budučem radu sa iznimno potentnom mladom ekipom.

• Lovčen je previsoko za žute

21. studenog 2018. u 20:42

KK Split

Split se polako oprašta od ove ABA sezone. Gosti su odigrali pošteno i došli do zaslužene pobjede protiv ispuhane žute podmornice.KK Split-KK Lovčen 1947 71:78

• MM najbliži klupi Splita?

20. studenog 2018. u 21:51

MNK Split

Marinko Mavrović je najizgledniji kandidat za preuzimanje vruće klupe MNK Splita. Čeka se samo da HNS da zeleno svijetlo s obzirom da je navedeni trener reprezentacije U-21 i sa HNS-om ima ugovor.

• Ništa od revanša-Mladost slavi

20. studenog 2018. u 20:27

VK Jadran

Ništa od najavljivanoga revanša Jadranaša u LP. Mladost još jednom slavi. Ovoga puta sa dva gola razlike. Dobro smo se držali i bili ravnopravni do zadnje četvrtine, a onda smo nestali. VK Jadran - HAVK Mladost 10:12

• Delponta smjenili loši rezultati

19. studenog 2018. u 10:17

MNK Split

Alen Delpont više nije trener MNK Split. Kao razlog smjene se navode loši rezultati i 10.mjesto na tablici.

• Prokleti vikend prekinula Brda

18. studenog 2018. u 19:52

OK Brda

Svake godine u studenome postoji vikend u kojemu svi naši klubovi izgube. Da to ne bude tako i ove godine pobrinule su se odbojkašice Brda koje su uvjerljivo slavile kontra Poreča. OK Brda - OK Poreč 3:0

• Treći poraz u nizu

17. studenog 2018. u 19:54

KK Split

Žuti bilježe treći poraz u nizu. Gorica je ovoga puta bila bolja i zaslužuje čestitke za borbenost koja ih je nosila do pobjede. Mi smo energetski izdušili, a kao takvi smo lak zalogaj za svakoga. KK Gorica-KK Split 97:87

• Nada kapitulrala na krtičnjaku

17. studenog 2018. u 16:12

RK Nada

Mladost je uzela pobjedu i jedinicu u prvenstvu Hrvatske. Domačina su u tome predvodili Jurišić i Domančić.
    HARK Mladost-RK Nada 27:20

• Ajme meni nije mi dobro

16. studenog 2018. u 21:36

MNK Split

Ajme meni nije mi dobro... Split tone sve dublje i dublje i ne nazire se svjetlo na kraju tunela. Crnica je nadigrala naše momke koji izgledaju kao razbijena vojska. MNK Split-MNK Crnica 1:4

• Dva Miloša i Marcelić presudiše Jadranu

16. studenog 2018. u 19:53

VK Jadran

Mladost je pobijedila Jadrana na novootvorenom bazenu na Poljudu. Gosti su diktirali tempo cijelu ovu utakmicu, a dva Miloša i Marcelić su ih predvodili. VK Jadran-HAVK Mladost 6:9

• Osobne odlučile pobjednika

15. studenog 2018. u 19:52

KK Split

Split je odradio vrlo dobru utakmicu protiv Primorske. Držali su se žuti do zadnje četvrtine, ali kako su manje više svi imali 4 osobne, ozbiljne obrane nije ni bilo. KK Primorska Sixt-KK Split 78:69