• Split 2010 razvalio Osijeka

11. prosinca 2022. u 20:40

ŽRK Split 2010

Razvaljivanje Osijeka je završeno u prvom poluvremenu
    kada su naše cure imale +10 kako je na kraju glasio i završni rezultat utakmice. Split 2010-Osijek 38:28

• Prespavat ćemo na vrhu

11. prosinca 2022. u 18:47

Split će današnjom pobjedom prespavati na prvom mjestu drugoligaške karavane. Split TRUMM-Pakoštane 5:3

• Jug AO uzeo kup

8. prosinca 2022. u 20:06

Jug AO je prelako uzeo kup Hrvatske i još jednom pokazao da je trenutno najbolji klub u Hrvatskoj i to uvjerljivo. Jadran nakon ovog debakla treba ozbiljan remont jer ovako neće do ostvarenja svoga cilja. Jug AO-Jadran 10:5

• Jadran u finalu kupa

7. prosinca 2022. u 22:41

Jadranaši su lagano uplivali u finale kupa. Sunčani iz Šibenika su taman bili dobar trenig pred ono što slijedi sutra. A to je veliko finale protiv Jug AO. Jadran-Solaris 13:8

• Split 2010 drži primat u gradu

4. prosinca 2022. u 19:56

ŽARK Split

Split 2010 i dalje drži primat u gradu pod Marjanom. Akademke su ih danas namučile, ali kvaliteta i iskustvo su se pokazalo presudnim za pobjedu gostujučeg sastava. ŽARK Split-Split 2010 25:29

• Split nanio prvi poraz Kijevu

3. prosinca 2022. u 17:34

Split je nanio prvi poraz Kijevu u prvenstvu čime se vratio u borbu za vrh. U večerašnjoj utakmici apsolutni junak je vratar Splita Josip Sirić koji je skupio nekoliko nestvarnih obrana i još je pogodio za konačni rezultat. Kijevo-Split 1:3

• Prvak Europe prejak za Jadrana

29. studenog 2022. u 20:10

Prvak Europe je protutnjao Poljudskim bazenima. Nakon što su otvorili utakmicu sa 0:3 do kraja su mirno održavali prednost. Ne treba nas zavaravati to što smo u tri navrata bili na -1 jer gosti su bili puno bolji. Jadran-Pro Recco 9:13

• Od minus pet do plus jedan

26. studenog 2022. u 22:05

ŽARK Split

Rukometašice Splita su šokirale Pločanke. Od minusa pet na poluvremenu do plusa od jedan i pobjede na samo 8 sekunda prije kraja susreta. Gol za veliko slavlje je postigla Anđela Mihaljević. Dalmatinka-Split 29:30

• Brda slavila u petom setu

26. studenog 2022. u 21:39

OK Brda

Brda su uzela dva boda na gostovanju kod Neba. Luda utakmica i triler petog seta koji je otišao na stranu naših cura. Nebo-Brda 2:3

• Spličanke uzele set Mladosti

26. studenog 2022. u 21:34

OK Split

Odbojkašice Splita nisu dobile veliku Mladost, ali su uzele prvi set i pokazale zube apsolutnim favoritkinjama za osvajanje prvenstva. Split-Mladost 1:3

• Super Luce rastjerala kokice

26. studenog 2022. u 19:56

Rukometašice Splita 2010 i dalje brode odlično kroz prvenstvo. Danas je posebno raspoložena bila Lucija Ercegović sa 10 golova iz 10 pokušaja. Split 2010-Koka 31:25

• Split iščupao pobjedu

26. studenog 2022. u 18:33

OK Split

Odbojkaši Splita su prošli put od poraza do pobjede u dramatičnoj utakmici na Poljudu. Poveli su naši momci sa 1:0, da bi gosti preokrenuli na 1:2 i zamalo uzeli 4.set. U petom smo završili posao. Split-Zadar 3:2

• Prvi superkup osvojio Jug AO

20. studenog 2022. u 22:03

Prvi povijesni vaterpolski superkup je osvojio Jug AO.
    Jadran danas nije bio pravi. Nedostajalo je u igri naših momaka puno toga. Od mudrijih odluka u napadu, do zajedništva i želje za pobjedom. Jug AO-Jadran 14:11

• Brdima bod iz Vukovara

19. studenog 2022. u 22:50

OK Brda

Odbojkašice Brda se iz Vukovara vračaju sa bodom. Utakmica je bila neizvjesna do kraja četvrtog seta, a onda su naše cure u petom izgubile ideju kako do pobjede. Enna Vukovar-Brda 3:2

• Kaštelanke se revanširale spličankama

19. studenog 2022. u 20:12

OK Split

Kaštelanke su se revanširale spličankama nakon gorkog poraza u kupu. Split je danas poveo, odigrao vrlo dobro drugi i treći set, a u četvrtom više nije bilo snage za povratak. Ribola Kaštela-Split 3:1