• Iz Varaždina pjevajući

9. prosinca 2012. u 0:00

RK Split

Rukometaši Splita su nakon dugo vremana pronašli put do pobjede. Za to im je trebalo ići u Varaždin po iznimno teškim vremenskim uvjetima, gdje su fenjerašu domaćem Varteksu održali lekciju. RK Varteks Di Caprio - RK Split 22:29

• Bjelovarski memento

2. prosinca 2012. u 19:00

RK Split

Rukometaši Splita su do nogu potučeni u Bjelovaru. Što drugo reći nakon visokog poraza koji je crvene zasigurno bacio u depresiju. RK Bjelovar - RK Split 40:29

• Iz Daruvara praznih džepova

2. prosinca 2012. u 18:45

OK Split

Odbojkaši Splita su na gostovanju u Daruvaru pružili još jednu blijedu partiju. I dalje drže zadnje mjesto na tablici. OK Daruvar - OK Split 3:0

• Dva puta vodili i izgubili

2. prosinca 2012. u 18:40

Igrači Splita su na nevjerojatan način uspijeli ispustiti pobjedu. Dva puta su bili u vodstvu od 0-1 i 1-2 ali su na kraju ostali bez bodova čime i dalje drže posljednje mjesto na tablici. MNK Vrgorac - MNK Split 3:2

• Kraljevi bez krune

2. prosinca 2012. u 18:15

RK Nada

Ragbijaši Nade se iz Beograda vraćaju kao pobjednici. Još jednom su momci trenera Denisa Puljiza pokazali koliko su dominantni na ovim prostorima. Beogradski kraljevi su morali priznat poraz. BRK - Nada 10:45

• Očekivani poraz u odgođenom susretu

29. studenog 2012. u 16:10

RK Split

Split je ovu utakmicu izgubio unaprid. Puno prije nego je započela. Na Gripama je stotinjak gledatelja gledalo još jednu blijedu predstavu crvenih. Split - Siscia 31:38

• Dinamo uvjerljiv

26. studenog 2012. u 16:00

ŽNK Hajduk

Marjanke su izgubile od zagrebačkog Dinama. Prvo poluvrime su imale svoju šansu, promašile su penal Nakon toga su još ostale sa igračem manje i to je bio konačni kraj. ŽNK Marjan - ŽNK Dinamo 0:4

• Split minimalno poražen

25. studenog 2012. u 13:35

Malonogometaši Splita i dalje nižu poraze. Prvak države je u ozbiljnim problemima i ako se ovako nastavi postoje i realne šanse da ne vide doigravanje. MNK Split - MNK Nacional 1:2

• Najbliže do sada

25. studenog 2012. u 13:15

OK Split

Odbojkaši Splita su pružili solidan otpor favoriziranoj Opatiji. Prvi i treći set su bili jako blizu, ali nisu uspijeli.
    Rezultat toga je čista pobjeda domaćina. OK Opatija - OK Split 3:0

• Opet ta mladost

25. studenog 2012. u 12:00

VK Pošk 1937

Igračice zagrebačke Mladosti su se opet zaustavile Buru u pohodu na trofeje. Burice su i u ovom susretu dale sve od sebe ali više od časnog poraza i zasluženog drugog mjesta nije išlo. ŽVK Mladost - ŽVK Bura 12:7

• Bura u petoj brzini do finala

24. studenog 2012. u 13:20

Burice su zagospodarile bazenom na Savi i u potpunosti razbile ekipu riječkog Primorja. Cijelu utakmicu su bile bolje i zasluženo izborile finale hrvatskog kupa gdje ih u subotu dočekuje zagrebačka Mladost. ŽVK Bura - ŽVK Primorje 15:6

• Dubrovnčani deklasirali Jadran

24. studenog 2012. u 13:10

U polufinalnoj utakmici kupa Hrvatske ekipa Juga CO je deklasirala splitskoga Jadrana. Dubrovčani su dobili sve četiri dionice utakmice ostavivši Splićanima samo mrvice. Jug CO - Jadran 17:517

• Bura sa dvije pobjede u završnicu Kupa

18. studenog 2012. u 23:30

Vaterpolistice Bure su sa dvije glatke pobjede izborile FF Kupa Hrvatske koje će se sljedeći tjedan odigrati u Zagrebu. Bura - Viktorija 21-3, Bura -Jug 18-2

• Marjanke izdržale jedno poluvrijeme

18. studenog 2012. u 23:20

ŽNK Hajduk

Da je bilo malo više snage domaćin vjerojatno ne bi osvojio sva tri boda. Marjanke su prvo poluvrijeme odigrale solidno i držale remi. U drugom poluvremenu su jednostavno pale. ŽNK Pregrada - ŽNK Marjan 3:1

• U Zagrebu ništa nova

18. studenog 2012. u 14:00

OK Split

Splitski odbojkaši su upisali još jedan poraz u ovoj nadasve crnoj sezoni za njih. Stvari se kreću nabolje, ali puževim korakom. Čvrsto su zacementirani na začelju prvenstvene tablice. MOK Zagreb - OK Split 3:0