RSS

• Finale kupa donio Melnjak

2. ožujka 2022. u 19:30

HNK Hajduk

Hajduk je poprilično lagano ušao u finale kupa gdje ga čekaju ili Rijeka ili Osijek. Melnjak je danas sa dva gola riješio kamllicu na Poljudu. Kup je blizu, ali ipak daleko jer u finalu čekaju ipak ozbiljniji protivnici. HNK Hajduk-NK Gorica 2:1

• Loše igre došle na naplatu

26. veljače 2022. u 20:49

HNK Hajduk

Loše igre bijelih u zadnje vrijeme su došle na naplatu u najgorem mogućem trenutku. Pobjeda je bar večeras značila prvo mjesto. Od toga ništa, bijeli su poraženi, a Rijeka je opet u igri za titulu. HNK Hajduk-HNK Rijeka 1:3

• Teška ali slatka pobjeda

26. veljače 2022. u 20:42

MNK Split

Split je u još jednoj golijadi slavio protiv Mejaša i zadržao korak sa Torcidom na vrhu tablice. Još jednom su naši momci krenuli loše i imali minus od dva gola. Do kraja poluvremena smo poveli i susret mirno priveli kraju. MNK Split-MNK Mejaši 8:6

• Olympiacos promarširao Poljudom

23. veljače 2022. u 21:00

VK Jadran

Olympiacos je autoritativno promarširao Poljudom ne ostavivši ni grama nade našem Jadranu. Trplali su momci iz Pireja sa svih pozicija, a naši momci su jednostavno morali priznati da je bolja ekipa pobjedila. VK Jadran-Olympiacos 12:16

• Ludi start Bačvica i rutinski kraj Splita

20. veljače 2022. u 22:21

MNK Split

Ludi start Bačvica i rutinski kraj Splita. Kakva utakmica između Bačvica koje se bore za opstanak i Splita koji se bori za prvu ligu. Bačvice su u manje od 2 minute vodile 3:0, a Split je do kraja slavio. MNK Bačvice-MNK Split 5:7

• Jadranu pripao prvi derbi

19. veljače 2022. u 19:22

VK Jadran

U jedinom derbiju hrvatskog prvenstva Jadran je pobjedio Juga. Do poluvremena neriješeno na pogon Harkova, a nakon isključenja Dobuda stvari je u svoje ruke uzeo Jerko Marinić-Kragić. VK Jadran-VK Jug AO 13:11

• Livaja obara rekorde

19. veljače 2022. u 16:53

HNK Hajduk

Livaja je od danas i službeno najbolji strijelac Hajduka u jednoj sezoni HNL-a, a za to je postigao hat-trick u utakmici koja će se osim po Livaji pamtiti samo po tri boda koja nas drže u utrci za prvenstvo. NK Hrvatski dragovoljac-HNK Hajduk 0:3

• Pobjedom proslavili rođendan

13. veljače 2022. u 20:34

HNK Hajduk

Bijeli su pobjedom proslavili rođendan. Slaven se pokazao kao rado viđen gost očito impresioniran sveukupnom atmosferom. Prvi gol Sahiti, drugi odlični Grgić i treći iz penala Livaja. HNK Hajduk-NK Slaven Belupo 3:1

• Opravdale ulogu favorita

12. veljače 2022. u 19:31

ŽRK Split 2010

Split 2010 je u Trogiru opravdao ulogu favorita i lagano uknjižio bodove. Trogir je na žalost ostao predzadnji sa neizvjesnom budučnošću u elitnom rangu ženskog rukometa. ŽRK Trogir 58 - ŽRK Split 2010 21:34

• Brda se sa dva boda vračaju iz Dubrovnika

12. veljače 2022. u 19:26

OK Brda

Brda se sa dva boda vračaju iz Dubrovnika. S obzirom na položaj na tablici ova dva kluba moglo bi se reći da se trebalo više. Međutim u borbi za opstanak svaki bod je važan. ŽOK Dubronik-OK Brda 2:3

• Raspucani Split uništio Trogir

12. veljače 2022. u 19:23

MNK Split

Raspucani Split je uništio Trogir na Gripama ne davši im ni mrvicu nade za nešto više od bolnog poraza. Najraspoloženiji su bili Pavičić i Moro koji su postigli hat-trick. MNK Split-HMNK Trogir 9:2

• Veličanstveni Jadran

9. veljače 2022. u 20:48

VK Jadran

Jadran je u odličnoj utakmici u potpunosti nadigrao mađarskog prvaka. Vodili su Jadranaši cijelu utakmicu i ovoga puta nisu ispustili pobjedu. Na golu je briljirao Anić i pobjeda je bila zagarantirana. VK Jadran-FTC Telekom Budapest 9:7

• Split na kraju stisnuo gas

5. veljače 2022. u 23:02

MNK Split

Split se iz Čiste velike vraća sa tri boda, te i dalje drži prvo mjesto na tablici. U zanimljivoj utakmici Split je dva puta vodio, a domačini su se dva puta vračali. Sve je zgotovljeno u zadnje tri minute. MNK Heroji 2007-MNK Split 2:4

• Eksplozija Splita 2010

5. veljače 2022. u 22:43

Split 2010 je eksplodirao u derbiju kola. Zapravo neizvjesnosti je bilo samo u prvih 10-tak minuta. Onda su naše cure povezale nekoliko velikih serija. Sa sedam pogodaka Klara Birtić bila je prvo ime susreta. ŽRK Split 2010-ŽRK Zrinski 30:24

• Split uvjerljiv

5. veljače 2022. u 22:33

OK Split

Odbojkaši Splita su uvjerljivo došli do pobjede i nova tri boda u Prvenstvu. Gosti su uzeli drugi set, dok u svim ostalima nisu bili niti blizu. OK Split-MOK Rijeka 3:1