RSS

• Turistički izlet u Budimpeštu

21. prosinca 2021. u 21:40

VK Jadran

Jadranaši su odradili turistički posjet u Budimpešti. Nakon osvojenog kupa, ispražnjeni bez velikih ambicija upisali su još jedan poraz u Ligi prvaka. Domačin je dominirao i na kraju zasluženo slavio. Ferencvaroš-VK Jadran 14:8

• Kup je Jadranov

19. prosinca 2021. u 20:40

VK Jadran

Jadran je nakon punih 28 godina osvojio trofej. U finalu su bili bolji od Jug AO. Pobjeda je bila sjajna. Baš sve je išlo na Jadranov mlin. Furiozni početak utakmice i vodstvo od 4:0 je bilo nedostižno za dubrovčane. VK Jadran-VK Jug AO 14:11

• Bez golova na Poljudu

19. prosinca 2021. u 19:40

HNK Hajduk

Hajduk i Osijek su remizirali na Poljudu. Osijek je bio bliže golu u prvom, a Hajduk u drugom poluvremenu. Kalinić je skinia ponovljeni penal, a više od 30.000 navijaća kući otišlo bez pravog zadovoljstva. HNK Hajduk-NK Osijek 0:0

• Jadran preko sunčanih do finala kupa

18. prosinca 2021. u 18:31

VK Jadran

Jadran je pobjedio sunčane iz Šibenika i izborio finale kupa. Utakmica je rješena brzo, prebrzo za jedno polufinale. Sve je bilo gotovo već nakon prvog poluvremena. VK Jadran-VK Solaris 12:6

• Podjela bodova u derbiju

18. prosinca 2021. u 9:03

MNK Split

Split i Torcida su podijelili bodove u gradskom derbiju. Split je vodio, a Torcida stizala i na kraju svakom po bod. MNK Split-MNK Torcida 3:3

• Zadnja četvrtina uljepšala poraz

14. prosinca 2021. u 19:25

VK Jadran

Jadran je pao u Pirejima što je bilo i očekivano. Olympiacos je kontrolirao utakmicu sve do zadnje četvrtine koju smo dobili 3:0. Na 98 sekunda prije kraja Dužević je promašio zicer. VK Olympiacos-VK Jadran 12:10

• Jadran na Solarisa u polufinalu kupa

12. prosinca 2021. u 14:10

Nakon turnira odigranih u Splitu i Dubrovniku dobili smo polufinaliste završnog turnira Hrvatskog kupa u Zagrebu (18. i 19. prosinca). Jadran igra protiv Solarisa, a Jug Adriatic osiguranje protiv Mladosti.

• Dali pet golova i ostali bez dva boda

11. prosinca 2021. u 18:33

HNK Hajduk

Hajduk je ovoga puta iz Zagreba donio samo bod. Jer što drugo reći kada daš 5 golova i remiziraš u utakmici u kojoj je protivnik iz jedine šanse dao gol. Na kraju još i nedosuđeni penal. NK Lokomotiva-HNK Hajduk 3:3

• Hajduk srušio Dinamo

5. prosinca 2021. u 19:36

HNK Hajduk

Hajduk je u Maksimiru srušio Dinamo. Bijeli su dominirali većim dijelom susreta, a Marko Livaja je imao svoj dan. Prvo gol, a onda asistencija za Sahitia i erupciju slavlja. GNK Dinamo-HNK Hajduk 0:2

• Crvena petarda u Zadru

5. prosinca 2021. u 16:23

ŽNK Split

Crvene su petardom zaključile polusezonu. U Stanovima smo odličnu igru okrunili sa pet pogodaka, a moglo ih je biti još toliko. ŽNK Donat-ŽNK Split 0:3

• Mornar prosuo pobjedu

5. prosinca 2021. u 9:53

VK Mornar

Mornar je prosuo pobjedu u zadnjoj četvrtini utakmice u j
    kojoj je Solaris nadoknadio minus od četiri gola zaostatka. Teško za povjerovati, ali dogodilo se. Svakome po bod. VK Mornar-VK Solaris 11:11

• Brda slavila u petom setu

4. prosinca 2021. u 22:00

OK Split

Ludi gradski derbi su odigrale odbojkašice Splita i Brda. Pobjednika smo dobili tek u petom setu, a slavile su odbojkašice Brda. Utješni bod je pripao Splitu. OK Split-OK Brda 2:3

• Split bolji od Geniusa

4. prosinca 2021. u 21:53

MNK Split

Split je u odličnoj utakmici pobjedio Geniusa i uzeo nova tri boda koja ga drže u vrhu tablice. Naši momci su cijelu utakmicu bili u vodstvu, a gostima nije pomogao ni golman igrač. MNK Split-MNK Genius 4:2

• Početni šok pretvorili u pobjedu

4. prosinca 2021. u 18:22

OK Split

Odbojkaši Splita su nakon početnog šoka i gubitka prvog seta odlično odreagirali i na kraju uvjerljivo slavili. Presudan je čini se bio treći set koji je dobiven na razliku. OK Split-OK Rovinj 3:1

• Početni šok pretvorili ubpobjedu

OK Split

Odbojkaši Splita su nakon početnog šoka i gubitka prvog seta odlično odreagirali i na kraju uvjerljivo slavili. Presuda je čini se bio treći set koji je dobiven na razliku. OK Split-OK Rovinj 3:1