• Medvjedi skinuli Jadrana

13. veljače 2014. u 22:03

Jadran je vjerojatno odigrao najlošiju zadnju četvrtinu sezone. Kao da je zadnjih 8 minuta u bazen uskočilo riječko Primorje u najjačem sastavu. Što reći na 6:1 Medvjeda u zadnjoj u četvrtini. Neshvatljivo. VK Medveščak - VK Jadran 12:8

• Petak i subota vaterpolo, nedjelja baseball

13. veljače 2014. u 21:45

Već u petak imamo dupli program na bazenima. Jadran i Šibenik te POŠK i Medveščak. Subota u 18,00 finale ženske vaterpolo lige, Bura protiv Mladosti. U nedjelju u 11,00 na rasporedu je baseball Interliga BK Nada SSM - BK Olimpija.

• Mornar gazda u gradu

13. veljače 2014. u 21:27

VK Mornar

Mornar je pregazio POŠK-a. To bi nekako bila najbolja konstatacija viđenoga na poljudskim bazenima ove noći. Kriza na Zenti se još više produbila, a Mornarevci pokazuju sve više i više. VK Mornar BS - OVK POŠK 11:4

• Brda se vratila iz ponora

9. veljače 2014. u 18:41

OK Brda

Odbojkašice Brda su napravile pravi podvig na gostovanju kod ekipe Drenove. Domaća ekipa je vodila sa 2:0 u setovima i već su potiho slavile. Međutim, pokazalo se prerano jer su djevojke iz Brda eksplodirale do pobjede. ŽOK Drenova - OK Brda 2:3

• Nakon 3 godine pobjeda u Zagrebu

8. veljače 2014. u 22:43

VK Pošk 1937

Kakva utakmica na Savi. Prava mala poslastica. Mladost je već nakon prve četvrtine imala 4-0. Bura je ekspresno reagirala i na poluvrijeme vratila na 4-3. U drugom dijelu su naše cure još malo stisle i pobijedile. HAVK Mladost - VK Bura 6:7.

• Koka puno bolja od Splita 2010

8. veljače 2014. u 17:10

ŽRK Split 2010

Split 2010 nastavlja trnoviti put kroz sezonu u kojoj je opstanak u elitnom društvu primarni zadatak. Koka se u ovome trenutku pokazala kao puno bolja elipa. ŽRK Koka - ŽRK Split 2010 27:20

• MORNAR - POŠK u četvrtak LIVE na K5 TV

6. veljače 2014. u 20:06

Ovoga četvrtka u 20,00 sati ljubitelji vaterpola će moći putem K5 TV-a pratiti gradski derbi između Mornara i POŠK-a. Mornar je trenutno u boljoj formi, a POŠK u blagoj krizi. Međutim gradski derbiji uvijek nude dramatiku.

• Visoka pobjeda Bure

1. veljače 2014. u 21:13

Bura je lakočom obračunala sa objektivno puno lošijom ekipom Primorja iz Rijeke. Naše cure su dominirale cijelu utakmicu. Utakmica je večinom izgledala na igru mačke i miša. VK Bura - ŽVK Primorje 23:3

• Zadrani deklasirani sa 10 komada razlike

1. veljače 2014. u 20:27

RK Split

Rukometaši malo pomalo zbrajaju pobjede i bodove čime se sve više približavaju zadanom cilju, a to je svakako povratak u elitu. Zadrani su doslovno pometeni sa parketa. RK Zadar - RK Split 26:36

• OVK POŠK produbio krizu porazom od Jadrana (HN)

25. siječnja 2014. u 21:45

OVK Split

Nešto očito ne štima u ekipi OVK POŠK-a. Još jednom su prikazali blijedu partiju u kojoj su gosti lakoćom poentirali i odnijeli bodove sa Poljuda. Čestitke pobjednicima, a na POŠK-ovcima je da se saberu. OVK POŠK - VK Jadran (HN) 8:10

• Zelina odnijela bodove sa Gripa

25. siječnja 2014. u 21:41

Rukometašice Splita 2010 nisu bile na razini važnosti ove utakmice. Zelina je po svemu viđenom bila spremna za poraz, ali naše djevojke su bile drugačijeg mišljenja. Dale su gošćama ama baš sve. ŽRK Split 2010 : ŽRK Zelina 18:21

• Mornar lako obračunao sa Jadranom

24. siječnja 2014. u 8:52

Gradski derbi kako od milja zovemo utakmice splitskih klubova je potpuno zasluženo otišao na stranu Mornara. Već u prvoj četvrtini je Mornar poveo sa nedostižnih 0:4 i utakmicu mirno priveo kraju. VK Jadran - VK Mornar BS 5:10.

• Renco Posinković novi predsjednik ZEŠ-a

22. siječnja 2014. u 19:59

Na sjednici IO ZEŠ-a održanoj 16.01.2014.g. jednoglasno je za Predsjednika ZEŠ-a izabran predstavnik vaterpolo kluba Mornar - Brodospas, istaknuti sportaš, osvajač europskih trofeja i medaljonoša sa OI, SP i EP Renco Posinković.

• U sudaru dva Jadrana bolji onaj furešti

18. siječnja 2014. u 20:53

Utakmica dva Jadrana je bila poprilično izjednačena. Gosti iz Herceg Novoga su iskoristili loše plivanje splićana i u drugom dijelu prelomili utakmicu na svoju stranu. VK Jadran - VK Jadran (HN) 11:13

• Budva lako preplivala POŠK-a

18. siječnja 2014. u 20:10

OVK Split

OVK POŠK neće po dobrome pamtiti utakmicu na crnogorskoj rivijeri. Domaćin se od samoga početka nametnuo i stisnuo POŠK-a. MAo pomalo razlika je bivala sve veća. VK Budva M-tel- OVK POŠK 13:7