RSS

• Mršavi bod iz Varaždina

24. veljače 2024. u 18:13

HNK Hajduk

Hajduk je uzeo mršavi bod u Varaždinu od ekipe koja je praktički iz jednog udarca došla do vodstva. Bijeli su poravnali golčinom Sigura i cijelo poluvrijeme imali igrača više. Varaždin-Hajduk 1:1

• Nova tri boda i ozljeda Žapera

18. veljače 2024. u 20:30

HNK Hajduk

Hajduk je protiv fenjeraša u Zagrebu ostao u utrci sa Rijekom za prvo mjesto, ali je izgubio Žapera i to najvjerojatnije do kraja sezone. Golove su postigli Livaja i Dajaku. Rudeš-Hajduk 0:2

• Gorica se nije pojavila

18. veljače 2024. u 20:27

MNK Split

Utakmica Splita i Gorice se nije odigrala. Naime gosti se nisu pojavili na utakmici i to im nije prvi puta ove sezone. Ako je vjerovati pravilima trebali bi biti izbačeni iz lige.

• Brda pobjegla sa začelja

18. veljače 2024. u 9:19

OK Brda

Nastavlja se renesansa Brda. Još jedna uvjerljiva pobjeda je ispisana u nastavku prvenstva i sada Brda više nisu na začelju prvenstvene tablice. Brda - Enna Vukovar 3:0

• Split 2010 slomio Rudar

18. veljače 2024. u 9:14

ŽRK Split 2010

Split 2010 je slomio Rudar na kraju tvrde i teške utakmice. Utakmice u kojoj su naše cure imale minimalno vodstvo sve do samoga kraja. A kraj je bio drama. Rudar je imao šut za remi. Split 2010-Rudar 26:25

• Split slavio iz sedmerca u Buzetu

18. veljače 2024. u 9:08

RK Split

Split je u Buzetu došao do vrijednih bodova u zadnjim sekundama utakmice. Gol odluke je postigao Smoljo iz sedmerca. Buzet-Split 26:27

• Odbojkašice poražene na gostovanjima

12. veljače 2024. u 0:37

Odbojkašice Brda i Splita se sa gostovanja vraćaju poražene. Brda su poražena od Dinama1:3, a Split od Enne Vukovar sa 2:3

• Slaven najdraži gost

12. veljače 2024. u 0:32

HNK Hajduk

Slaven je na Poljudu uvijek rado viđen gost. Tako je bilo i ovoga puta kada je pobjeda bila nadsušno potrebna. Kalinić je otvorija špinu, a golove su još postigli Brekalo, Kalik i Čuić. Hajduk-Slaven Belupo 4:0

• Velikom serijom prelomile susret

11. veljače 2024. u 12:01

Rukometašice Splita 2010 su velikom serijom od 8:0 početkom drugog poluvremena prelomile susret u Varaždinu i uzele veliku i vrijednu pobjedu. Koka-Split 2010 22:28

• Split osigurao opstanak

10. veljače 2024. u 0:13

MNK Split

Split je pobjedom u Marofu osigurao opstanak u drugom razredu hrvatskog futsala. Nisu još odustali, ali za uhvatiti 4. mjesto trebaju još nekoliko pobjeda za prolaz u elitu. Novi Marof - Split TRUMM 3:5

• Lak posao u Rijeci

4. veljače 2024. u 21:13

Rukometašice Splita 2010 su u Rijeci sasvim zasluženo uzele 2 boda i opravdale ulogu favorita. Od početka jako bez imalo popuštanja u obrani. Lovrić je bila najbolji strijelac sa 8 postignutih golova. Zamet-Split 2010 27:33

• Mladost i Dinamo bolji od Splita

3. veljače 2024. u 22:01

Mladost i Dinamo su u Splitu uzeli puni plijen ne davši nikakve šanse domaćinu. Split-Mladost 0:3 i Split-Dinamo 0:3

• Buđenje Brda se nastavlja

3. veljače 2024. u 21:58

OK Brda

Brda su se probudila. Nakon kaštelanki pale su i karlovčanke. Još jedna ekipa iz gornjeg dijela tablice. Odlična igra i uvjerljiva pobjeda i kako stvari stoje bijeg sa začelja. Brda - Kelteks 3:1

• Hajduk neporažen u Osijeku

3. veljače 2024. u 21:11

HNK Hajduk

Hajduk je neporažen u Osijeku i sa izborenim bodom je opet na prvom mjestu. Vodili su bijeli golom Uremovića, ali nisu izdržali. Izjednačenje je stiglo u liku Miereza nakon što je Lučić obranio šut Lovrića. Osijek-Hajduk 1:1

• Split razbijen na Baldekinu

1. veljače 2024. u 20:29

MNK Split

Malonogometaši Splita su u nastavku sezone nastavili gdje su stali u prvome dijelu. Upisali su još jedan visoki poraz na Baldekinu u utakmici koja je protekla u dominaciji domačina. Šibenik 1983-Split 6:1