RSS

• Odbojkašice izgubile, odbojkaši dobili

9. ožujka 2024. u 22:56

OK Split

Split je danas polučio polovičan uspijeh. Cure su u uzbudljivoj utakmici poražene od Osijeka 3:2, a momci su pobijedili Rovinj sa 3:1

• Loše vijesti iz Beograda

9. ožujka 2024. u 0:39

VK Jadran

Loše vijesti nam dolaze iz Beograda gdje je naš sastav upisao poraz u LP. Jadran je pao reklo bi se odma. Već u prvoj četvrtini je bilo 4 razlike za domačina koji je utakmicu mirno priveo kraju. Novi Beograd-Jadran 15:11

• Odbojkašice poražene na gostovanjima

7. ožujka 2024. u 12:41

Odbojkašice Splita i Brda su poražene na neugodnin gostovanjima u Rijeci odnosno Zagrebu. Split je od Rijeke
    izgubio 3:0, a Brda od Mladosti 3:1

• Nada se oprostila od finala

6. ožujka 2024. u 11:41

RK Nada

Ragbijaši Nade su u Sinju trebali pobjedu da ostanu utrci za finale prvenstva. Međutim naišli su na branitelja naslova raspoložene i u ovome trenutku bolje Sinjane.
    Osim početnog vodstva Nada nije uspijela parirati. Sinj-Nada 27:12

• Krovinovićev gol za tri boda

4. ožujka 2024. u 9:21

HNK Hajduk

Hajduk je minimalnom pobjedom savladao Istru. Bila je to još jedna teška pobjeda bijelih. Veliko mučenje do ulaska Dajakua. I onda asistencija za Krovinovića koji posprema za tri boda. Hajduk-Istra 1961 1:0

• Brda izgubila, a Split dobio

4. ožujka 2024. u 9:17

Odbojkašice Brda su izgubile u pet setova od Marine Kaštela dok su odbojkaši Splita također u pet setova slavili protiv Rijeke.

• Hajduk petardom u polufinale kupa

27. veljače 2024. u 20:06

HNK Hajduk

Hajduk je petardom ispratio Varaždin sa Poljuda i izborio polufinale kupa Hrvatske. Visoka pobjeda je uslijedila nakon tri mrtve šanse gostiju. Hajduk-Varaždin 5:0

• Galić srušio uporni Umag

25. veljače 2024. u 18:38

RK Split

Split je pobijedio Umaga, ekipu iz gornjeg dijela tablice. U teškoj i rovovskoj utakmici zadnjih pet minuta su bila prava drama. Od +3 do poravnanja i 14. gola Galića za kraj i veliko slavlje crvenih. Split-Umag 28:27

• Brda do još jedne čiste pobjede

25. veljače 2024. u 18:30

OK Brda

Brda su krenula žestoko i nemaju se namjere zaustaviti. Lagana i uvjerljiva pobjeda za novi uzlet prema sredini tablice. Don Bosco-Brda 0:3

• Potop Splita

25. veljače 2024. u 9:50

MNK Split

Malonogometaši Splita su potopljeni i to doslovno. Visoki poraz je ogledalo ove sezone u kojoj je Split tražio povratak u elitni razred futsala. Jezera-Split 9:1

• Demonstracija moći u Bjelovaru

24. veljače 2024. u 21:36

ŽRK Split 2010

Splitske rukometašice su pobjedonosno promarširale Bjelovarom i demonstrirale odličan rukomet. Domaćibdastav je izdržao 15 minuta prvog poluvremena, a onda subim kola krenula nizbrdo. Bjelovar- Split 2010 22:34

• Mršavi bod iz Varaždina

24. veljače 2024. u 18:13

HNK Hajduk

Hajduk je uzeo mršavi bod u Varaždinu od ekipe koja je praktički iz jednog udarca došla do vodstva. Bijeli su poravnali golčinom Sigura i cijelo poluvrijeme imali igrača više. Varaždin-Hajduk 1:1

• Nova tri boda i ozljeda Žapera

18. veljače 2024. u 20:30

HNK Hajduk

Hajduk je protiv fenjeraša u Zagrebu ostao u utrci sa Rijekom za prvo mjesto, ali je izgubio Žapera i to najvjerojatnije do kraja sezone. Golove su postigli Livaja i Dajaku. Rudeš-Hajduk 0:2

• Gorica se nije pojavila

18. veljače 2024. u 20:27

MNK Split

Utakmica Splita i Gorice se nije odigrala. Naime gosti se nisu pojavili na utakmici i to im nije prvi puta ove sezone. Ako je vjerovati pravilima trebali bi biti izbačeni iz lige.

• Brda pobjegla sa začelja

18. veljače 2024. u 9:19

OK Brda

Nastavlja se renesansa Brda. Još jedna uvjerljiva pobjeda je ispisana u nastavku prvenstva i sada Brda više nisu na začelju prvenstvene tablice. Brda - Enna Vukovar 3:0