• Split slavio u Križevcima u derbiju prvenstva

15. ožujka 2014. u 19:15

RK Split

Velika pobjeda Splita protiv direktnog konkurenta za ulaz u Premijer ligu. Što je još bolje na njihovom terenu. Utakmica puna ritma, žestine za prste lizat. Split bolji taman za dva gola, a više i ne triba. RK KTC - RK Split 28:30

• Nada očitala lekciju Mađarima

15. ožujka 2014. u 18:55

RK Nada

Ragbijaši Nade su uspješno prošli kroz polufinale RRC lige. U prvom poluvremenu su već napravili dovoljnu razliku dovoljnu za pobjedu. Svakako treba napomenuti da gosti nisu postigli niti jedno polaganje. RK Nada - RK Esztergomi Vitezek 69:9

• Mladost se revanširala Buri

15. ožujka 2014. u 18:50

VK Pošk 1937

Bura je doživila visoki poraz od Mladosti na Poljudu. Mladost se od početka nametnula i pokazala da želi osvetu za poraz u Zagrebu. Nakon otvaranja od 0:6 jasno je bilo tko će odnijeti pobjedu. VK Bura - ŽVK Mladost 4:11.

• Split Tommy utrpao 11 komada

15. ožujka 2014. u 7:32

Našice su teško nastradale u uzvratnom susretu osmine finala hrvatskoga kupa na Gripama. Gudelj-Velaga i društvo su se raspucali i odigrali najefikasniju utakmicu sezone. MNK Split Tommy - MNK Našice 11:0

• Sažetci utakmica

11. ožujka 2014. u 23:50

Svi koji su propustili prijenose utakmica ženskog rukometa i malog nogometa mogu pogledati sažetke na linkovima...

• Male tajne velikih majstora rukometa

11. ožujka 2014. u 21:54

ŽRK Split 2010

Podravaka je sukladno očekivanjima protutnjala Gripama i nanijela Splitu 2010 težak poraz. Crvene su parirale svega desetak minuta,a onda su gošće ubacile u brzinu više i odmaglile u polufinale. ŽRK Split 2010 - ŽRK Podravaka 23:40.

• Trebaju nam novi Zakoni o sportskoj djelatnosti

10. ožujka 2014. u 22:35

Na današnjoj presici vezano za Zakon o financiranju neprofitnih organizacija javnosti su se obratili Predsjednik SKO-a Željko Jerkov i Predsjednik ZEŠ-a Renco Posinković - poruka je jasna ovaj Zakon sportu ne treba, ali mu trebaju mnogi drugi.

• Istra zaustavila hajdučke snove

9. ožujka 2014. u 21:16

Hajduku je još jednom Pula bila kobna u ostvarivanju snova. Ovoga puta bijeli nisu izgubili utakmicu, ali su remijem prekinili sve navijačke snove o borbi za naslov do zadnjeg kola. NK Istra 1961 - HNK Hajduk 1:1

• Bura osigurala jedinicu za doigravanje

9. ožujka 2014. u 20:42

Bura je protutnjala Kvarnerom. Naše djevojke su potopile riječko Primorje i time osigurale jedinicu prije doigravanja. Briljirale su I.Butić i Brnas sa po sedam postignutih golova. ŽVK Primorje - VK Bura 9:23.

• Nakon mučenja u prvom dijelu ipak pobjeda

9. ožujka 2014. u 20:35

RK Split

Crveni su se nakon prvog dijela susreta valjda zacrvenili od srama. Tome u prilog ide nastavak utakmice kada su pokazali puno zreliju igru i došli do pobjede. RK Split - RK Crikvenica 27:21.

• Split Tommy i dalje na 100%

8. ožujka 2014. u 22:10

Niti Crnica nije uspila stati na put Split Tommyu. Iako su na trenutak bili jako blizu drugo poluvrijeme je i definitivno rješilo sve dvojbe. Nakon jezikove juhe trenera Stankovića stvari su sjele na svoje mjesto. MNK Split Tommy - MNK Crnica 10:4.

• Poklekli u drugom dijelu

8. ožujka 2014. u 21:22

Jadran je na poluvremenu u Kotoru imao dva pogotka prednosti. Međutim kao po nekom starom dobrom običaju sve su prosuli u nastavku utakmice. VK Primorac - VK Jadran 10:9.

• Split 2010 nije mogao protiv Umaga

8. ožujka 2014. u 19:37

Split 2010 je očekivano pokleknuo protiv Umaga. Početak utakmice je odredio i konačnog pobjednika kada se domača ekipa odlijepila na pet golova razlike. Naše nisu mogle stići zaostatak. ŽRK Umag - ŽRK Split 2010 29:25.

• Jadran (HN) slavio na Poljudu

8. ožujka 2014. u 19:19

VK Mornar

U najvažnijoj utakmici dosadašnjeg tijeka sezone Mornar je odigrao nedorečeno u napadu i loše u obrani. Gosti iz Herceg Novog su dominirali cijelim tijekom utakmice i njihova pobjeda je kristalno čista. VK Mornar BS - VK Jadran (HN) 7:9.

• Nada u Sinju nastavlja pobjednički pjev

8. ožujka 2014. u 15:47

RK Nada

Nakon zimske stanke ragbijaši Nade su poradi radova na igralištu svoje domačinstvo odradili u Sinju. Ali ništa zato jer učinak je potpuno isti. Gosti su blago rečeno demolirani. RK Nada - RK Vilani 98:0.