• Partizan devastiran

23. ožujka 2018. u 21:28

Bila je ovo noć koju će Partizan što prije željeti zaboraviti. Jadran je devastirao crno-bele. Najefikasniji su bili Marinić-Kragić i Šetka sa 4 gola. VK Jadran-VK Partizan RF 18:6

• U plave Našice po bijeli kup

23. ožujka 2018. u 13:58

Split Tommy ovoga vikenda u Našicama juriša po deseti kup. Svi drugi sudionici nemaju niti jedan u svojim vitrinama. Subota u 19 protiv Našica polufinale. Sve je LIVE na HNTV.

• KVANTITETA SLABAŠNA, KVALITETA NIKAKVA

22. ožujka 2018. u 6:32

Inicijativa za ozdravljenje splitskog sporta je imala "SJAJAN ODAZIV". Okupilo se 57.3% od ukupnog broja skupštinara SSS kako bi izglasali jedinu točku dnevnog reda. Smjenu čovjeka koji je već dao ostavku. Kvantiteta slabašna, kvaliteta nikakva.

• Pobjeda i povratak na vrh

18. ožujka 2018. u 22:17

Malonogometaši Split Tommya su rutinski odradili kontra studenata i ponovno zasjeli na vrh prvenstvene tablice. Utakmica je rješena već u prvom poluvremenu kada smo imali +3, a mirno privedena kraju u drugom. MNK Alumnus-MNK Split Tommy 2:5

• Split se oprostio na najbolji način

18. ožujka 2018. u 22:10

OK Split

Odbojkaši Splita su se oprostili od uspješne sezone na najbolji način. Na svome parketu su pružili odličnu partiju i uzeli set Kaštelanima čime su pokazali da se u dogodine na njih treba ozbiljno računati. OK Split-MOK Mladost Ribola Kaštela 1:3

• Odlična utakmica i remi

18. ožujka 2018. u 16:55

Bijeli su remizirali u Gradskom vrtu. Odlična utakmica puna preokreta i sa mali milijun prilika sa jedne i druge strane u kojoj i jedni drugi zaslužuju naklon. NK Osijek-HNK Hajduk 3:3

• Biogradski remi sa pogledom na vrh

17. ožujka 2018. u 20:48

RK Split

Split je remizirao u Biogradu. Osvojen je bod iako smo se nadali punom plijenu. Ništa zato jer su najveći konkurenti izgubili pa več u idučem kolu jurimo na vrh. RK Biograd-RK Split 27:27

• Jadran u Budvi izborio FF

17. ožujka 2018. u 19:16

Jadranaši su kolo prije kraja izborili prolaz u FF RWP lige. Budva je nastradala u prve dvije četvrtine kada smo imali +8. Sada nas u zadnjem kolu čeka ogled sa Partizanom na Poljudu čisto za prestiž. VK Budva-VK Jadran 5:14

• Brda završila sezonu

17. ožujka 2018. u 18:58

OK Brda

HAOK Mladost je dvokorakom riješila pitanje pobjednika u četvrtfonalnoj seriji. Pružen je solidan otpor favoritkinjama iz Zagreba u prvom i trečem setu, ali dalje od toga nije išlo. OK Brda- HAOK Mladost 0:3

• Split očekivano slavio

17. ožujka 2018. u 18:14

ŽNK Split

Split je očekivano slavio u gradskom derbiju. Marjanke su se u ovoj utakmici nadale boljem rezultatu, ali razlika je još uvijek velika. ŽNK Split-ŽNK Marjan 9:1

• Mornar BS poražen od Novljana

17. ožujka 2018. u 11:24

VK Mornar

Mornar BS je još jednom poražen od Jadrana iz Herceg Novog. Gosti su tako opravdali ulogu favorita, a iznenađenja na žalost nije bilo VK Mornar BS-VK Jadran Carine 5:10

• Hajduk u finalu kupa

13. ožujka 2018. u 20:17

Nakon 120 minuta igre i rezultata 1:1 Hajduk je u ruletu penala došao do pobjede i prolaza u finale kupa. Rezime je da je Hajduk promašivao iz igre, a Lokomotiva iz penala. Strijelac zadnjeg pogotka je bio Radošević. NK Lokomotiva-HNK Hajduk 1:1(3:5)

• Sve bliže FF

10. ožujka 2018. u 22:38

Jadran je pobjedio u još jednom gradskom derbiju . Presudila je furiozna treče četvrtina koju su dobili 5:0. Pobjeda u Budvi vodi na FF. VK Jadran -OVK POŠK 11:9

• Pobjeda pobjegla u drugom dijelu

10. ožujka 2018. u 21:20

VK Mornar

Mornar je večeras prokockao veliku priliku da još jednom ove sezone pobijedi Prtizana. U prvome poluvremenu +3, a u drugome sasvim drugačija slika. Na kraju remi koji najviše odgovara Jadranu. VK Mornar-VK Partizan RF 7:7

• Karlo Veliki za pobjedu Hajduka

10. ožujka 2018. u 19:08

Utakmica puna preokreta i sa ludom završnicom. Bijeli su prvi imali vodstvo golom Gyurcsa, Istra preokrenula, Hajduk poravnao golom Saida, da bi u zadnjoj sekundi Karlo Letica pogodio glavom za pobjedu. HNK Hajduk-NK Istra 1961 3:2