• Jadran je prvak Hrvatske

17. svibnja 2023. u 21:07

Jadran je prvak Hrvatske u vaterpolu. Velika pobjeda u petom odlučujućem susretu finalne serije pred punim tribinama. Jadran je danas kada je to bilo najbitnije bio najbolji. Jadran-Jug AO 11:8

• Split 2010 ne da treće mjesto

14. svibnja 2023. u 22:23

ŽRK Split 2010

Velika drama na Gripama je na kraju okončana pobjedom naših rukometašica koje su udrugom poluvremenu neobjašnjivo pale prvenstveno u koncentraciji. Gošće su se vratile nakon velikog minusa iz prvog dijela. Split 2010-Zrinski 31:29

• Split bolji od Dinama

14. svibnja 2023. u 22:12

ŽNK Split

Split je bio bolji od Dinama i uknjižio nova tri boda. Tri boda koja mu neće biti dovoljna ni za šta drugo osim potvrde drugog mjesta u prvenstvu, jer je Osijek danas pobjedio Agram i matematički potvrdio titulu. Split-Dinamo 2:1

• Split TRUMM pao u Zagrebu

13. svibnja 2023. u 23:46

Malonogometaši Splita su upisali prvi poraz. Pali su u Zagrebu i prepustili Uspinjaći drugo mjesto na tablici. Ne samo da smo izgubili već smo ostali i bez prednosti u slučaju da budemo bodovno poravnati. Uspinjaća Gimka-Split TRUMM 3:1

• Recco rutinski protiv Jadrana

13. svibnja 2023. u 21:19

Recco je rutinski pobjedio Jadrana i potvrdio status favorita. Pro Recco - Jadran 14:7

• Hajduk Osijeku napunio mrežu

13. svibnja 2023. u 19:45

Hajduk je Osijeku na Poljudu do vrha napunio mrežu. Gosti su dobro i prošli kako je to moglo biti. Apsolutna dominacija bijelih je okrunjena golovima Awaziema, Melnjaka i Mlakara. Bijeli su petu u nizu bez primljena gola. Hajduk-Osijek 3:0

• Jadran potopljen u Gružu

9. svibnja 2023. u 19:59

Jadran je potopljen u Gružu. Dubrovački sastav je rastavio naše momke već u prvom poluvremenu kada je otišao na +6. Do kraja je samo uspješno održavao prednost. Serija je izjednačena i odluka pada u Splitu. Jug AO-Jadran 13:6

• Hajduk izdominirao Lokomotivu

8. svibnja 2023. u 1:01

Hajduk je u Kranjčevićevoj izdominirao Lokomotivu i uknjižio nova tri boda. Važnije od toga je činjenica da je naša mreža još jednu utakmicu ostala netaknuta. Obrana se konsolidirala, a napad je proradio. Lokomotiva-Hajduk 0:3

• Brda osigurala opstanak

7. svibnja 2023. u 20:25

OK Brda

Brda su osigurala opstanak u elitnom razredu hrvatske odbojke za žene. Treća utakmica i odlučujuća se pokazala najlakšom. Naše cure su kontrolirale utakmicu i zasluženo slavile. Brda - Kitro Varaždin 3:1

• Rat bez pobjednika

7. svibnja 2023. u 2:04

Splitski derbi je na kraju završio podjelom bodova. Bila je to jedna prava ratnička tvrda utakmica u kojoj su na kraju
    i jedni i drugi izgubili po dva boda. Torcida-Split TRUMM 1:1

• Jadran do novog vodstva u seriji

3. svibnja 2023. u 20:22

Jadran je u najtvrđoj utakmici dosadašnjeg finala došao do nove prednosti u seriji. Obrane su funkcionirale maestralno, ali je Jadranova bila za nijansu bolja. Jadran-Jug AO 9:7

• Brda vratila break

1. svibnja 2023. u 1:06

OK Brda

Brda su u Varaždinu vratila break i sada je serija izjednačena. U iscrpljujućoj utakmici naše su djevojke slavile u petom setu. Kitro Varaždin-Brda 2:3

• Jug AO poravnao seriju

30. travnja 2023. u 21:34

Jug AO je poravnao finalnu seriju i iskoristio domaći teren. Danas Jadran nije napravio veliki povratak kao u prvoj utakmici mada je imao dovoljno prilika za to. Sljedeća je u srijedu na Poljudu. Jug AO-Jadran 11:9

• Svakome po bod, Dinamu titula

30. travnja 2023. u 21:28

Na Poljudu su Hajduk i Dinamo odigrali derbi bez golova što je i matematički potvrdilo još jedan naslov zagrebačkog kluba. Derbi bez puno prilika, bez žutih kartona kamilica. Hajduk-Dinamo 0:0

• Split bolji od Osijeka

30. travnja 2023. u 16:04

ŽNK Split

Split je danas bio bolji od Osijeka i zasluženo slavio u derbiju prvenstva. Split - Osijek 3:1