• Split Tommy i dalje na 100%

8. ožujka 2014. u 22:10

Niti Crnica nije uspila stati na put Split Tommyu. Iako su na trenutak bili jako blizu drugo poluvrijeme je i definitivno rješilo sve dvojbe. Nakon jezikove juhe trenera Stankovića stvari su sjele na svoje mjesto. MNK Split Tommy - MNK Crnica 10:4.

• Poklekli u drugom dijelu

8. ožujka 2014. u 21:22

Jadran je na poluvremenu u Kotoru imao dva pogotka prednosti. Međutim kao po nekom starom dobrom običaju sve su prosuli u nastavku utakmice. VK Primorac - VK Jadran 10:9.

• Split 2010 nije mogao protiv Umaga

8. ožujka 2014. u 19:37

ŽRK Split 2010

Split 2010 je očekivano pokleknuo protiv Umaga. Početak utakmice je odredio i konačnog pobjednika kada se domača ekipa odlijepila na pet golova razlike. Naše nisu mogle stići zaostatak. ŽRK Umag - ŽRK Split 2010 29:25.

• Jadran (HN) slavio na Poljudu

8. ožujka 2014. u 19:19

VK Mornar

U najvažnijoj utakmici dosadašnjeg tijeka sezone Mornar je odigrao nedorečeno u napadu i loše u obrani. Gosti iz Herceg Novog su dominirali cijelim tijekom utakmice i njihova pobjeda je kristalno čista. VK Mornar BS - VK Jadran (HN) 7:9.

• Nada u Sinju nastavlja pobjednički pjev

8. ožujka 2014. u 15:47

RK Nada

Nakon zimske stanke ragbijaši Nade su poradi radova na igralištu svoje domačinstvo odradili u Sinju. Ali ništa zato jer učinak je potpuno isti. Gosti su blago rečeno demolirani. RK Nada - RK Vilani 98:0.

• Peškali bodove iz Maribora

8. ožujka 2014. u 15:29

OVK Split

OVK POŠK je nakon teškog i frustrirajučeg poraza u Rijeci smogao snage da pobijedi na gostovanju u Mariboru. Tako je slovenski sastav upisao još jedan poraz u JVL, a OVK POŠK donekle oprao obraz. AVK Branik - OVK POŠK 5:8.

• Ajme i kuku

7. ožujka 2014. u 19:57

OVK Split

OVK POŠK je gadno nastradao u Rijeci kod lidera lige. Ovo je svakako jedan od najtežih poraza u povijesti kluba sa Zente. I unatoč velikoj razlici u kvaliteti ovakav poraz je ajme i kuku. VK Primorje EB - OVK POŠK 21:1

• Pobjeda Budve uz indolentnu igru Mornara

4. ožujka 2014. u 19:54

VK Mornar

Mornarevci su poraženi u Budvi ćime su dodatno zakomplicirali svoju sitauaciji u borbi za prolaz u FF JVL. Doduše još uvijek sve drže u svojim rukama, ali sa ovakvim pristupom igri teško. VK Budva M-tel - VK Mornar BS 12:10.

• Hajduk nedorastao protivnik

2. ožujka 2014. u 23:40

Split Tommy suvereno vlada drugoligaškom scenom. Iako je Hajduk poveo i neloše odigrao prvih desetak minuta utakmice ništa drugo do visoke pobjede Split Tommya nije dolazilo u obzir. MNK Hajduk-MNK Split Tommy 2:9

• Na Brdima sve po starome

2. ožujka 2014. u 21:03

OK Brda

Odbojkašice Brda su upisale novu domaću pobjedu. Doduše i ovoga puta su jeftino prodale jedan set, ali ništa zato. Pobijedi se ne gleda u zube. OK Brda - ŽOK Zadar 3:1.

• Divić i Šimičić odvele Split 2010 do pobjede

2. ožujka 2014. u 20:58

U odličnoj ligaškoj utakmici brzoga ritma rukometašice Splita 2010 su na raketni pogon Divić koja je postigla 12 golova i Šimičić koja je postigla 9 golova došle do vrijedne pobjede. Bravo cure. ŽRK Split 2010 - ŽRK Osijek 26:23

• Hajduk demonstrirao snagu

2. ožujka 2014. u 18:57

Slaven Belupo je fasovao samo tri gola. Dominacija bilih je bila ubitačna. Sijevalo je sa svih strana. Goste iz Koprivnice je od katastrofe spašavao vratar Pelin. Četvrta pobjeda za redom i to na strašan način. HNK Hajduk-NK Slaven Belupo 3:0.

• Peta pobjeda u nizu

2. ožujka 2014. u 16:24

ŽARK Split

U sudaru gradskih suparnica druga ekipa Splita 2010 nije imala šanse protiv ekipe Splita. TAko su spličanke upisale i petu pobjedu za redom čime ozbiljno kucaju na vrata 1. lige.

• Hajduk LIVE na arena sportu 3

1. ožujka 2014. u 21:43

Ove subote na programu arena sport 3 splitski bili u 19,00 sati gostuju u Koprivnici. Slavenu su bodovi nadsušno potrebni u borbi za opstanak dok Hajduk želi sezonu završiti na najbolji mogući način sa pobjedama.

• Iz Osijeka samo bod

1. ožujka 2014. u 21:16

RK Split

Pobjednička serija Splita je zaustavljena u Osijeku. Nisu crveni izgubili utakmicu, ali su remizirali i samim time izgubili važan bod koji im treba za povratak u elitu. Osijek ima za čim žaliti jer su bili bolja ekipa. RK Osijek - RK Split 31:31.