Mornar misli ozbiljno-Marinić Kragić 4 gola

8. studenog 2014. u 20:22 / KLUB: VK Mornar

Mornar nastavlja svoju furioznu seriju pobjeda. Ovoga puta su pobijedili dirtektnog konkurenta i odličnu ekipu iz Herceg Novog. Rezultat od 11:4 odlično prikazuje pravo stanje u bazenima na Poljudu. Mornar je od prve minute dominirao, kontrolirao utakmicu i bio pravi gazda u svojoj kući. Gosti su se nekako držali ne zato što su to zaslužili već više zbog razborite igre mornarevaca kojima se nigdje nije žurilo. Kao da su znali da će malo pomalo samljeti protivnika. A onda je krenulo poptpuno razbijanje protivnika. Prvi igrač utakmice je svakako Jerko Marinić-Kragić koji je postigao 4 gola, ali od toga dva udarca iz daljine koja su i moralno pokopala sve nade gostiju. Zadnja četvrtina je bila za anale jer je Mornar dobio sa 5:0. Ovakvo razbijanje na Poljudu odavno nismo vidjeli. Ova ekipa Mornara ima i glavu i rep. Možda malo više brzine i prvog pasa od golmana Kačića prema naprid za još veća postignuća.