Domaćoj pobjedi se ne gleda u zube

6. ožujka 2021. u 19:04 / KLUB: HNK Hajduk

Hajduk je u prvom poluveremenu rješio pitanje pobjednika u ovoj utakmici. Čolina i autogol za sigurna tri boda. S druge strane bijela obrana je funkcionirala savršeno pa gosti nisu ozbljno zaprijetili golu Kalinića. HNK Hajduk-NK Varaždin 2:0

Hajduk je upisao i četvrtu pobjedu u nizu u utakmici koju su presudila dva sretna gola. Prvi onaj Čoline sa početka prvog poluvremena kojega je u gol prilikom pokušaja bloka skrenuo obrambeni igrač Varaždina, a drugi autogol na kraju prvog poluvremena nakon bezopasnog centaršuta Stanka Jurića. Bilo je još nekoliko udaraca na gol Varaždina koje je njihov vratar obranio. Sa druge strane Kalinić nije imao posla jer je obrana odigrala savršeno. Sljedeća je Gorica.