Marinić Kragić presudio Zvezdi

14. siječnja 2021. u 20:35 / KLUB: VK Jadran

Jere Marinić-Kragić je presudio Zvezdi u zadnjoj seriji peteraca. Jadran je došao do vrijedne pobjede u prvoj utakmici kvalifikacija u Beogradu nakon neviđene drame. VK Jadran-VK Crvena Zvezda 13:13(18:16)
Ono kad misliš da će biti lagano, a na kraju moraš iščupati pobjedu koja je najvjerojatnije vrijedna FF. Najvjerojatnije, ali tko zna ima se još za igrati. Ova utakmica je svakako bila veliko emotivno pražnjenje, ali i motivacija za dalje.
Jadran je ovu utakmicu moga dobiti na puno lakši način, pogotovo kada se zna da je na polovici treće četvrtine imao vodstvo od 10:6. Zvezda je ipak uspijela zakomplicirati ovu utakmicu i serijom 4:0 na četri minute prije kraja susre doći do 10:10. Nakon toga šoka Jadran je golovima Šetke na samo 79 sekunda prije kraja otišao na 13:11 i izgledalo je da je otpor Zvezde slomljen. Ali na žalost samo izgledalo. Zvezda je u posljednjoj sekundi došla do poravnanja 13:13 i krenulo se u rulet peteraca.
Svi Jadranaši su bili precizni, dok je Podrug skinuo drugi petrac Zvezdi za prvu pobjedu na turniru.