Nadoknadile -5 i remizirale

4. veljače 2015. u 20:20 / KLUB: ŽRK Split 2010

Split 2010 je zasluženo izvukao remi protiv Trešnjevke. Naše cure su u zadnjih 12 minuta ušle sa minusom od 5 pogodaka. Na kraju je ponajbolja igračica Splita 2010, Martina Čović postigla gol vrijedan boda. RK Split 2010 - RK Trešnjevka 25:25

Nije pobjeda, ali je kao pobhjeda. Kada veči dio utakmice odigraš lošu obranu i gubiš 10-ak minuta prije kraja sa 5 razlike remi je i više od pobjede. Split 2010 nije igrao dobro u obrani i to je bia glavni razlog zbog čega su gošće vodile i skoro pobjedile.Međutim zadnjih 10 minuta je bilo dovoljno da crvene dođu do zasluženog remia. Obranu su odigrale odlično, a na krilima standardno dobre Renate Kežić i raspoložene Milke Divić počele su stizati prednost. Izjednačujući gol je djelo Martine Čović koja je ovu utakmicu odigrala ispod svoga nivoa, ali s obzirom na važnost pogotka mora joj se dati visoka ocjena.