Polufinale sa Uspinjačom

22. travnja 2016. u 22:38 / KLUB: MNK Split

Dinamo je prošlo svršeno vrijeme. I to je bilo na jedvite jade. Od 0:4 do 4:4 i na kraju nakon isključenja trenera Perice do konačnog trijumfa vrijednog polufinala kupa protiv Uspinjače. MNK Split Tommy- MNK Futsal Dinamo 4:6

Momčad Split Tommy-a je nakon svega deset minuta utakmice imala visoku prednost od čak četiri pogotka. Izgledalo je da je samo pitanje koliko će još golova uvaliti do kraja susreta i u potpunosti razbiti modre. No onda nisu realizirane neke kontre koje su bile za realitaciju, Perišić je dobia drugi žuti odnosno crveni, Dinamo pogodia iz penala i sve je krenulo nizbrdo. Nevjerojatno ali na žalost istinito i Dinamo se početkom drugoga poluvremena vratija u utakmicu poravnavši rezulta na 4:4. Sva sreća je da su se naši momci nakon izjednačujućeg pogotka trgnuli te je Grcić i nakon njega Bajrušović potvrdio prolaz u polufinale.