Lokomotiva rano povela i vukla do pobjede

30. siječnja 2021. u 21:27 / KLUB: HNK Hajduk

Lokomotiva je šokirala Hajduka na Poljdu i golom u 4. minuti došla do tri vrijedna boda koja su je makla sa začelja prvenstvene tablice. Bijeli su i danas promašivali zicere, a Caktaš nakon Šibenika još jedan penal. HNK Hajduk-NK Lokomotiva 0:1

Hajduk je još jednom napravio korak nazad u sezoni. Nakon solidne partije protiv Šibenika i pobjede, te poraza u Maksimiru protiv Dinama gdje je ostavljen dobar dojam uslijedio je hladan tuš protiv Lokomotive. Lokosi su poveli u 4. minuti utakmice i vjerovali ili ne do kraja uspijeli sačuvati svoju mrežu. To naravno nije lako, ali je svakako lakše kada protivnik ne uputi niti jedan udarac u okvir vašeg gola. A to je Hajdukovcima pošlo za nogom, pa niti iz penala Caktaš nije pogodio okvir. Nakon utakmice smo čuli frapantnu izjavu trenera Hajduka koji je izjavio da želi da njegovi igraći igraju kao što je danas igrala Lokomotiva.
Hajduk je šesti, a raspored koji slijedi i igra koju pružaju naši igraći ne ulijeva nadu u bolje sutra.