Oršić u tri minute ugasio nadu

27. siječnja 2021. u 19:40 / KLUB: HNK Hajduk

Hajduk je na Maksimiru krenuo hrabro. Stativa Caktaša i nakon toga gol Vuškovića glavom za vodstvo. Dinamo je brzo uzvratio preko Oršića koji je u tri minute dao dva gola i ugasio nadu. Zadnji gol je postigao Majer. GNK Dinamo-HNK Hajduk 3:1

Hajduk u derbiju sa novim trenerom i porazom kojei će mu valjda pokazati gdje smo. To je i izjavljivao prije utakmice, utakmice u kojoj se mogao uvjeriti u Dinamovu snagu. Hajduk sveukupno nije ostavio loš dojam, osim prvih 20-ak minuta kada smo opasno živjeli i na kraju kapitulirali. Stvari su i unatoć premoći Dinama odlično krenule za bijele. Caktaš je pogodio stativu, a nakon toga je Vušković zakucao glavom za 0:1. Dinamo to nije baš puno pogodilo i ubrzo su golovima Oršića došli do preokreta 2:1 i mirno priveli prvo poluvrijeme kraju. Drugo poluvrijeme je pripalo Hajduku koji je imao tri izgledne prilike za poravnanje, a kako to nije realizirano Majer je na kraju postigao i treći gol za konačni rezultat ovog susreta.