Split 2010 se osladio trešnjicama

20. veljače 2016. u 21:48 / KLUB: ŽRK Split 2010

Tvrda utakmicu na Gripama u kojoj je domaći sastav vodio, ali su se uporne gošće neumorno vračale i utakmicu činile zanimljivom. U takvim trenucima je Ivana Medić bila ta koja je pogađala za pobjedu. ŽNK Split 2010-ŽNK Trešnjevka 27:24

Opet su nas naše djevojke cijelu utakmicu držale u neizvjesnosti iako su na poluvremenu imale +6. U prvom dijelu utakmice je briljirala Čović i sve je nekako izgledalo jednosmejrno. Međutim Trešnjevka je bolje otvorila drugi dio utakmice i na krilima Toth koja je postigla čak 11 pogodaka se opasno prribližila. Kada je Stojanov u 47 minuti pogodila za samo gol zaostatak Trešnjevke uvukao se strah na tribine. Međutim tada se prvi puta u ovoj večeri ukazuje Ivana Medić koja pogađa jako bitan gol. I naravno tu nije kraj mukama. Opet su gošće bile blizu u 58 minuti utakmice kada su bile na minus 2 i imale igračicu više. Međutim vrijedna Medić je opet preuzela odgovornost i pogodila za pobjedu jer više nije bilo vremena za bilo kakava iznenađenja.