Livaja i Nayir srušili Lokomotivu

3. travnja 2021. u 14:46 / KLUB: HNK Hajduk

Hajduk je prvenstvo nastavio sa rutinskom pobjedom protiv fenjeraša u Zagrebu. Livajina majstorija u prvom i Nayirov gol glavom u drugom poluvremenu na asistenciju Livaje za nova tri boda. NK Lokomotiva-HNK Hajduk 0:2

Hajduk je uzeo tri boda i Lokomotivu ostavio na zadnjem mjestu prvenstvenog poredka. Tvrdu utakmicu presudio je individualnim kvalitetama Marko Livaja. Prvi gol na utakmici je njegovo pravo remek djelo i prvi gol u prvenstvu. Poluvolej iz okreta koji svakako može konkurirati za najljepši potez sezone. To je bio jedini udarac u okvir u prvome poluvremenu. Drugi dio je u potpunosti pripao bijelima, a gol za konačni rezultat ove utakmice je glavom postigao Nayir na ubačaj Livaje. Livaja je i danas pokazao da je puno opasniji kada ispred sebe ima napadača, aon dolazi iz drugog plana. Zanimljivo ga je gledati kada suigračima rukom pokazuje gdje moraju trčati i kako otvarati prostor. Kada bi ga bar malo više razumjeli bilo bi i više golova.