Hrvatski nogometni klub Hajduk

8. Mediteranskih igara 2, 21000 Split - hajduk.hr/ - info@hajduk.hr

• Livaja i Nayir srušili Lokomotivu

Hajduk je prvenstvo nastavio sa rutinskom pobjedom protiv fenjeraša u Zagrebu. Livajina majstorija u prvom i Nayirov gol glavom u drugom poluvremenu na asistenciju Livaje za nova tri boda. NK Lokomotiva-HNK Hajduk 0:2

• Ljubičić za pobjedu bijelih

Hajduk je golom Ljubičića savladao Šibenik na Poljudu. Pamtit ćemo samo tri boda jer taj gol u 72. minuti je bio prvi i jedini opsan udarac Hajduka u vrata gostiju. HNK Hajduk-GNK Šibenik 1:0

• Hajduk došao do kraja puta u kupu

Hajduk je izbačen iz kupa. Gorica je bila bolja, postigla tri gola i zasluženo prošla u polufinale ovoga natjecanja gdje ih čeka Dinamo. Hajduk danas nije odigrao dobro, zaboravio je dva puta na Lovrića koji nas je ukopao. NK Gorica-HNK Hajduk 3:0

• Hajduk remizirao kod Gorice

Hajduk je osvojio bod kod Gorice u utakmici u kojoj su oba gola postigli igrači u bijelom dresu. Prvo je Mujakić dao autogol za vodstvo domačina da bi gol za poravnanje postigao Atanasov. NK Gorica-HNK Hajduk 1:1

• Domaćoj pobjedi se ne gleda u zube

Hajduk je u prvom poluveremenu rješio pitanje pobjednika u ovoj utakmici. Čolina i autogol za sigurna tri boda. S druge strane bijela obrana je funkcionirala savršeno pa gosti nisu ozbljno zaprijetili golu Kalinića. HNK Hajduk-NK Varaždin 2:0

• Jairo, Livaja, Jairo za četvrtfinale

Hajduk je tek u drugom poluvremenu slomio otpor Zagreba. Svakako je bio potreban ulazak Livaje jer je nakon toga Hajduk bio konkretniji. Jairo dva puta i Livaja iz slobodnog udarca. NK Zagreb-HNK Hajduk 0:3

• Kalinić spasio pobjedu u Rijeci

Hajduk je drugi puta istim rezultatom u 16 dana slavio u Rijeci. Sasvim zasluženo jer je bio bolji. Umut je pogodio na asistenciju Livaje za vodstvo, a penal u zadnjoj sekundi sviran za Rijeku, Kalinić skinuo Andrijaševiću.HNK Rijeka-HNK Hajduk 0:1

• Povratak Caktaša za tri boda na Rujevici

Hajduk je golom Caktaša u posljednjim sekundama susreta pobjedio Rijeku na Rujevici. Tvrda utakmica bez puno prilika i bljesak najboljeg Hajdukovog strijelca ove sezone. HNK Rijeka-HNK Hajduk 0:1

• Ne-zasluženi poraz u Osijeku

Hajduk je poražen u Osijeku u utakmici u kojoj to zasigurno nije zaslužio. Vodu na mlin Osiječan je dolio Mujakićev crveni karton i naravno greške u obrani. NK Osijek-HNK Hajduk 2:0

• Umut presudio pobjednika

Umut je presudio pobjednika protiv Istre. Puležani su se pokazali kao bojažljiva ekipa i bijeli su zaslužili tri boda. Istra praktički nije imala prilike, a Umut je promašio i penal što prerasta u veliki problem. HNK Hajduk-NK Istra 1961 1:0