HNK Hajduk

Hrvatski nogometni klub Hajduk

8. Mediteranskih igara 2, 21000 Split - hajduk.hr/ - info@hajduk.hr

• Inter slavio na Poljudu

Inter je golovima Nestorovskoga slavio na Poljudu u još jednoj blijedoj partiji bijelih koji očito jedva čekaju kraj prvenstva. HNK Hajduk-NK Inter 0:2

• Osijek bolji od Hajduka

Osječani su ostvarili pobjedu protiv Hajduka u Gradskom vrtu. Za Osijek je dvostruki strijelac bio Knežević, dok je Hajduk postigao pogodak iz penala preko Sušića. NK Osijek - HNK Hajduk 2:1

• Rijeka uzela tri boda na Poljudu

Hajdukov post u utakmicama sa Rijekom se nastavlja. Bijeli su doduše imali vodstvo u prvome dijelu, međutim drugo poluvrijeme je pripalo Rijeci koja je poravnala preko Vešovića, dok je za pobjedu pogodio Gavranović. HNK Hajduk-HNK Rijeka 1:2

• Lokomotivom do Europe

Bijeli su se provozali Lokomotivom do vrijedne pobjede koja ih je zacementirala na 3. mjestu i osigurala nastup u Europi u sljedečoj sezoni. Nagrađena je dobra igra u obrani i borbenost u napadu. HNK Hajduk-NK Lokomotiva 2:0

• Bod iz Koprivnice

Desetkovani Hajduk je otkinuo bod kod Slavena u ne baš dopadljivoj nogometnoj predstavi. Osim borbenosti i pregršt krivih dodavanja novih je se imalo što za vidjeti. NK Slaven-Belupo-HNK Hajduk 0:0

• Nikad lakše sa Istrom

Fraza uvijek neugodna Istra u ovoj utakmici nije imala nikakvoga smisla. Golove za Hajduk su postigli Šimić jedan, a Sušić dva iz penala. Hajduk je nikad lakše došao do sva tri boda i mirne završnice prvenstva. HNK Hajduk - NK Istra 1961 3:0

• DEBAKL

Dinamo je razvalio Hajduka i to gadno. Već u 2. minuti susreta nakon gola nove zvijezde zagrebačkog kluba Josipa Brekala sve je bilo gotovo. Od tada smo svi željeli samo jedno, a to je da utakmica šta prije završi. GNK Dinamo-HNK Hajduk 4:0

• Još jedan dosadni gradski derbi

Hajduk i Split su odigrali još jedan dosadni gradski derbi u kojemu smo vidjeli malo prilika, a još manje golova. Ne može se reći da nije bilo trke i zalaganja, ali na žalost za prolaznu ocjenu je potrebno puno više od toga. RNK Split-HNK Hajduk 0:0

• Napokon pobjeda, napokon hajdučki

Bijeli su nakon 2013. g i golova Pašalića svladali Dinamo i nanijeli mlađem Mamiću prvi poraz u međusobnim susretima od kada je trener. Minimalnu pobjedu je donio Tudor u 4. minuti derbija visokog ritma sa pregršt prilika. Hajduk - Dinamo 1:0

• Prvi dio trilogije pripao modrima

Hajduk je ponižen na Poljudu. Dinamo se narugao bijelima. Uvjerljivo pobjedio, a mogao je i uvjerljivije. HNK Hajduk - GNK Dinamo 0:2