Hrvatski nogometni klub Hajduk

8. Mediteranskih igara 2, 21000 Split - hajduk.hr/ - info@hajduk.hr

• Dinamo razbio Hajduka

Dinamo je razbio Hajduka u prvom ovogodišnjem derbiju. Bijeli su poraženi i poniženi na Maksimiru u drugom poluvremenu koje je u potpunosti pripalo plavima. Puštao je bijeli brod na sve strane. GNK Dinamo-HNK Hajduk 4:1

• Prolazak u play-off

Hajduk je obranio dva gola prednosti sa Poljuda na sjeveru Portugala. Domaćin je već u 5. minuti postigao gol i sve do kraja utakmice smo bili u stresu. Play-off je izboren, a tamo nas čeka Villareal. SC Vitória-HNK Hajduk 1:0

• Hajduk srušio Vitoriu na Poljudu

Hajduk je odličnom igrom u potpunosti razoružao opasne Portugalce. Iako su gosti poveli bijeli su bili bolji suparnik u ovoj utakmici u kojoj je briljirao Krovinović koji je i postigao eurogol za konačni rezultat utakmice. HNK Hajduk-Vitoria 3:1

• Livaja riješio Varaždin

Hajduk je golovima Livaje riješio Varaždin. Varaždin koji je imao više od igre i više prilika od bijelih. Prilika koje je na golu Hajduka zaustavio izvrsni Karlo Sentić, ali bez Livaje ne bi išlo. NK Varaždin-HNK HNK Hajduk 0:2

• Prvenstvo otvoreno pobjedom

Hajduk je prvenstvo otvorio pobjedom u Puli. Domaćini nisu bili ni blizu prošlogodišnjih izdanja, a Hajduk je golovima Melnjaka i Livaje rutinski slavio. NK Istra 1961-HNK Hajduk 0:2

• Kup je naš

Finale kupa je pripalo Hajduku. Rijeka je doduše povela iz kontre golom Drmića, ali to je bilo sve što su ponudili u ovoj utakmici u kojoj je Hajduk dominirao i na kraju slavio golovima Ferra i Melnjaka. HNK Rijeka-HNK Hajduk 1:3

• Drugo poluvrijeme donijelo pobjednika

Drugo poluvrijeme je donijelo pobjednika u utakmici u kojoj je Livaja realizirao dva penala i postao najbolji Hajdukov strijelac u jednom prvenstvu svih vremena. Točku na i je stavio Krovinović. HNK Hajduk-NK Istra 1961 3:1

• Hajduk pojeo Rijeku na Rujevici

Hajduk je pojeo Rijeku na Rujevici. Apsolutna dominacija u prvom poluvremenu, dva gola Livaje i jedan Mikanovića za nastavak sna. Do kraja su još dva kola, a već u sljedećem bi sve moglo biti rješeno. HNK Rijeka-HNK Hajduk 0:3

• Livaja pogodio i prekinuo mučenje

Livaja je pogodio za pobjedu u još jednom Hajdukovom mučenju. Odličan ubačaj Lovrencsicsa i naklon za prekid golgeterskog posta.Snovi o tituli još uvijek traju. HNK Hajduk-NK Hrvatski dragovoljac 2:1

• Hajduk kiksao u Koprivnici

Potvrda pobjede iz derbija se ipak nije ostvarila. Jalovi Hajduk bez svojih glavnih uzdanica nije bio dovoljno konkretan da dođe do pobjede i tri boda. Titula je sve dalje od Poljuda. NK Slaven Belupo - HNK Hajduk 0:0