Hrvatski nogometni klub Hajduk

8. Mediteranskih igara 2, 21000 Split - hajduk.hr/ - info@hajduk.hr

• Kadzior iz slobodnjaka za pobjedu plavih

Minimalna pobjeda Dinama na Maksimiru. Kadzior iz slobodnjaka za pobjedu plavih. Hajduk solidan u posjedu, ali u potpunosti bezopasan u napadu.GNK Dinamo-HNK Hajduk 1:0

• Hajduk preokrenuo i uzeo bodove

Hajduk se dugo mučio, gubio utakmicu do izjednačujučeg gola Vučura. Nakon toga smo uvalili još dva i uzeli zaslužena tri boda. HNK Hajduk-NK Istra 1961 3:1

• Hajduk se oprostio sa kupom

Hajduk se oprostio od kupa u četvrtzavršnici. Sa ovim porazom je sezona praktički gotova. Osijek je postigao dva identična gola na povratnu i uz pomoć indisponiranog Ljubića. NK Osijek-HNK Hajduk 2:1

• Lepršavi Hajduk nadmašio Rudeš

Svaka pobjeda je bitna u ovim teškim trenucima našeg Hajduka. Ova je bila lepršava i poprilično efikasna. NK Rudeš - HNK Hajduk 1:4

• Vulić bivši, Oreščanin novi trener Hajduka

Zoran Vulić je bivši trener, a Siniša Oreščanin novi trener Hajduka. Oreščanin je poslijednje dvije godine vodio Hajduk II, a u naš klub je došao na poziv Krešimira Gojuna sa kojim se iskazao u vođenju Dinamovih mlađih kategorija.

• Još jedan neuspijeh bijelih

Hajduk bilježi još jedan neuspijeh i što je još gore lošu igru. Slaven je dva puta vodio, a Hajduk dva puta izjednačio nakon odbijanaca. Na kraju treba priznati da su gosti bili bolji i da su mogli i slaviti. HNK Hajduk-NK Slaven Belupo 2:2

• Tri gola Interu za pobjedu

Napokon golovi, napokon pobjeda. Gosti iz Zaprešića nisu pokazali apsolutno ništa na Poljudu, a Hajduku je golovima Palavese, Jaira i Saida slavio. HNK Hajduk-NK Inter 3:0

• Opet samo bod

Hajduk se nije revanširao Gorici za poraz. Iako su bijeli cijelo drugo poluvrijeme igrali sa igračem više, više od boda nije išlo. NK Gorica - HNK Hajduk 1:1

• Šibenik pao u 119.-oj minuti

Hajduk je opasno visio u Šibeniku i unatoč šansama i posjedu. Narančasti su vodili do 87.-me kada je Said pogodio za produžetke, a prolaz u 1/4 finale je osigurao Jurić u 119.-oj minuti utakmice. HNK Šibenik - HNK Hajduk 1:2

• Svakome po penal svakome po bod

Hajduk i Rijeka su pred praznim Poljud om odigrali miroljubivo i podijelili bodove. Golovi su pali iz penala, poveo je Hajduk, a izjednačila Rijeka. HNK Hajduk-HNK Rijeka 1:1