HNK Hajduk

Hrvatski nogometni klub Hajduk

8. Mediteranskih igara 2, 21000 Split - hajduk.hr/ - info@hajduk.hr

• Erceg ne posustaje

Erceg nastavlja sa sjajnim igrama, a Hajduk sa pobjedama u HNL-u. Gol je postigao u 5.minuti, a nakon toga izborio penal kojega je u 31. minuti sigurno realizirao Vlašić. HNK Hajduk-NK Istra 1961 2:0

• Čudo se nije dogodilo-Everton ide dalje

Četiri godine za redom Hajduk zapinje na zadnjoj stepenici za ulazak u skupine Europske lige. Slučajno ili ne i ovoga puta je suparnik bio bolji i zasluženo prošao dalje. HNK Hajduk-FC Everton 1:1

• Malo veselja i Saidov hat-trick

Hajduk je napunio mrežu Rudeša i uz tri gola Saida. Bila je to igra velikog i maloga u kojoj je veliki kažnjavao sve greške maloga. Uza sve to Rudeš je u prvom dijelu dobio dva isključenja. NK Rudeš-HNK Hajduk 0:4

• Dva glupa gola presudila Hajduku

Everton je uzeo pobjedu u prvoj utakmici i to poprilično uvjerljivu s obzirom na viđeno u ovih 90 minuta. Hajduk je primio dva glupa gola, a Ohandza jedinu priliku nije realizirao. FC Everton-HNK Hajduk 2:0

• Ohandza za tri boda

Hajduk se dugo mučio u ovome susretu. Prvo poluvrijeme je spašavao Letica, a u drugome je Ohandza dao gol i riješio pitanje pobjednika. HNK Hajduk-NK Slaven Belupo1:0

• Dinamo kvalitetu naplatio

Dinamo je pobjedio u prvom ovosezonskom derbiju. Hajduk nije imao dovoljno raspoloženih pojedinaca, dok je u Dinamu uz Olma opet zablistao Soudani koji bijelima redovito pogađa. Dinamo-Hajduk 3:1

• Erceg presudio dosadnim Dancima

Bijeli su sa dva gola Ante Ercega prošli dosadne Dance. Utakmicu su držali pod kontrolom od početka do kraja ne dopustivši niti jednu priliku za goste. Svoje prilike iskoristili i prošli dalje. HNK Hajduk-Brondby IF 2:0

• BRONDBY PRED PUBLIKOM

Hajduk će u četvrtak u 20,30 ugostiti Brondby na punom Poljudu. Hajdukova je žalba djelomično usvojena. Kazna je smanjena na 35.000 Eura i zatvaranja dijela gledališta. Zatvoren će biti ulaz "U" koji je ispao krnjo u ovom maskenbalu.

• Said i Vlašić slomili Cibaliu

Hajduk je uzeo 3 boda kod fenjeraša vinkovačke Cibalie. Ni ovoga puta nije bilo lako. Cibalia je već u početku utakmice promašila dvije velike prilike, a Hajduk je počeo igrati tek u drugom dijelu kada je Said zamijenio Onandzu. Cibalia-Hajduk 1:2

• Bez golova u Danskoj

Brondby i Hajduk su odigrali prvih 90 minuta u Danskoj. Niti jedna ekipa nije bila u izrazitoj prilici za postizanje pogodaka. Nastavlja se tako problem preciznog pasa u završnici što Hajduk jednostavno mora popraviti. Brondby IF-HNK Hajduk 0:0